Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Kur******

Lenka od nowa chora, teraz ja ją zaraziłam, ech ręce opadają 😞

moja też chora po tych jebanych wczorajszych sankach ( bo wczoraj juz ciepło było taka chlapa i jeszcze wiało )
przypuszczam że dlatego w nocy sie darła bo oddychać nie mogła i tylko jej furczało , teraz gil po pas a na polikach rumieńce
goraczki na razie nie ma




a co do tego odchudzania to P. wczoraj w pewnej sytuacji kazał mi wciągnąć brzuch a ja już miałam wciągnięty 😁
masakra jak w 5tym mcu ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kur******

Lenka od nowa chora, teraz ja ją zaraziłam, ech ręce opadają 😞

moja też chora po tych jebanych wczorajszych sankach ( bo wczoraj juz ciepło było taka chlapa i jeszcze wiało )
przypuszczam że dlatego w nocy sie darła bo oddychać nie mogła i tylko jej furczało , teraz gil po pas a na polikach rumieńce
goraczki na razie nie ma


a co do tego odchudzania to P. wczoraj w pewnej sytuacji kazał mi wciągnąć brzuch a ja już miałam wciągnięty 😁
masakra jak w 5tym mcu ciąży


Zaraz Cię baby na wsi o to posądzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
heloł 🙂

Ja tam w dzień muszę usypiać małą na rękach i wcale jej tym jakoś nie krzywdzę 😁 Siebie też nie ^^
Ale na noc sama zasypia, i ja nawet nie muszę przy niej być, i włączony TV jej nie przeszkadza.

Amelka- buziaki ode mnie teSZ :*

ba
u nas bez TV nie ma spania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
heloł 🙂

Ja tam w dzień muszę usypiać małą na rękach i wcale jej tym jakoś nie krzywdzę 😁 Siebie też nie ^^

Jestem tego samego zdania 🙂

he he no przecież nikt wam tego nie zarzuca
😁

nie mam co robić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
heloł 🙂

Ja tam w dzień muszę usypiać małą na rękach i wcale jej tym jakoś nie krzywdzę 😁 Siebie też nie ^^

Jestem tego samego zdania 🙂

he he no przecież nikt wam tego nie zarzuca
😁

nie mam co robić 🤢

To choooo do mnie na kawę 😁 Potem mam zamiar piec kokosanki to dam Ci jedną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
my na spacerku jestesmy, czekamy na Maksa na sksie jest. U nas w nocy pobudka co godz. Mi noszenie tez by az tak bardzo nie przeszkadzało, ale tak sobie pomyślałam że może z tym są związane nasze problemy w nocy. Ale tak jak pisałam czekam na zęba i będę oduczała ewentualnie. Tylko o ile w dzień może i bym dała radę to w nocy odpada bo obudziłby Maksa i cały dom, jak płacze to teściowa go 2 piętra niżej.
Ola jeśli możesz to daj jeszcze raz link do kokosanek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Boziu troszkę ogarnęłam bo popołudniu jedziemy na basen 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

No to fajnie, uważajcie co by się po basenie nie przeziębić 🙂

Będziemy uważać ale my to zahartowani 😉
Śpimy z uchylonym oknem robimy spacerki a ostatnio po basenie też nic nam nie było odczekaliśmy na dole w szatni chwile i jeszcze P. podjechał praktycznie pod same drzwi wejścia już nagrzanym samochodem 😁

Angelika poka poka jaką teraz ma fryzurkę
Ola wylecz Lenkę i dawaj z nami może Kasie sie wyciągnie jak z Witkiem wróci oni też chyba byli lub mieli być.
A wogóle to masz z nią kontakt bo wysłałam jeszcze raz zaproszenie na fb i cisza a chciałam spytać czy oferty pracy tylko w wawie ją interesują?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis jak maz wroci to zjemy ogorkowa ktora wlasnie robie i zabieramy sie za remont kuchni. Zeby jutro miec juz nowa kuchnie do robienia mezowi tortu urodzinowego 🙂
Wysle meza z Mala na spacer a ja zrobie tort i jak wroci to bedziemy obchodzic jego 30stke 🙂

U swojej babci bylam wczoraj a u meza babc bylismy poprzednich weekendow takze babcie zaliczone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...