Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

CZEŚĆ DOROTHY 😉
Alice a dla mnie moje dziecko nie jst najpiękniejsze ani najsłodsze ani jakies tam nie wiadomo jakie , po znam dzieci ładniejsze i fajniejsze 😉
a jeśli chodzi o swojski chleb i masło to ja nie tknę jeszcze chyba przez najbliższe 20 lat ale to nie kwestia smaku tylko przejedzenia , bo jak sie to jadło od urodzenia przez jakies 10 lat to już teraz się nie chce
jak dla mnie żadna rewelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelina, tak jak kiedyś powiedziałam - Dawid wygląda na dwulatka!!! 🙂

tak tak słyszałam nie wiem czemu ale ok 😁 😁 😁 😜
co do tranu to mi ostatnio mama mówiła żebym sprawdziła bo chyba można już zacząc podawać tylko że Dawiś nie był jeszcze chory wiec chyba narazie odpuszczę.
Alice no urwis to jest( chyba po rodzicach ☺️:blush 🙂 oby później jak mówisz był spokojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie wszystko gra Amelka miała biegunke kilka dni ale obylo sie bez antybiotyku jutro ide z nia na bilans ma 4 ząbki i wszędzie jej pełno nie nadążam za nią jak posadze jej na podłogę 🙂 a u mnie ciągle coś od września moje życie to ciągłe problemy stres itp ale naszczęście moja miłość do Amelki wszystko mi rekompensuje dlatego wiele szcześcia mi daje samo patrzenie na nia i jej usmiech 🙂 a takto poza tym pracuje i mamy się dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
A u mnie wszystko gra Amelka miała biegunke kilka dni ale obylo sie bez antybiotyku jutro ide z nia na bilans ma 4 ząbki i wszędzie jej pełno nie nadążam za nią jak posadze jej na podłogę 🙂 a u mnie ciągle coś od września moje życie to ciągłe problemy stres itp ale naszczęście moja miłość do Amelki wszystko mi rekompensuje dlatego wiele szcześcia mi daje samo patrzenie na nia i jej usmiech 🙂 a takto poza tym pracuje i mamy się dobrze 😁

Cieszę się 🙂
Problemy muszą być, najważniejsze, że da się je przezwyciężyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny za pół godziny będę miała kilka fotem sprzed nawet uwaga 15 lat 😁 😁 😁 😁
coś tam porobiłam wgrywają się , zaraz będę przerabiać
ale uprzedzam ze tam niewiele widać cykam fotki fotkom na podłodze przy jednej żarówce 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Ewelina tran mozna dawac nawet miesiecznym niemowlakom. I nie jest tylko na okres choroby ale przedewszystkim podaz witamin i kwasow DHA potrzebnych do rozwoju muzgu i oczu.
Ja daje taki:
http://www.doz.pl/apteka/p54360-Tran_Islandzki_o_smaku_cytrynowym_250_ml

nie nie Alica ja rozumiem oczywiście źle napisałam ja po prostu bardzo duża uwagę poświęcam diecie mojego dziecka on codziennie ma dostęp do świeżych owoców pomijając obiadki itp ale bardzo zwracam uwage na świeże owoce i warzywa pełne wit i narazie tran odpuszczam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
dziewczyny za pół godziny będę miała kilka fotem sprzed nawet uwaga 15 lat 😁 😁 😁 😁
coś tam porobiłam wgrywają się , zaraz będę przerabiać
ale uprzedzam ze tam niewiele widać cykam fotki fotkom na podłodze przy jednej żarówce 😁 😁


tak długo??? ja spać musze iść 🤢 a jutro wstawisz w razie gdybym się nie doczekała dziś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
dzien dobry i dobry wieczór 😁 obiecałam więc jestem 😁 się odmeldować :P


ja się też odmeldowuję 😉 😉
Alice ja tranu nie daje??? ale mam zamiar, tylko nie wiem czy już można??
Ewelina zgadzam się z tobą, praca, dom, Liwia, rehabilitacja, matko czasami wymiękam
Mamy pracujące,podziwiam 😘 mamy niepracujące też 😘 😁 i zazdroszcząc czasu spędzanego z dzieckiem, a nie w wiecznej bieganinie 🥴
Madzia praca w żłobku-wyczyn 🤪 podziwiam 😘
Ola a w końcu pojechałaś na to pogotowie?? biedna Lenka, dobrze że nic poważnego się nie stało 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...