Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

a moja od kilku dni świadomie mówi nie nie nie
tzn ja tak do nie mówiłam to zawsze kręciła głową a teraz ona sama tak mówi 9 a dokładnie ne ne ne) i kręci głową więc to chyba to 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyska_1 napisał(a):
Jaka zajebista LeNA 🙂 Taka chudzinka, no wiadomo po kim. Ale ten policzek to fakttcznie cos okropnego... biedna

😉






a ja mam wnerwa jak on tu przyjedzie to cały blok rozniese chyba 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Jaka zajebista LeNA 🙂 Taka chudzinka, no wiadomo po kim. Ale ten policzek to fakttcznie cos okropnego... biedna

😉






a ja mam wnerwa jak on tu przyjedzie to cały blok rozniese chyba 😠 😠 😠 😠 😠
kto przyjedzie ? Czemu rozniesiesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Jaka zajebista LeNA 🙂 Taka chudzinka, no wiadomo po kim. Ale ten policzek to fakttcznie cos okropnego... biedna

😉






a ja mam wnerwa jak on tu przyjedzie to cały blok rozniese chyba 😠 😠 😠 😠 😠
kto przyjedzie ? Czemu rozniesiesz??

P. bo powinien być w pracy a nie jest , i wziął auto i wiem z kim i gdzie pojechał i miało to trwać poł godziny a nie ma ich już dwie godz, a jak ja bym go poprosiła żeby przyszedł do domu na chwilę to nie bo ON NIE MOŻE BO PRACUJE kurwa mać , ja mu popracuje 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - dziękuję, a swoją drogą te butki są malutkie, a na jej nogach wyglądają jak EMU 🤪 Jaka ona musi być chudzieńka 😮
A co do policzka to posmaruj jej to tym olejem z orzechów i zobacz jak się skóra zachowa, tam wczoraj było w tym moim poście napisane że do suchej skóry z problemami - zobacz - może coś pomoże 🤔
Bidulka no 🤨

Ja dopiero pranie łobuza powiesiłam , zjadłam śniadanie teraz i zabieram się za sprzątanie łazienki, a jak wstanie to "pomoże" mi poodkurzać 😁

A no i mam dobre info tzn dobre dla mnie - mój S. w końcu będzie chodził do pracy na 8 do 16-tej więc około 17-tej będzie już w domu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Marinka ja ich jeszcze nie usuwałam , może poczekaj chwilę na tamtej stronie albo ją odśwież nie wiem
dobra dziewczyny spadam zaraz bo se za dużo roboty pozaczynałam , i wczoraj pytałam o łososia dla małej ale nie dostałam odpowiedzi więc nie wiem zamierzam ten mały kawałeczek upiec w piekarniku , trochę go pokropię oliwą z oliwek może będzie sie nadawał 😮
P. wraca o 13.00 zjemy obiad i jak mała będzie oporządzona to jedziemy do galerii ( tylko nie wiem po co- boss tak zarządził - może coś mi kupi 😁 )
będę wieczorem jak P. pójdzie na siłownie

aha moja jest chuda ale wiecie co ??? tego się nie widzi - dopiero jak dzieci są razem to to widzę tj moja sąsiadka która ma 7 mcy i P. siostrzeniec który ma 5 mcy a waży uwaga 11 kg - prawie tyle co Fabian Angeli 😮 😮 😮, Lena jest od nich "dłuższa" ale przy nich wygląda jak zagłodzone dziecko 😮 😮 🥴 🥴 🥴 🥴 mnie to ogólnie nie przeszkadza, mogłaby być ciut grubsza ale nie wiem co mogę zrobić , je niewiele ale więcj po prostu nie mogę jej wpakować bo nie chce
i powiem Ci Ola ze nie raz myslałam jak WAM to pokazać tj z czym, przy czym jej zrobić zdjęcie żeby to było widać , teraz ty widzisz jaka jest bo widziałaś buty a reszta dalej nie ma porównania , może kiedyś zrobię jej zdjęcie nogi przy parówce bo noga niewiele grubsza 😁 😁 😁 ☺️
a jeśli chodzi o policzek to Ola spróbowałabym z tym olejem ale dziś już piątek a w poniedziałek pierwsza wizyta u alergologa i w sumie chciałabym żeby ona zobaczyła jak to wygląda w najgorszym "stanie" ( chcociaż czasem bywa gorzej bo jeszcze się to otwiera i krew tam jest, albo żółknie 0 więc myślę że musimy się do poniedziałku przemęczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wiem Matylda - ja bym spróbowała, jeśli miałabym cień nadziei, że dziecku ulżę 🥴
A nawet jeśli macie wizytę u alergologa to ona nie jedno widziała tzn ta pani (chyba pani? 🤔 ) lekarz i dobrze wie co to jest i jak wyglądają poszczególne stadia choroby. Nie czekałabym z pokazywaniem i spróbowałabym, nie zaszkodzisz jej a może choć jej to swędzieć nie będzie. 🥴

BTW - wpadłaś na to że jej wybudzania i wrzaski to właśnie od tego że ją to swędzi? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
No nie wiem Matylda - ja bym spróbowała, jeśli miałabym cień nadziei, że dziecku ulżę 🥴
A nawet jeśli macie wizytę u alergologa to ona nie jedno widziała tzn ta pani (chyba pani? 🤔 ) lekarz i dobrze wie co to jest i jak wyglądają poszczególne stadia choroby. Nie czekałabym z pokazywaniem i spróbowałabym, nie zaszkodzisz jej a może choć jej to swędzieć nie będzie. 🥴

BTW - wpadłaś na to że jej wybudzania i wrzaski to właśnie od tego że ją to swędzi? 🤔

no myślałam o tym ale przecież dowodów tj pewności nie mam
pisałam juz że prowadzę notatki co je , kiedy, ile, co robi w ciągu dnia, jaka jest temp w domu, czy dostaje jakieś leki ( w tym maść na policzek) i nie ma jakiejś szczególnej zależności albo krzyczy 30 razy albo 130 😮
no może zauważyłam ze temperatura w domu ma jakieś znaczenie bo kilka razy było tak że jak było chłodniej albo jej nie przykrywałam, albo samym kocykiem to spała lepiej ( tzn ciut lepiej) a tak to niczego nie zauważyłam ☺️


powtórzę po raz tysięczny ona ma to od urodzenia , czasem znika , czasem jest intensywniejsze a ja już nie wiem po czym i dlaczego
np wczoraj miała ładny tj były takie grudki i sucha skóra ( taki liszaj) , jadła mleko to co zawsze, gruszkę ze słoika którą jadła masę razy i obiadek ze słoika który jadła mase razy
tylko wczoraj pojawiły się w jej menu dwie nowości SINLAC ( który ponoć dla alergików i bezglutenowy) i dwie chrupki kukurydziane z Hippa 😮 😮 😮 😮 😮 no i była tu kąpana w tej wodzie miastowej pierwszy raz od miesiąca więc nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak mi sie teraz Matylda przypomnialo ze u coreczki mojej znajomej lekarz tez podejrzewal alergie i ona tez miala takie akcje ze mala sie budzila, nispokojnie spała. i kazała jej podawać wieczorem do mleka dicoflor i mala sie po tym uspokoila. no ale jak juz masz wizyte w poniedzialek to pewnie sie okaze co i jak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Bry: 😞
Moja Vanesska od 2 do 5 nie spała... masakra pierwszy raz nam tak zrobiła...jeśli sa tu dzieci które robią tak ciągle to pytam jak Wy jeszcze żyjecie?...


ledwo.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Bry: 😞
Moja Vanesska od 2 do 5 nie spała... masakra pierwszy raz nam tak zrobiła...jeśli sa tu dzieci które robią tak ciągle to pytam jak Wy jeszcze żyjecie?...


ledwo.....


długo już tak robi?od ząbków czy tak po prostu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Bry: 😞
Moja Vanesska od 2 do 5 nie spała... masakra pierwszy raz nam tak zrobiła...jeśli sa tu dzieci które robią tak ciągle to pytam jak Wy jeszcze żyjecie?...


bardzo często u nas cos takiego! Cięzko wytrzymuje.
Dzis wyjatkowo przespał ciurkiem od 20 do 7...
a tak to koszmar jakiś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
tyminka napisał(a):
Bry: 😞
Moja Vanesska od 2 do 5 nie spała... masakra pierwszy raz nam tak zrobiła...jeśli sa tu dzieci które robią tak ciągle to pytam jak Wy jeszcze żyjecie?...


bardzo często u nas cos takiego! Cięzko wytrzymuje.
Dzis wyjatkowo przespał ciurkiem od 20 do 7...
a tak to koszmar jakiś


i czemu to sie tak dzieje wiecie może?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...