Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam.
Wstalysmy 930 i juz nadrobilam.


marinka napisał(a):
Dooobra wszystko nadrobiłam 🙂
Ufff

Ola doszłam do tego , ze chcesz mnie nawiedzic?? Ok, jak przyjadę z KZ zapraszam seryjnie na chlebek z masłem 🙂
(wczoraj jedlismy masełko bazyliowe i jakie dobre wyszło)

Matylda,chcę zdjęcia Leny 🙂

hmmm to mojego nikt nie lubi oprócz Magdy z P. ... no nic 😁


Ja chetnie zaproszenie na swiezutki wlasnorobiony chlebek z maselkiem przyjme tylko daleko mieszkasz bo ja we wroclawiu ☺️
A i na pocieszenie -mojej to tez nikt nie kocha 😞
A ja kocham wszystkie 🙂

Matylda tak z tego co mi wiadomo mozna w tym roku sobie odliczyc internet i dziecko.
zaraz doczytam i dopisze co tam mialam dopisac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Marina Twoich dzieci nie kocham bo kocham tylko swoje i kocham wojtusia bo to mój zięć 😉
za to Twoje są jakieś takie wyjątkowo zjawiskowe , ładne i widać jakieś szczególne uczucie między nimi
za szczerze mogę napisać że kocham TWÓJ głos
Ola dawaj foty chociaż ze dwie 😉
i nie dostałam odpowiedzi dotyczącej internetu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda ja pietro wyzej napisalam Ci o necie 😉

Marinka dzieciaki cudne i super ze rodzenstwo sie tak kocha 🙂
A mam pytanie z innej beczki. Ile ma Twoja corcia lat? i jaki rozmiar buta nosi teraz. Wlasnie kupilam malej bo juz chodzi a wyrosla z paputkow zimowych kozaczki identyczne jak ma Twoja mala 🙂
Babka sprzedala mi 12 par butow (zapas na caly rok) za 100zl gdzie jedna para tyle kosztuje bo wszystkie firmowki elefantena, primigi, iz h&m a czesc nowa a czesc uzywana ale w idealnym stanie 🙂 TEraz jeszxcze nie potrzebuje butow bo na boso sie puszcza malucha ale jak juz mi zaczyna chodzic to "zapas" na rok chyba teraz mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ola przeze mnie ??????
ja tam piękna i młoda nie byłam 😜
ja dopiero kiedyś będę piękna 😁
a to wszystko przez Alice bo to ona wstawiała różne zdjęcia i mnie tak naszło na szperania ale w sumie nie o to mi chodziło chciałam WAM pokazać jak zmieniały się moje włosy 😁 ale niestety tego tam nie widac bo nie z każdego okresu mam zdjecia
bo ja przez 10 lat miałam na głowie :
czarne krótkie, czarne długie ( takie prawie jak Tyska ma ale z tgo czasu nie mam zdjęcia tzn ktoś ma jedno a ja nie 😞), brązowe krótkie, fioletowe krótkie, fioletowe długie, brązowe długie, pasemka długie , rude króciutkie ( wygolone maszynką z jednej strony a z drugiej tak na dwa cm ) , rude dłuższe, brązowy bob a potem rude długie , potem brązowe krótkie i skończyłam na rudych "średnich" i jeszcze nawet parę włosów mam 😁

a co do informacjo o ulgę na net to pytam bo może któraś ma podobną sytuacje a w necie nie mogę nic znaleźć bo ów net dziś się nadaje do wyrzucenia i nic się nie otwiera 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Ola ale Laska!!! 🤪 kurcze o takim brzuszku to ja marzylam od podstawowki bo zawsze pomimo idealnej wagi mam sadelko na brzuszku a po ciazy to juz nie wspomne ☺️ 🤔

A ja zawsze miałam piękny brzuch ale ciężko na niego pracowałam ale po ciąży też mam ohydną skórą popękaną i rozciągniętą - dobrze że chociaż mam zdjęcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
pierdzielony caps looc sory, tam gdzie mialy byc due litery wyszly male i na odwrot ☺️

Masz taki przycisk na stronie - edytuj 😜


Edytowalam chociaz nie fajnie jest jak musze kasowac wszystko i jeszcze raz pisac tylko malymi literami 😞 moja nieuwaga 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale teraz skupię się na Aleksandrze 😁
i to jak zwykle będzie wypowiedź chaotyczna 😁
Ola jak patrzę na ten brzuch to normalnie mam ochotę go całować 😁 ☺️
matko kochana i ta opalenizna i w ogóle wszystko a jak zobaczyłam to zdjęcie w białej bluzeczce to jakbym jakąś "cygankę" "romkę" widziała - masz taką specyficzną urodę
jesteś piękną kobietą i BASTA
nie ważne czy 10 lat temu czy teraz
chociaż bez obrazy ( tak jak napisała mi wczoraj Magda) wydaje mi się że wtedy wyglądałaś na starszą ale ja myśle że to przez ciuchy które się wtedy nosiło 😁
Ola nie wiem co mam ci napisać zdjęc po ciąży za bardzo nie pamiętam bo wstawiłaś moze ze dwa i to w jakiś workowatych ciuchach ( no na spotkaniu miałaś jakiś sexy T-shirt) i też mi się podobało - ale kurde ty jesteś sexy laska normalnie i tyle i nawet nie widać że masz tyle wzrostu ile masz
dodam że moja siostra w Twoim wieku wygląda jak LOCHA 😞 - ja tak nie chcę
chyba się zakochałam ☺️




Alice ja nic na temat netu nie wiedze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...