Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Boziu jaka ja głupi ajestem o czym ja myślę przecież wiadomo że nikt mnie nie zechce, nie dość ze jestem nic nie umiejący i kompletnie nie zaradny życiowo pasztet to jeszcze z dzieckiem
jestem skazana na siedzenia w domu i pomoc opieki społecznej bo bez wykształcenia nigdy pracy nie znajdę

co Ty sobie znowu wmawiasz? Prace magisterska piszesz i bez wyksztalcenia ?? 😁 poza tym nie jestes skazana na siedzenie w domu, nie jestes pasztetem.. i nic z tego co napisalas nie jest prawda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
MATYLDA JA MAM !! !! 🤪 🤪 Mpoj brachol, 195 cm wzrostu, chyba przystojny, i juz sapie na mysl o moim dziecku ze on ma pierwszenstwo przy pilnowaniu w razie co 🙂 Wiec i chyba juz prorodzinny 😜 Ale mlody .... to jeden minus 😁

ja już chyba teraz wolę młodszych!!!!!!!!!!ale mam jednego ucznia maturzystę szok, normalnie szok niestety odkąd się dowiedział że jestem w ciąży ni umówił się na korepetycje ani razu 😞
jej ale chłopak normalnie marzenie, niestety nie prorodzinny chyba
ej to weź mnie tam bratu zareklamuj, tylko nie mów że ja taka maruda jestem , powiedz że dziecko na fajne będe miała no i mogłyby bawić sie razem z Twoim a i o następnym mogę jużmyśleć a nawet działać od razu po połogu
Spoko spoko 😉 Tylko cholera ten dziad mimo swojego wzrostu zawsze wybiera karakany 🤢 Dziwolag, ale co tam 🤪 Da sie przekabacic

hehe karakany???????????no miłość nie wybiera jak takie mu się podobają to co????
ja też kiedyś spotykałam sie tylko z mniejszymi
ale chyba większych wtedy wokół mnie nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
MATYLDA JA MAM !! !! 🤪 🤪 Mpoj brachol, 195 cm wzrostu, chyba przystojny, i juz sapie na mysl o moim dziecku ze on ma pierwszenstwo przy pilnowaniu w razie co 🙂 Wiec i chyba juz prorodzinny 😜 Ale mlody .... to jeden minus 😁

ja już chyba teraz wolę młodszych!!!!!!!!!!ale mam jednego ucznia maturzystę szok, normalnie szok niestety odkąd się dowiedział że jestem w ciąży ni umówił się na korepetycje ani razu 😞
jej ale chłopak normalnie marzenie, niestety nie prorodzinny chyba
ej to weź mnie tam bratu zareklamuj, tylko nie mów że ja taka maruda jestem , powiedz że dziecko na fajne będe miała no i mogłyby bawić sie razem z Twoim a i o następnym mogę jużmyśleć a nawet działać od razu po połogu
Spoko spoko 😉 Tylko cholera ten dziad mimo swojego wzrostu zawsze wybiera karakany 🤢 Dziwolag, ale co tam 🤪 Da sie przekabacic

ale sie wyrazasz o niskich dziewczynach.. 😁 karakany wiesz co.. 😁 ja jestem karakan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Boziu jaka ja głupi ajestem o czym ja myślę przecież wiadomo że nikt mnie nie zechce, nie dość ze jestem nic nie umiejący i kompletnie nie zaradny życiowo pasztet to jeszcze z dzieckiem
jestem skazana na siedzenia w domu i pomoc opieki społecznej bo bez wykształcenia nigdy pracy nie znajdę
Oj przestan sie uzalac ! Chociaz ja tak pierdziele ale jak przyszlo co do czego to myslalam niestety tak samo .. ani pracy ani porzadnego wykrztalcenia ani zadnego doswiadczenia zawodowego i do tego dziecko i rozwod 🤢 🤢 fajne CV.. Ale Ty to nie fisiuj, masz gdzie mieszkac przynajmniej i nikt Cie z tamtad nie wyrzuci, aj wprawdzie w temacie dokladnie nie jestem bo nie bylo mnie wtedy ale czy tpo tak juz pewna jestes ze to mkompletny rozpad??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
MATYLDA JA MAM !! !! 🤪 🤪 Mpoj brachol, 195 cm wzrostu, chyba przystojny, i juz sapie na mysl o moim dziecku ze on ma pierwszenstwo przy pilnowaniu w razie co 🙂 Wiec i chyba juz prorodzinny 😜 Ale mlody .... to jeden minus 😁

ja już chyba teraz wolę młodszych!!!!!!!!!!ale mam jednego ucznia maturzystę szok, normalnie szok niestety odkąd się dowiedział że jestem w ciąży ni umówił się na korepetycje ani razu 😞
jej ale chłopak normalnie marzenie, niestety nie prorodzinny chyba
ej to weź mnie tam bratu zareklamuj, tylko nie mów że ja taka maruda jestem , powiedz że dziecko na fajne będe miała no i mogłyby bawić sie razem z Twoim a i o następnym mogę jużmyśleć a nawet działać od razu po połogu
Spoko spoko 😉 Tylko cholera ten dziad mimo swojego wzrostu zawsze wybiera karakany 🤢 Dziwolag, ale co tam 🤪 Da sie przekabacic

ale sie wyrazasz o niskich dziewczynach.. 😁 karakany wiesz co.. 😁 ja jestem karakan 🙂
W porownaniu do 195 🙂 A te karakany kochana to mialy zazwyczaj niecale 160.. to wez sobie wyobraz do takiego wielkoluda.. no smieszne to troche bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Boziu jaka ja głupi ajestem o czym ja myślę przecież wiadomo że nikt mnie nie zechce, nie dość ze jestem nic nie umiejący i kompletnie nie zaradny życiowo pasztet to jeszcze z dzieckiem
jestem skazana na siedzenia w domu i pomoc opieki społecznej bo bez wykształcenia nigdy pracy nie znajdę

co Ty sobie znowu wmawiasz? Prace magisterska piszesz i bez wyksztalcenia ?? 😁 poza tym nie jestes skazana na siedzenie w domu, nie jestes pasztetem.. i nic z tego co napisalas nie jest prawda..

no kiedy właśnie praca nie napisana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie zaczęta czasu nie ma
jestem ZERO, MNIEJ NIŻ ZERO
chyba muszę poszukać plastikowej biedronki n a poprawę humoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no powaznie z tą pracą mgr to moj awina bo zawsze wszystko na ostatnią chwilę zostawiam tylko teraz trochę przesadziłam i powiem szczerze to na prawde ostatni termin nawet zaświadczenia od lekarza czy ze szpitala nic by nie pomogły
co do mego związku ja mam taką zasadę że nigdy nie mówię że coś jest OSTATECZNIE bo życie mnie już nauczyło żeby tego słowa w ogóle nie używać
wiem tylko tyle że tak źle nie było NIGDY i to wszystko się nawarstwiło że nawet gdybyśmy chcili to naprawiać to nawet nie wiadomo o czego zacząć
z domu wiem że nikt mnie nie wyrzuci ale tu kompletnie nie ma perspektyw, nic
wiem że Paweł o dziecku nie zapomni i na pewno pomoże , nawet ale ja tylko na niego nie chce liczyć, nie mogę
nawet teraz dzwoni i pyta jak się czuje i czy Lenka szaleje ale tyle n atym nasza rozmowa sie kończy
brrr dobra szukam biedronki zaraz będę i już nigdy się nie będę użalać NIGDY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darurka napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-safari-szuflada-materac-i1407999989.html 🙂

o ja chcę taki kolor łóżeczka tylko chcę takie klasyczne najzwyklejsze w świecie bez tej żyrafy
ej teściowa ma kupić łóżeczko ale chyba nie kupi go sama bez konsultacji ze mną bo sama będzie w nim spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
darurka napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-safari-szuflada-materac-i1407999989.html 🙂

o ja chcę taki kolor łóżeczka tylko chcę takie klasyczne najzwyklejsze w świecie bez tej żyrafy
ej teściowa ma kupić łóżeczko ale chyba nie kupi go sama bez konsultacji ze mną bo sama będzie w nim spać
Tak samo myslalam o wozku, bo niby dziadkowie meza maja nam zbierac na wozek, ale oby nam te pieniadze dali bo jak sami kupia to sami beda w nim jezdzic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
nie no powaznie z tą pracą mgr to moj awina bo zawsze wszystko na ostatnią chwilę zostawiam tylko teraz trochę przesadziłam i powiem szczerze to na prawde ostatni termin nawet zaświadczenia od lekarza czy ze szpitala nic by nie pomogły
co do mego związku ja mam taką zasadę że nigdy nie mówię że coś jest OSTATECZNIE bo życie mnie już nauczyło żeby tego słowa w ogóle nie używać
wiem tylko tyle że tak źle nie było NIGDY i to wszystko się nawarstwiło że nawet gdybyśmy chcili to naprawiać to nawet nie wiadomo o czego zacząć
z domu wiem że nikt mnie nie wyrzuci ale tu kompletnie nie ma perspektyw, nic
wiem że Paweł o dziecku nie zapomni i na pewno pomoże , nawet ale ja tylko na niego nie chce liczyć, nie mogę
nawet teraz dzwoni i pyta jak się czuje i czy Lenka szaleje ale tyle n atym nasza rozmowa sie kończy
brrr dobra szukam biedronki zaraz będę i już nigdy się nie będę użalać NIGDY


Kaszana jednym słowem. Kiepsko że tak się to potoczyło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Dzien dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Matylda, mam dokladnie to samo. Prace mam oddac w marcu, a nie mam ani jednego zdania! 😁


Podobno pracę można napisać w miesiąc ale trzeba się do tego przyłożyć a nie na forum siedzieć 🙂

Ja niestety jestem z leksza panikara w tej kwestii więc ja miałam wcześniej napisaną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
To ja tylko moge trzymac kciujki i bede. Jedna reke za siebie i swoje malzenstwo a druga za Ciebie kochana 🙂 Informuj na bierzaco

na razie nic nie informuje bo nic się nie dzieje, dzwonił tylko pytał czy gosć od mebli sie odezwał i bo jeszcze chce nam zrobic kuchnie abym nie musiała teraz po schodach do mamy biegać
na razie to jest KONIEC a jak będzie to nikt nie wiem
Magda ale ja to nawet zapomniałam jaki ten temat pracy mi w koncu zatwierdzili nawet nie wiem na co mam pisać, wytycznych żadnych nie znam odnośnie ilości stron czy bibliografii kompletnie NIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dzien dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Matylda, mam dokladnie to samo. Prace mam oddac w marcu, a nie mam ani jednego zdania! 😁


Podobno pracę można napisać w miesiąc ale trzeba się do tego przyłożyć a nie na forum siedzieć 🙂

Ja niestety jestem z leksza panikara w tej kwestii więc ja miałam wcześniej napisaną.

no własnie myślałam ze można ale Tyska mnie tu uświadomiła że nie można więc lipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dzien dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Matylda, mam dokladnie to samo. Prace mam oddac w marcu, a nie mam ani jednego zdania! 😁


Podobno pracę można napisać w miesiąc ale trzeba się do tego przyłożyć a nie na forum siedzieć 🙂

Ja niestety jestem z leksza panikara w tej kwestii więc ja miałam wcześniej napisaną.
A ja to wogole wiedzialam ze z moim lenistwem nic nie napisze i bedzie za duzo stresow i denerwowania, bo taki stresor ze mnie i od razu wzielam sobie URLOP DZIEKANSKI 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dzien dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Matylda, mam dokladnie to samo. Prace mam oddac w marcu, a nie mam ani jednego zdania! 😁


Podobno pracę można napisać w miesiąc ale trzeba się do tego przyłożyć a nie na forum siedzieć 🙂

Ja niestety jestem z leksza panikara w tej kwestii więc ja miałam wcześniej napisaną.

no własnie myślałam ze można ale Tyska mnie tu uświadomiła że nie można więc lipa
Napisalam ze ja bym nie dasla rady !! Nie klam 🙂 I dodalam ze jesli masz super hiper zdolnosci i pałera w tylku to zdazysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tesciowa tez chciała kupic...ale troche sie z nie posprzeczałam...jak mi pokazała jakie chce mi kupic to az Mnie zamurowało...to ja juz jak bylam dzieckiem mialam ładniejsze...wiec kupilam sobie sama zestwa ..powioedzałam mezowi ze stac mnie...a takiego niechce jak ona mi propnuje....najlpesze ze dla siebie jakie chce mi pokazała to o ile fajniejsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dzien dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Matylda, mam dokladnie to samo. Prace mam oddac w marcu, a nie mam ani jednego zdania! 😁


Podobno pracę można napisać w miesiąc ale trzeba się do tego przyłożyć a nie na forum siedzieć 🙂

Ja niestety jestem z leksza panikara w tej kwestii więc ja miałam wcześniej napisaną.

no własnie myślałam ze można ale Tyska mnie tu uświadomiła że nie można więc lipa
Napisalam ze ja bym nie dasla rady !! Nie klam 🙂 I dodalam ze jesli masz super hiper zdolnosci i pałera w tylku to zdazysz 🙂

no własnie a to jest dla mnie równoznaczne z tym że nie można bo nie mam super hiper zdolności ani pałera w tyłku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...