Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Aneta mój się jeszcze budzi w nocy i to 2 razy, no i się dowiedziałam, że Nikoliny też, a myślałam że jestem sama ☺️

Dagi moja szwagierka ma dwulatka, ktorego do ok.1 roku karmiła piersią i on nic więcej nie chciał jesc. Teraz w domu też żyje głownie danonkami i kaszą manną a w żłobku bardzo ładnie je i od kiedy poszedł do żłobka bardzo urósł. Myślę, że Nela patrząc na inne dzieci w przedszkolu też będzie ładnie jadła 🙂

Matylda i udało Ci się załatwić coś z Foxem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 😞

A ja mam złe wieści od rana, Krzysiu poparzył się kawą dość mocno i są w szpitalu. Dziś już wychodzą ale na lewej rączce i piersi ma martwicę skóry.. Lekarz mówi że powinno się wygoić ale nie wiadomo jak to będzie.. Echh masakra. Bidulek
Rozmawiałam dziś z Tysią przez tel, załamana jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 😞

A ja mam złe wieści od rana, Krzysiu poparzył się kawą dość mocno i są w szpitalu. Dziś już wychodzą ale na lewej rączce i piersi ma martwicę skóry.. Lekarz mówi że powinno się wygoić ale nie wiadomo jak to będzie.. Echh masakra. Bidulek
Rozmawiałam dziś z Tysią przez tel, załamana jest 😞

Witajcie dziewczyny!!!!!!! 🙂
Cholera i od rana złe wieści, jak mi szkoda Krzysia, nie dość, że ból to martwica jeszcze. Z tego co kiedyś słyszałam to jest sposób na takie blizny po oparzeniu , to nie tak jak było dawniej, ale jak to się ma do rzeczywistości to pojęcia nie mam. Bidulek nasz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 😞

A ja mam złe wieści od rana, Krzysiu poparzył się kawą dość mocno i są w szpitalu. Dziś już wychodzą ale na lewej rączce i piersi ma martwicę skóry.. Lekarz mówi że powinno się wygoić ale nie wiadomo jak to będzie.. Echh masakra. Bidulek
Rozmawiałam dziś z Tysią przez tel, załamana jest 😞


ojej 😞 jak to wystarczy chwila nieuwagi...chrześniak mojego męża jak miał roczek wział na cmentarzu do raczki ta rozgrzaną metalową część od znicza i miał nieciekawe oparzenie ale wszystko się ładnie zagoiło, trzymam kciuki żeby i tutaj tak było! Ale się biedactwo nacierpi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A! I nie widziałam nic żadnego filmiku 😞
Mój też jada w nocy. Rzadko tak bywa, że prześpi całą noc. Myję go o 19.30 o 20.00 papu i lulu, no chyba, że się jeszcze trochę pokiernozi. 😁 A wstaje różnie, dziś była to 3.00 w nocy a wczoraj na przykład 5.00. Raz dałam mu danonka, ale nie daję ze względu na tą alergię, ale wcinał jak szalony!!!! Kaszę jak Brechti również dosypuję do mleka bo nie chce takiej z łyżeczki jeść. Jakiś obiadek to i wymuszę, ale przeprawę mam, chociaż prześlicznie je z łyżeczki. Ale z kubka nie chce pić 😞
Olu pozdrów Tysiulka ode nie i przekaż całuski ode mnie i Jasia!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Bry 😞

A ja mam złe wieści od rana, Krzysiu poparzył się kawą dość mocno i są w szpitalu. Dziś już wychodzą ale na lewej rączce i piersi ma martwicę skóry.. Lekarz mówi że powinno się wygoić ale nie wiadomo jak to będzie.. Echh masakra. Bidulek
Rozmawiałam dziś z Tysią przez tel, załamana jest 😞


o kurcze, biedny Krzys
wcześniej ząbek teraz to 😞
ehh

bry 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Hej:*
Juz dawno wiedziłam o Krzysiu ale nie pisalam tu bo nie wiedzialam czy Tysia sobie tego zyczy...Biedny Malutki 😞 Oby wszystko sie wygoiło ładnie...wiadomo,ze Tysia załąmana chyba każda z Nas byłaby na jej miejscu zdołowana 😞


mam nadzieje ze to poparzenie nie jest jakies wielgaśne 😞 Może Tysia w końcu nas tu odwiedzi i da znać jak Maluch.
Ehh trzeba miec oczy w dupie, ja na pół sekundy Niki zostawiłam samą a ona dobierała się do kostek do zmywarki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzeba uważać, trzeba,ale wypadki się zdarzają. 😞
Kurcze, mojemu Małemu nadal te zębole stoją, kurczę pytałam się lekarza nawet 2 tyg. temu, ale ona twierdzi, że jak wyjdą to wszystkie i że te 2 dolne już są blisko. Wychodzą mu już kurczę ponad miesiąc 😞 Idę umyć Króla, bo coś mi tu śmierdzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej:*
Juz dawno wiedziłam o Krzysiu ale nie pisalam tu bo nie wiedzialam czy Tysia sobie tego zyczy...Biedny Malutki 😞 Oby wszystko sie wygoiło ładnie...wiadomo,ze Tysia załąmana chyba każda z Nas byłaby na jej miejscu zdołowana 😞


mam nadzieje ze to poparzenie nie jest jakies wielgaśne 😞 Może Tysia w końcu nas tu odwiedzi i da znać jak Maluch.
Ehh trzeba miec oczy w dupie, ja na pół sekundy Niki zostawiłam samą a ona dobierała się do kostek do zmywarki 🤢

Chwila nie uwagi i nieszczęście gotowe 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miley napisał(a):
Aha rozumiem a mozna wstawic zdjecie a potem je usunac nie bardzo tak zeby zostaly bo znajoma miala taka sytuacje, ze wstawiala zdjecia na forum a potem te zdjecia na stronach nieodpowiednich byly.


można usunąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Miley to może napisz coś o sobie.


Jestem młodą mamą urodziłam coreczke w kwietniu 2011 roku majac 18 lat wyszlam za maz miajac 17 lat w 8 mies ciazy, mieszkam z mezem 150 km od rodziny. Maz pracuje a ja zajmuje sie domem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miley napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Miley to może napisz coś o sobie.


Jestem młodą mamą urodziłam coreczke w kwietniu 2011 roku majac 18 lat wyszlam za maz miajac 17 lat w 8 mies ciazy, mieszkam z mezem 150 km od rodziny. Maz pracuje a ja zajmuje sie domem.

A córeczka jak ma na imie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
bieeedny Krzys 🤢 🤢 ojej jak szkoda malucha 🥴 🥴 mojej kosmetyczki córka tez miala taki wypadek z herbatą i robili jej przeszczep skóry chyba z pachwiny albo uda, nie pamiętam dokładnie. w kazdym razie teraz ma 3 latka i ani śladu po oparzeniu. ale co się nacierpiała dziecinaa 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...