Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Fujjj jaka wstrętna pogoda za oknem, szaro, buro i do tego pada deszcz a ja się muszę tarabanić autobusem do tego lekarza 🤢
no i gdzie Wy polazłyście????

u mnie tez pogoda tragiczna ;/ ja do lekarza na 13:30 i tramwajem musze jechac ;/

ja mam na 12.20 a jeszcze w koszuli biegam na wpół nago. O 11.15 mam autobus, jeszcze zdążę trzasnąć słabiutką kawusię z mleczkiem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Fujjj jaka wstrętna pogoda za oknem, szaro, buro i do tego pada deszcz a ja się muszę tarabanić autobusem do tego lekarza 🤢
no i gdzie Wy polazłyście????

u mnie tez pogoda tragiczna ;/ ja do lekarza na 13:30 i tramwajem musze jechac ;/

ja mam na 12.20 a jeszcze w koszuli biegam na wpół nago. O 11.15 mam autobus, jeszcze zdążę trzasnąć słabiutką kawusię z mleczkiem 😆

a masz usg tez dzisiaj ? 🙂 ja nawet nie wiem o ktorej mam tramwaj, ale tak kolo 12 bede wychodzila.. 😁 ja to jeszcze w lozku leze, nie zaczelam sie ogarniac wcale ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Fujjj jaka wstrętna pogoda za oknem, szaro, buro i do tego pada deszcz a ja się muszę tarabanić autobusem do tego lekarza 🤢
no i gdzie Wy polazłyście????

u mnie tez pogoda tragiczna ;/ ja do lekarza na 13:30 i tramwajem musze jechac ;/

ja mam na 12.20 a jeszcze w koszuli biegam na wpół nago. O 11.15 mam autobus, jeszcze zdążę trzasnąć słabiutką kawusię z mleczkiem 😆

a masz usg tez dzisiaj ? 🙂 ja nawet nie wiem o ktorej mam tramwaj, ale tak kolo 12 bede wychodzila.. 😁 ja to jeszcze w lozku leze, nie zaczelam sie ogarniac wcale ;D

nie mam USG - miałam 3 stycznia 🙂 idę po zwolnienie bo dzisiaj mi się kończy i omówić wyniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
aisak napisał(a):
oo wstały kobitki, jak fajnie, bo mi się nudzi juz 🙂 😉 😉

mi wlasnie tez sie nudzi.. ogladam dzien dobry tvn i ide sobie zrobic sniadanko 🙂 😁


no to ja też ide sobie zrobić DRUGIE śniadanko 😁 😁 😁
i Asia spotkamy się za 10 min 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ta wstały, ale niektóre gdzieś wywiało, ja za 15 min też wychodzę z domu i będę po 14-tej dopiero 🙂


nooooo Matylda pewnie w piecu rozpala 🙂 🙂 🙂

albo tańczy przy "plastikowej biedronce" 😁


lepiej niech juz tańczy przy "plastikowej biedronce" niż by miała płakać przy "haleluja" czy jak to tam było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ta wstały, ale niektóre gdzieś wywiało, ja za 15 min też wychodzę z domu i będę po 14-tej dopiero 🙂


nooooo Matylda pewnie w piecu rozpala 🙂 🙂 🙂

albo tańczy przy "plastikowej biedronce" 😁

pewnie zaraz sie znajdzie nasza zguba 😁 i powie gdzie byla jak jej nie bylo 🙂 ja juz jem kanapeczki mmm 😜 🤪 🤪

lepiej niech juz tańczy przy "plastikowej biedronce" niż by miała płakać przy "haleluja" czy jak to tam było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Helllo jestem i ja 🙂 Obudzilam sie przy tej plastikowej biedronie 😜 W sam raz na wake up. Jak tam sroda u Was sie rozpoczyna 🙂?? U mnie standardowo.. na lenia 😜


no oczywiście ze na lenia a jaka by inaczej 😁 😁 😁 😁
piżamka, paputki, szlafroczek, bułeczki i herbatka i oczywiście brzuszek.net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Helllo jestem i ja 🙂 Obudzilam sie przy tej plastikowej biedronie 😜 W sam raz na wake up. Jak tam sroda u Was sie rozpoczyna 🙂?? U mnie standardowo.. na lenia 😜

u mnie podobnie 😁 ale musze zaczac sie niedlugo ogarniac, bo do lekarza jade.. 🙂 🤪 🤪 ale sie najaaaadlam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie, ja chyba tez musze jakas kanapke wtrynic chociaz u mnie tak z rana kanapka to cos nowego.. nie wiem czy dam rade 🙂 Z ciepla herbata napewno wejdzie lepiej. U mnie za oknem na szczescie wiosennie 🤪 Ejj sloneczko swieci, koncowka sniegu topnieje, juz normnalnie czuje wiosne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
No wlasnie, ja chyba tez musze jakas kanapke wtrynic chociaz u mnie tak z rana kanapka to cos nowego.. nie wiem czy dam rade 🙂 Z ciepla herbata napewno wejdzie lepiej. U mnie za oknem na szczescie wiosennie 🤪 Ejj sloneczko swieci, koncowka sniegu topnieje, juz normnalnie czuje wiosne 😁

zazdroszcze.. u mnie dzisiaj pogoda jest straszna..;/ ponuro za oknem i chyba deszcz pada ;/ takze wiosny jak na razie nie czuc w ogole.. jeszcze snieg lezy, ale taki brudny, paskudny.. bardziej czuc jesien, ktorej nie cierpie.. ;/ ale dzisiaj mam dobry humorek, wiec zadna pogoda i ten tramwaj, ktorym bede jechala do lekarza mam nadzieje mi go nie popsuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez bym zjadla Nutelle 😞 Ta Ola to normalnie mnie dobija... zawsze sypnie jakims pomyslem na zarcie a ja potem musze to zdobywac bo mi ochoty narobi ! Tak bylo z tymi galaretkami, salatka a teraz nutella.. a mi do sklepu to sie wooogole nie chce 😞 Przynies dla mnie tez !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Tez bym zjadla Nutelle 😞 Ta Ola to normalnie mnie dobija... zawsze sypnie jakims pomyslem na zarcie a ja potem musze to zdobywac bo mi ochoty narobi ! Tak bylo z tymi galaretkami, salatka a teraz nutella.. a mi do sklepu to sie wooogole nie chce 😞 Przynies dla mnie tez !!

haha to prawda.. ona ma zawsze takie zachcianki i pozniej wszystkie zaraza, mnie rowniez, ale najczesciej nie mam tego w domu, a do sklepu nie chce mi sie isc.. ale dzisiaj z ta nutella jest inaczej.. cos od poniedzialku nie mam w ogole ochoty na slodkie.. a to dziwne, bo wczesniej caly czas slodkie tylko.. 😲 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko ale w nocy rzygałam. Strasznie mi coś siadło. Serio myślałam że już umieram. Myślałam że zemdleje przy kiblu a w domu była tylko babcia, która spała jak zabita 😞 Ale przeżyłam.

Muszę bardziej uważać co jem bo drugi raz tego nie chcę przezywać.

Nic mi się dzisiaj nie chce. Zjadłam na śniadanie kawałek kołacza weselnego i tyle narazie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Matko ale w nocy rzygałam. Strasznie mi coś siadło. Serio myślałam że już umieram. Myślałam że zemdleje przy kiblu a w domu była tylko babcia, która spała jak zabita 😞 Ale przeżyłam.

Muszę bardziej uważać co jem bo drugi raz tego nie chcę przezywać.

Nic mi się dzisiaj nie chce. Zjadłam na śniadanie kawałek kołacza weselnego i tyle narazie.

bidulka.. 😞 to po tej nowej kanapce z Mc Donald'sa, bitej smietanie pewnie.. taka mieszanka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...