Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A tego to nie słyszałam 😁

HWDP - Hanka Wpadła do Pudełka
😁 😁 😁 😁

Z nudow trzeba czegos posluchac!

A ja w sobote do szkoly 🤢jak mi sie nie chce 🥴


Do szkoly?? 😮 mnasz skonczone 18cie lat?? 😉

mam skonczone dawno 18 lat 😁 😁
teraz ide sobie na studium 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Od godziny probuje uspac moje dziecko a ono mi sie smieje i wklada mi smoczka du buzi 😮
juz powinien spac bo jak go poloze pozniej to musze z nim siedziec do 23 bo wczesniej nie za snie 😠


Witam w klubie bo wlasnie mam to samo :P
A jakie studium??

idzie spac pozno i wczesnie wstaje i wiecznie broi tez bym chciala miec tyle energii 🙂
Studium Psychologiczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

wszystkiego dobrego dla Malej Solenizantki 🙂

moj dzien dzisiejszy i cale ostatnie tygodnie to istny dramat, jestem zestresowana, wciaz czuje klocie w klatce piersiowej.

U mnie juz 15.12 a moje dziecko od wczoraj od 20 kiedy wcisnelismy jej 90mleka na spaniu nie zjadla nic. Ile to juz godzin???19??? 19 godzin bez wody, bez jedzenia, na widok mnie zblizajacej sie z butelka od razu sie drze i wygania mnie reka. Jest zadowolona dopiero i usmiecha sie gdy odejde. bylismy rano u lekarza i co??? WIELKI ...UJ...........................
juz nie mam sily,

nie dalismy jej nawet dzisiaj smoczka ani na chwile majac nadzieje ze z potrzeby ssania wkoncu zje mlekoz butelki ale to tez nie zadzialalo. w koncu po okolo 1,5 godziny wolania mnie i S. ze zmeczenia padla..... prawdopodobnie niedlugo sie obudzi w wtedy znow sprobuje ja nakarmic.....

12 marca idziemy do kliniki wzrostu i karmienia, zobaczymy......... mowie wam dziewczyny nigdy sie nie spodziewalam ze maciezynstwo bedzie dla mnie tak ciezkim doswiadczeniem, odechciewa mi sie absolutnie wszystkiego. a jeszcze za tydzien w czwartek wracam do pracy...... zastanawiam sie nawet czy i kiedykolwiek bede miala kolejne dziecko. Boje sie ze bylo by tak samo

ot, to tyle, wyzalilam sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu, wiesz ze wlasnie siedze tutaj i placze............. nie wiem co jej sie dzieje

jej tato tez byl niejadkiem jak byl maly, S> ma dwoje dzieci z poprzedniego zwiazku i ta dzieczynka tez byla niejadkiem ale podobno nie urzadzala takich wielogodzinnych strajkow jak nela. nikt, z kim rozmawialam nie widzial nigdy czegos takiego. Ja podejrzewam ze ona ma cos z laknieniem, bo pamietacie gdy nie jadla w lipcu??? ile wtedy miala??? 3 miesiace?? nie jadla wtedy przez 10 dni i tylko dlatego ze ja na sile karmilismy strzykawka sie nie odwodnila, jedynie na wadze stracila. Od kiedy nela skonczyla te 3 miesiace ona nawet raz nie zaplakala o jedzenie. czasem jeczy w czasie kiedy powinna jesc, po okolo 4 godzinach ale i tak nie chce. Teraz wypila 100ml troche gestego mleka pomieszanego z lyzeczka kaszki ryzowej i po tym wypila jeszcze kilka lyzeczek wody przegotowanej.
Ja juz nie mam sily..... na prawd edziewczyny cieszcie sie ze wasze dzieciaczki jedza.....

dalismy jej zaraz smoczka bijac brawo jak wypila to mleko, pomyslelismy ze moze skuma ze jesli zje to dostanie smoczka jako nagrode skoro ona taka przebiegla i samadecydujaca o sobie, zobaczymy, moze zakuma ze smoczek to nagroda za jedzenie.....innego pomyslu w tym momencie nie mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi kurcze to jest rzeczywiscie dziwne, tym bardziej, ze co jakis czas macie takie kilkudniowe akcje i Nela nigdy nie placze o jedzenie 🤢 moze w tej klinice wreszcie się czegos dowiecie, to juz pol sukcesu. A Ty kochana badz silna, mam nadzieję, że to minie 🤢 kurde, moj jest tez niejadkiem, ale jesli chodzi o jedzenie łyżeczką, mleko z butli chętnie pije.. czegos takiego tez nigdy nie słyszałam.. 🤢 trzymam za Was kciuki !
A my jutro idziemy do lekarza na 8 rano 🙃 wazenie, mierzenie itp, jestem ciekawa, bo nie bylismy od sierpnia czy wrzesnia 🥴 ale nie było takiej potrzeby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry!
Wszystkiego Naj dla Nikoli!
A jeśli chodzi o mnie - jestem mega zawiedziona 😞
Bo już się przyzwyczaiłam do myśli, że po raz drugi będę mamą 😞
A tu dupa 😞
Wiem jedno - chcę mieć drugie dziecko (dzięki tej sytuacji uświadomiłam to sobie)
Byłam na tym usg - dopochwowym - pomierzyła wszystko, posprawdzała...
A wyszło - że przez to, że schudłam tyle kg w tak krótkim czasie - po prostu zatrzymał mi się okres i tyle 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia - dobrze ze wszystko dobrze, ale niedobrze, że nie To co chcialas, swoją drogą już rozpoczynasz starania o kolejne dziecko?
Dagi - przykro mi że tak się męczycie z tym jedzeniem, cholera jak nie urok to sraczka z tym wszystkim 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi - tak siedzę i myślę o Waszej sytuacji i wiesz.. ja nie wątpię w umiejętności tamtejszych lekarzy ale oni mają jakieś takie lajtowe podejście moim zdaniem, tak samo jak z prowadzeniem ciąży 🤨
A braliście pod rozwagę takie rozwiązanie żeby przylecieć do PL i tu spróbować zdiagnozować Nelę? To nie jest normalne, żeby małe dziecko nie jadło i nie piło.. Zwariujecie, będziesz kłębkiem nerwów dziewczyno 🥴
A może ona ma jakieś pasożyty albo bakterie?
Już wszystko mi na myśl przychodzi.. Tylko jak Ty piszesz że oni pobierają jej krew i mówią na tej podstawie że jest ok to wg mnie - nie jest TO ok 🥴
Może Twoja mama mogłaby się póki co umówić na wizytę i iść bez Neli a gdyby coś się wyjaśniło podczas wizyty to poleciałabyś z niunią?
Echhh.. nie wiem jak Ci pomóc 😞
edit:

takie coś znalazłam ale nie sądzę żeby to było to w Waszym przypadku
http://www.poradnikmedyczny.pl/mod/archiwum/278_zaburzenia_od%C5%BCywiania.html

http://dziecko.wieszjak.pl/zdrowie-dziecka/231383,Zaburzenia-odzywiania-u-dzieci-i-niemowlat.html

matko - oby nie to 🥴

http://www.edupoint.pl/zaburzenia-integracji-sensorycznej-a-brak-apetytu-u-dzieci

Magda - to przykro mi. ze tak wyszło ale z drugiej strony dobrze że zdrowa jesteś.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje Olcia, magda i Asiu, na prawde doceniam wasze mile slowa 🙂 dziekuje wam bardzo kochane
linki zaraz przejrze dokladnie i poczyta,m. W miedzy czasie moi rodzice zadzwonili do swojego znajomego lekarza ogolnego i jada do niego jutro porozmawiac okolo poludnia. maja do mnie zadzwonic zebym mu opowiedziala wszystko co i jak. Nela zjadla 110 na kolacje i poszla spac szczesliwa 🙂 ja tez wlasnie jem moj pierwszy posilek dzisiaj.
Magda, mam nadzieje ze zaburzenia jakie masz przez utrate wagi szybko da sie jakos naprawic, miesiaczka wroci i bedziecie sie mogli starac o kolejnego bejbika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dam znac na pewno,
przeczytalam Olciu co mi wyslalas i ta wrazliwosc dotykowa wykluczam, ona lubi dotykac jedzenie, lubi sie nim bawic, dopiero gdy sie orientuje ze to jedzenie to zaczynaja sie schody, nie bierze do buzi w ogole, albo wezmie, pociumka pociumka, wypluje i sie cieszy.wiecie co dzisiaj zrobilam?? dzisiaj w akcie desperacji jak wyszlysmy na spacer wstapilam do macdonalda i kupilam frytki, zlizalam sol, i jej dalam, po pierwszej wyciagala raczke po kolejne, w sumie dalam jej 3. wiem ze sol, ze tluszcz, ze mc donald, ale zrozumcie jak sie jest w takiej sytuacji to juz niewazne co, czlowiek chce sie poprostu dowiedziec czy dzieck zjadloby cokolwiek.
mnie sie wydaje ze ona sie jakby psychicznie zablokowala, no bo nie mozliwe ze nie jest glodna, w brzuszku jej burczy a nawet gdy sie napije lyka wody do dziwek taki jakby kamienie ktos wrzucal do studni, poprostu ma pusty ten brzuszek a jakims sposobem to uczucie pustki, czyli glod jak by to nazwal kazdy zdrowy czlowiek jej nie przeszkadza i ona nie je. na dosatek dzisiaj zaczela stawac jak szalona, no cale popoludnie przestala chyba. Moze zauwazyla, ze jak jest lzejsza to jej sie pewne rzeczy wygodniej robi i dlatego sie jakos tak zaparla?? wiem, wiem, to dziecko i skad takie mysli.... ale jak juz powiedzialam, rozne rzeczy przychodza mi do glowy.....przerozne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...