Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tynka - daję linka

http://wizaz.pl/kulinaria/przepis_widok.php?id=2103

Ewela - już raz Ci pisałam o basenie, mam jeszcze świeże miejsce po cięciu, poza tym wstydzę się swojego brzucha, poza tym tam chlor i siki no i Lenka "zdechlak" po tacie, zaraz by mi się rozchorowała 🤢
Z Kasią na razie kontaktu nie mam, nie odzywa się, sama się martwię 🥴 Witek chyba do końca stycznia u jej rodziców, może w tygodniu do niej zadzwonię 🤨

Asia - Ty się tam ucz a nie na brzuszku siedzisz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak patrzę na te zdjęcia w przepisie to raz że blaszka mała a ja mam tę dużą, a dwa jakiś płaski jej ten biszkopt wyszedł, chyba zrobię z podwójnej porcji 🤔
No i nie wiem po co ten biszkopt na pół przecinać? 😮 przecież nawet jak wysoki wyrośnie to można ukroić węższe paski - jakaś nierozumna kucharka to robiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola jakbyś była chociaż o te 200km bliżej to już nie raz byłabym na kawie ( bo kokosanki mnie nie wzruszają- nawet nie wiem co to ☺️ )
czekam na obiad i spadam z psem
dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo mnie nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmmm
Liwki dawno nie usypiałam na rękach, ale za to mamy wg.mnie gorszy sposób, bo usypianie przy butelce jak nie mleka to coś innego do picia, musi pić, pić, pić 🥴
no i tu nachodzą mnie myśli
są zęby, matko może być próchnica butelkowa, bo Liwka jak się budzi w nocy średnio co godzinę (Tynka , widzę że u Was też taki problem 🤢 ) to musi się napić, bo nie zaśnie ponownie
zresztą zasypianie to u nas rytuał mniej więcej godzinny 🥴
Dla mnie zasypianie na rękach to nie problem, mogę ją nosić, przytulać, ale za dużo już waży, a nie mówię już później, jak będzie jeszcze więcej kg 😮
Fabianka of kors nie widziałam 🥴
Zresztą ja to się nigdy nie załapie na żadne zdjęcie 😞

acha wiem co jeszcze 😁
też bym poszła na basen z Liwulką, ale jak jej poleci trochę wody po twarzy to jest histeria 🤢
na basenie by był ryyyyyyyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisak!
Ucałuj Liwcię ode mnie! Śliczna fota w awatarze!

Wiecie, że chyba wszystkie soczki i deserki powyżej 6 miesiąca (a niektóre nawet powyżej 4 czy 5) dla niemowlat mają cukier? Już uprosiłam połowę rodziny, żeby nie kupowali mi tego stosownie do wieku młodej, tylko te pierwsze soczki czy deserki. Tyle się mówi o tej prochnicy butelkowej a producentów to w ogóle nie rusza i dodają cukier gdzie się da 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Aisak!
Ucałuj Liwcię ode mnie! Śliczna fota w awatarze!

Wiecie, że chyba wszystkie soczki i deserki powyżej 6 miesiąca (a niektóre nawet powyżej 4 czy 5) dla niemowlat mają cukier? Już uprosiłam połowę rodziny, żeby nie kupowali mi tego stosownie do wieku młodej, tylko te pierwsze soczki czy deserki. Tyle się mówi o tej prochnicy butelkowej a producentów to w ogóle nie rusza i dodają cukier gdzie się da 😠


a dziękujemy 😘 ucałuje, ucałuje
dlatego ja soki ograniczyłam do minimum, mam zawsze w zapasie jakieś dwie butelki, ale ja jej robię kompot, bez cukru, z jabłek, gruszek, dorzucam trochę malin i git 😁
a owocki to robię z tym z kompotu, rozgniotę widelcem i też git 😁
ja to się panicznie boję tej próchnicy,
sąsiadka ma 15 miesięczną Maję już z szarymi ząbkami 🥴

aaaaaaaa Liwka uwielbiaaaaaaaaaa banana, całego wszama i jeszcze mlaska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
brechti napisał(a):
Aisak!
Ucałuj Liwcię ode mnie! Śliczna fota w awatarze!

Wiecie, że chyba wszystkie soczki i deserki powyżej 6 miesiąca (a niektóre nawet powyżej 4 czy 5) dla niemowlat mają cukier? Już uprosiłam połowę rodziny, żeby nie kupowali mi tego stosownie do wieku młodej, tylko te pierwsze soczki czy deserki. Tyle się mówi o tej prochnicy butelkowej a producentów to w ogóle nie rusza i dodają cukier gdzie się da 😠


a dziękujemy 😘 ucałuje, ucałuje
dlatego ja soki ograniczyłam do minimum, mam zawsze w zapasie jakieś dwie butelki, ale ja jej robię kompot, bez cukru, z jabłek, gruszek, dorzucam trochę malin i git 😁
a owocki to robię z tym z kompotu, rozgniotę widelcem i też git 😁
ja to się panicznie boję tej próchnicy,
sąsiadka ma 15 miesięczną Maję już z szarymi ząbkami 🥴

aaaaaaaa Liwka uwielbiaaaaaaaaaa banana, całego wszama i jeszcze mlaska 😁
\
Ja kupuje tylko soki bez cukru, zresztą Lenka pije bardzo mało więc problemu nie mam, ale banana też uwielbia i też całego wciąga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Aisak myślisz, że mogę zużyć zamrożone maliny z ogródka i zrobić z nich kompot? Czy raczej owoce powinny byc świeże?

Ania ja daje właśnie zamrożone, zabrane latem, pomroziłam i teraz dodaje do kompotu 😉
Ola ja tez staram się kupować te bez cukru, ale i tam do końca nie wierze że ona same w sobie są tak naturalnie słodkie, chyba coś nas oszukują i tam dosypują jednak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hasła szkolne:
opowiadam dzieciom o wieży Eiffla i kto ją zbudował i takie tam:
nagle Dawid(typowo po śląsku) : ale pani jest mądro, czemu pani tego wcześniej nie godała?
na to Mateusz: Dawid czy ty podrywasz panią ???
🤪 🤪 🤪 🤪
jaja nieziemskie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
hasła szkolne:
opowiadam dzieciom o wieży Eiffla i kto ją zbudował i takie tam:
nagle Dawid(typowo po śląsku) : ale pani jest mądro, czemu pani tego wcześniej nie godała?
na to Mateusz: Dawid czy ty podrywasz panią ???
🤪 🤪 🤪 🤪
jaja nieziemskie 😁


😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
brechti napisał(a):
Aisak myślisz, że mogę zużyć zamrożone maliny z ogródka i zrobić z nich kompot? Czy raczej owoce powinny byc świeże?

Ania ja daje właśnie zamrożone, zabrane latem, pomroziłam i teraz dodaje do kompotu 😉
Ola ja tez staram się kupować te bez cukru, ale i tam do końca nie wierze że ona same w sobie są tak naturalnie słodkie, chyba coś nas oszukują i tam dosypują jednak 😁

Wszystko możliwe 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia cuudne zdjecie Liwci w awatarze 🙂 my tez mamy podobny problem, Wojtus nie usnie bez butli z mlekiem lub jakims piciem..w nocy czasami dam rade go uspac glaszczac po glowce ale rzadko, najczesciej chce butle, w dzien to juz w ogole..ale oduczylam go i na noc zasypia mi sam w lozeczku, w dzien przy butli wiec ja juz dawno nie bujalam go 😉 ale tatus przyjechal i znowu mi go rozleguluje bujaniem w wozku 😠

Ola ja sie ucze pilnie, wszystko notuje i czytam notatki bo jutro mam kolo z finansow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dooobry

jestem przetyrana jak koń po westernie
od rana dopiero co jakies 15min temu do domu weszłam - a jeszcze mam gości na 20 🤢 🤢

Julka dzisiaj miala zawody sportowe - jej druzyna zdobyla pierwsze miejsce a ja zdarłam sobie gardło od kibicowania. a co się namachałam pomponami to juz moje 😁 😁
Później zjeździliśmy po babciach, dziadkach. Najadłam sie u mamy drożdżowek świezo upieczonych i brzuch mi pęka.

i w ogóle nie mam siły na nic, a tą moją brygadę jeszcze energia roznosi, zaczynam się zastanawac czy nie związac i jednego i drugiego. i zakneblowac. i isc spac 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...