Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
fajniutki Krzysio 🙂
Ja sie tak czaje na pojscie na basen z mala ale boje sie ze bedziem musieli szybciej z tamtad wyjsc niz weszlismy 🥴
nie lubi sie kapac?

lubi ale w cieplej wodzie a na basenach sa chlodne 😞 raz jak zrobilismy za chlodna to byl ryk innym razem wyskoczyla niemalze z wanny i obawiam sie ze na basenei tez bedzie ryk jak dotknie chlodnej wody 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
fajniutki Krzysio 🙂
Ja sie tak czaje na pojscie na basen z mala ale boje sie ze bedziem musieli szybciej z tamtad wyjsc niz weszlismy 🥴
nie lubi sie kapac?

lubi ale w cieplej wodzie a na basenach sa chlodne 😞 raz jak zrobilismy za chlodna to byl ryk innym razem wyskoczyla niemalze z wanny i obawiam sie ze na basenei tez bedzie ryk jak dotknie chlodnej wody 😞
jakie zimne ? w zyciu! przeciez w basenavh dla dzieci woda jest cieplutka a juz nie wspomne o jacuzzi, az za ciepla. zimna to jest w basenach dla doroslych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
fajniutki Krzysio 🙂
Ja sie tak czaje na pojscie na basen z mala ale boje sie ze bedziem musieli szybciej z tamtad wyjsc niz weszlismy 🥴
nie lubi sie kapac?

lubi ale w cieplej wodzie a na basenach sa chlodne 😞 raz jak zrobilismy za chlodna to byl ryk innym razem wyskoczyla niemalze z wanny i obawiam sie ze na basenei tez bedzie ryk jak dotknie chlodnej wody 😞
jakie zimne ? w zyciu! przeciez w basenavh dla dzieci woda jest cieplutka a juz nie wspomne o jacuzzi, az za ciepla. zimna to jest w basenach dla doroslych


Ja myslalm zeby isc do aquaparku we wrocku lub trzebnicy bo to moje ulubione obiekty 😉 a tam pewnie za zimna bedzie :P
nie pojde to sie nie przekonam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Józek tak grzeczniutko je, zazdroszczę...

I wszystkie dzieciaczki słodziaki a Krzyś na starszego wygląda a Ciebie Ola nie widać prawie 😜
co znaczy ze starszego? znaczy ze co 🙂? MARINA tez tlumacz bo tez cos takiego napisalas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
.
Matko Boska nie moge uwierzyc ze znowu mamy ciaze. Ja tez bym chciala !! W sumie chcialabym byc w ciazy i urodzic a potem oddac komus na pol roku na wychowanie 🙂 ale jak sobie przypomne te przygotowania, te podniecenie tym wszystkim, oczekiwanie, ciekawosc, zakupy dla dzidziusia, jeju jak ja bym chciala to znowu 🙂 ale oczywiscie wtedy kiedy bede mogla sobie na wszystko pozwolic a nie odmawiac sobie czegos. Dlatego musze jeszcze poczekac do momentu az znajde prace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska dzidziuś dzidziuś, zobaczymy jki bedzie dzidzius jak panny bedzie do domu sprowadzał 😜

tynka u mojego najbardziej wzdymającym warzywem to chyba była brukselka 🙂 ostatnio kasze gryczana jadł ze starym - nie skomentuje tej mega kupy która potem nastąpiła ale tak to nic mu nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Tyska dzidziuś dzidziuś, zobaczymy jki bedzie dzidzius jak panny bedzie do domu sprowadzał 😜

tynka u mojego najbardziej wzdymającym warzywem to chyba była brukselka 🙂 ostatnio kasze gryczana jadł ze starym - nie skomentuje tej mega kupy która potem nastąpiła ale tak to nic mu nie było 😉
OOOooo nie wyobrazam sobie tego, jakies wypindrowanej latawicy u mnie w domu, aj ciezko bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...