Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
hej 🙂
jest Nina?

Niny to musisz szukać na FB albo jej tam info zostawić, nas olała

BRY 🙂


Dzien dobry
Słucham rybko Cio tam? 🙂

Jeszcze Cię pająk za obraz nie wciągnął chudzielcu? 😁


hahaha
jak napisałaś zwirz to dziś rano wstałam i sia sama do siebie śmiałam co tu kurwa zwirz hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
hej 🙂
jest Nina?

Niny to musisz szukać na FB albo jej tam info zostawić, nas olała

BRY 🙂


Dzien dobry
Słucham rybko Cio tam? 🙂

Jeszcze Cię pająk za obraz nie wciągnął chudzielcu? 😁


hahaha
jak napisałaś zwirz to dziś rano wstałam i sia sama do siebie śmiałam co tu kurwa zwirz hahahaha

no zwierz gapo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
hahaha:P ale tak to śmiesznie brzmi
Ty wstaw foty zobaczymy czy Ciebie pająk nie ciągnie po chałupie 😁 😁 😁

Źle nie jest ale też bez rewelacji więc o pająkach mowy nie ma 😉


tak jasne ! wstaw jakieś.
a ta fryzure zmieniłaś jednak?
Ja chce bardziej w blond iść ale nie mam z kim małej zostawić żeby do fryz. jechać
acha słuchaj jeszcze mam pytanie do Ciebie Ola Ty po cc masz jakoś tak inaczej w brzuchu? bo ja to czasem czuje takiego balonika w brzuchu i czasem mi sie tak przesuwa tak czuć inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
hahaha:P ale tak to śmiesznie brzmi
Ty wstaw foty zobaczymy czy Ciebie pająk nie ciągnie po chałupie 😁 😁 😁

Źle nie jest ale też bez rewelacji więc o pająkach mowy nie ma 😉


tak jasne ! wstaw jakieś.
a ta fryzure zmieniłaś jednak?
Ja chce bardziej w blond iść ale nie mam z kim małej zostawić żeby do fryz. jechać
acha słuchaj jeszcze mam pytanie do Ciebie Ola Ty po cc masz jakoś tak inaczej w brzuchu? bo ja to czasem czuje takiego balonika w brzuchu i czasem mi sie tak przesuwa tak czuć inaczej...

Fryzury nie zmieniałam jeszcze, może latem się skuszę, a po cc mam normalnie wszystko, nic mi się nie przesuwa, może skóra w tym miejscu trochę naciągnięta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
to ja muszę iść do lekarza bo coś tam w brzuchu mam inaczej

Może zrosty Ci się zrobiły, może za mało chodziłaś po operacji? 🤔


kurde nie wiem a jak zrosty to co wtedy?

A nie wiem 🤔 Trzeba by było poszukać w necie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

u nas kolejna nieprzespana noc...

Alice potwór z gór z wielką stopą to wielka stopa a e.t. To kosmita, a Ty to wogóle chyba Yeti miałaś na myśli, podrosną Wam dzieci to się wszystkiego dowiecie 😜

Nina ja wczoraj podczas kąpieli poczułam coś dziwnego w brzuchu i normalnie było widać jak mi się coś przesuwa pod skórą, uczucie jak ruchy dziecka 😮 ale mi się wydaje, że to jest związane z jakimiś gazami i procesami, które się tam odbywają, ja cc nie miałam. Nina ty chyba wspominałaś, że ważysz 50kg ale przy jakim wzroście? Naprawdę jesteś chudziutka, ale mi się podoba, wogóle piękna jesteś ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Cześć dziewczynki 🙂

u nas kolejna nieprzespana noc...

Alice potwór z gór z wielką stopą to wielka stopa a e.t. To kosmita, a Ty to wogóle chyba Yeti miałaś na myśli, podrosną Wam dzieci to się wszystkiego dowiecie 😜

Nina ja wczoraj podczas kąpieli poczułam coś dziwnego w brzuchu i normalnie było widać jak mi się coś przesuwa pod skórą, uczucie jak ruchy dziecka 😮 ale mi się wydaje, że to jest związane z jakimiś gazami i procesami, które się tam odbywają, ja cc nie miałam. Nina ty chyba wspominałaś, że ważysz 50kg ale przy jakim wzroście? Naprawdę jesteś chudziutka, ale mi się podoba, wogóle piękna jesteś ☺️


dziękuj:*
zawsze sie mierzyłam miałam 170 a teraz ostatnio sie mierzyłam i mam 169 😮 hehe no nie wiem skurczyłam sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
brechti napisał(a):
Nina, dostałam powiadomienie o zbliżających się Twoich urodzinach 😎- jesteś rocznik '88????????

🙂 🙂


tak 🙂 a co starzej wyglądam?


Nieeee starzej, ale dużo poważniej (w dobrym znaczeniu) niż JA 😁 Kurczę tyle czasu tu na forum jesteśmy i ja nie wiedziałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry kosmitki nie leniwić taka piękna pogoda 😁 (zaznaczam że śniegu nie lubię ale jakoś tak przyjemnie jest)
ja już odśniegowałam całe podwórze , zrobiłam 10km z psem i przez przypadek brałam udział w poszukiwaniach smrtfona (cokolwiek by to nie było) ale jakiś dużo warty i pół wsi go szuka po lesie nawet z wykrywaczami metalu 😁
ale nie znalazłam z resztą do chaty mi się już chciało
Ola ja serio nie wiedziałam co to E.T ☺️ nie oglądałam tego , ale wiem co to yeti 😁
wczoraj kolega P. u nas był do późna, a dziś przyjedzie do mnie szwagierka 😠 i to z tą wrzeszczącą 5latką 😠
mała przespała całą noc ale rano gil zamieniła na kaszel 😮
no to tyle trzaby się było uczłowieczyć ale mi się nie chce ( jestem w dresie i piżamie pod spodem i tak w lesie byłam 😁 )
no to chyba tyle
aha ja też mam bulgotania i przesuwania w brzuchu - czasem faktycznie jakbym miała tam obcego ( z resztą ja mam wielki brzuch to i na ciążę wygląda 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Lenka faktycznie! toż to już 9 miesiąc skończony! Buziaczki malutka :*
A tak bajdełej to chyba Ola wczoraj na suwaczku miała 8 miechów 3 tygodnie i 2 dni albo mie sie coś pojebało 🥴

pojebało ci sie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...