Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Polcia wymiata 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Ach och no nie mogę się na jej oczka napatrzeć!

Alice, ten obrazek ze skokami się już dawno u nas przewija ^^
Ja nigdy nie PACZAŁAM i nie liczyłam bo mam mega spokojne dziecko (a raczej miałam 😁 )

Nie wiem ile je moje dziecko, bo nie kontroluje, tzn daję jej jeść mniej więcej o tych samych porach, ale czasem zje a czasem nie.

Obawiam się, że za dużo mleka pije a za mało je innych rzeczy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pomijajac fakt ze moja w ogole je niewiele, to zauwazylam, ze nela w ogole nie przepada ani za kanapeczka, ani za innymi duperelami, ona wlasnie albo mleko albo obiad, aha, no i czasem zjada tez jogurcik taki 45 gramowy po rannym sniadaniu ale tez nie zawsze

Ania, a organizujesz Heli trzy glowne posilki np sniadanie cos innego niz mleko, obiad i wieczorkiem tez jakies cosik inne niz mleko??? bo ja ostatnio tak sie wlasnie staram ale zazwyczaj moje dziecko nic nie chce, tylko mleko wybiera, i zastanawiam czy mam sie upierac przy innych rzeczach niz mleko czy dac jej jeszcze czas
idzie do przedszkola od kwietnia a tam normalnie dzieci jedza juz inne jedzenie niz mleko co 3 godziny i sie troche martwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi- właśnie nie organizuję ☺️ Z tego co pamiętam, to mała dostaje 3x mleko przed obiadem (obiad koło 16.00), no i jakiś owoc. Ale w międzyczasie dostaje chlebek, chrupki, jakiś sok czy wodę. Kaszki nie chce jeść łyżeczką, więc dosypuję do mleka.

Chyba czas na kuchenne rewolucje w jej diecie 😁

Fryta- jaki serek dajesz małej?

Tak myślę, żeby już całe jajo jej np na śniadanie dawać, ale najpierw muszę wykluczyć skazę białkową, bo te poliki to jak moja śp nimfa Balbina czasem ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeej pierwszy raz widzialam Alę! Słoodka i kochana, ale chyba też niezły czorcik- tak bardzo z łóżeczka chciała wyjść hehe 🙂

A Neliczek po prostu boski, jak fajnie śmiga po podłodze, jak tańcuje, rozwaliło mnie zamykanie drzwi!
Dagi, fajnego masz faceta ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia tak ja mu zmniejszam te miarki ale nie wiem czy to coś da bo wydaje mi się że on jest głodny po prostu. Mój od 2 dni budzi się 2 razy bo wcześniej budził się co 15-30 min. Ale na picie czy jedzenie 2 razy. Ostatni raz je 20-21, budzi się o 2 dostaje troche wody, potem o 4-5 mleko i 8-9 śniadanie. Ale jak wczoraj zjadł przed 20 to o 2 wypił 150 wody i darł sie dalej, dopił 120 mleka i o 5 90 mleka.
A jak zobaczy bułkę czy biszkopta albo wase to muszę mu dać bo wpada w histerię i daje mu pół bułeczki z szyneczka i sobie gryzie. Kasia ja też mu pozwalam rączkami ale on też tak chce jesć kaszkę czy słoiczek... Dagi ja też jeszcze jakieś 2 tyg temu miałam problem, że mój tylko mleko i mleko i szło mi 8,9 puszek mcznie i nauczyłam go na głoda, nie dawałam mu mleka i jak już był głodny to już zjadł wszystko co mu dałam i się przyzwyczaił, ale jeśli Nela taki niejadek to bałabym się ją tak drastycznie oduczać, ja też kierowałam się tym że od kwietnia chce go oddać do żlobka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje Brechtaczu 🙂 rzeczywiscie rodzinka mis ie udala 🙂

Nie mysl sobie tylkoz e S. zawsze taki radosny 🙂 nie zawsze, ma swoje huory chlopinka, oj ma 🙂 prasuje nam zawsze wszystko 🙂 a tak w ogole to go kocham, i gdy go zobaczylam pierwszy raz w zyciu, tzn gdy sie poznalismy to sobie pomyslalam, ze nigdy w zyciu nie widzialam tak atrakcyjnego faceta, wiec chyba tak t mialo juz byc, ze bedziemy juz zawsze razem 🙂 🙂

ojs Frytus nie zamulaj, jestesmy przeciez 🙂 🙂

A Alicja, jak zobaczylam rano ten filmik to myslalam ze ze sotolka spadne, takiego kombinowania juz dawno nie widzialam!!! 🙂 taka wspinaczka, niemal himalajska 🙂 🙂 🙂


Tynka, no wiem, ze wole sie nie posuwac do drastycznych ruchow w ziazku z niejadkowoscia neli, bo sie boje ze calkiem jesc przestanie.... zobaczymy co sie bedzie dzialo pozniej, poki co przynajmniej je niewiele ale co dzien, bo ona co jakis czas ma 2, 3 dni ze praktycznie nic nie je, jakby system jej sie zatrzymuje, cialko resetuje, sama nie potrafie tego opisac. Ale od ziwo juz od listopada tego nie miala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...