Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

ej ale te ręce to jakaś patologia nienawidze serio jak już nawet resztę mogłam zaakceptować to te łapska faktycznie zawsze mi przeszkadzały i teraz też są trochę grubsze na wakacjach takie niteczki mi wisiały
z resztą zobaczcie moje zdjęcie ze ślubu na NK ja widzę te 15 kilo serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja nic sobie nie wmawiam serio mogłoby tak zostać no ta gębie tych policzków trochę za dużo
i jeśli ma to być wszystko ładne, piękne i gładkie to może zostać ale jak ma mi coś wisieć i się telepać to wolę nie
no i normalnie stało się miałam już nic nie jeśc ale nie wytrzymam ssie mnie normalnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ja nic sobie nie wmawiam serio mogłoby tak zostać no ta gębie tych policzków trochę za dużo
i jeśli ma to być wszystko ładne, piękne i gładkie to może zostać ale jak ma mi coś wisieć i się telepać to wolę nie
no i normalnie stało się miałam już nic nie jeśc ale nie wytrzymam ssie mnie normalnie 😠


zjedz, bo tak jak Ola pisala, nie wolno robic dlugich odstepow pomiedzy posilkami, bo dziecko jest glodne wtedy.. a na diety i odchudzanie przyjdzie czas po ciazy, zreszta nie bedzie trzeba, bo przy malym dziecku mozna szybko schudnac 🙂 a Ty to juz nie bedziesz miala z czego na pewno 😁 i wisiec tez nic Ci nie bedzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boziuu jaki Ty masz Matyldus gigantyczny brzusioo !! COs nie z tej ziemi 🤪 A ja wlasnie skonczylam ogladac ten film.. wzruszajacy. Tylko nie wiem czego Wy sie tu boicie, na tym filmie porod wygladal jak bajka. Zero potu, lez, i bolu. Tylko przymusowe parcie po znieczuleniu i tyle. Ja tak bym chciala by moj wygladal..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dołączam się do pozostałych Matylda gdzie ci weszly te kg 🙂 u mnie widac +14 kg ale u ciebie ale tak jak mowisz moze ci sie rozlozylo po calosci i skoro ty widzisz to napewno tak jest i najwazniejsze ze dobrze sie z tym czujesz 🙂

teraz ja ide ogladac filmik kiedys go ogladalam ale tylko urywki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak zaraz sobie wszystkie pójdziecie ja też bym poszła spać gdyby mi sie chciało
alexia mam nadzieję nie utonęła w tej wannie
ja wcinam kanapki z miodem pierwszy raz od kilku lat chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
no tak zaraz sobie wszystkie pójdziecie ja też bym poszła spać gdyby mi sie chciało
alexia mam nadzieję nie utonęła w tej wannie
ja wcinam kanapki z miodem pierwszy raz od kilku lat chyba
fuuuj 🤢 z miodem ?? Ble, ja ide po czekolade zaraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no tak zaraz sobie wszystkie pójdziecie ja też bym poszła spać gdyby mi sie chciało
alexia mam nadzieję nie utonęła w tej wannie
ja wcinam kanapki z miodem pierwszy raz od kilku lat chyba
fuuuj 🤢 z miodem ?? Ble, ja ide po czekolade zaraz

Ty jej nie zniechęcaj, jak ma ochotę to niech je, miód jest zdrowy... przy jej trybie życia i odżywiania to i tak cud że w ogóle je cos normalnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Tyska jaką ty masz śliczną sukienkę 🙂

Filmik ekstra. Oglądnęłam właśnie z mamą i tez buczałyśmy 🙂 Super.
Sukienka z zeszlego roku z sylwestra !! I wchodze w nia jeszcze 🙂 To chyba jest dobrze, w tym roku tez ja ubralam bo jako jedyna pasowala do tego brzucha.. w innych wygladalam komicznie 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej Tyska jaki lachon
ja już nic nie narzekam nic nigdy
no przynajmniej dziś już nie będę
ale kurde nie mam co robić
człowiek płaci ze ten abonament a kompletnie nie ma co oglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no tak zaraz sobie wszystkie pójdziecie ja też bym poszła spać gdyby mi sie chciało
alexia mam nadzieję nie utonęła w tej wannie
ja wcinam kanapki z miodem pierwszy raz od kilku lat chyba
fuuuj 🤢 z miodem ?? Ble, ja ide po czekolade zaraz

Ty jej nie zniechęcaj, jak ma ochotę to niech je, miód jest zdrowy... przy jej trybie życia i odżywiania to i tak cud że w ogóle je cos normalnego 🙂
No widzisz, Ty pomyslisz o wszystkim mi to do glowy nie przyjdzie ze zaraz ona moze cos wymyslec przez to moje gadanie 😜 JEDZ JEDZ MATYLDA, ja pierwszy raz w zyciu uzylam miodu do herbaty teraz jak bylam chora drugi raz.. a tak to dla mnie moglby nie istniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tu czasem coś wklejasz
jak wkleić zdjęcie moje normalne tu na dole pd tekstem w poście nie w edycji profilu tylko pod postem tzn pod tekstem bo chcę Wam coś pokazać tylko na chwilę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ojej Tyska jaki lachon
ja już nic nie narzekam nic nigdy
no przynajmniej dziś już nie będę
ale kurde nie mam co robić
człowiek płaci ze ten abonament a kompletnie nie ma co oglądać
Znam ciekawsze kanaly w internecie 😜 I TO ZA DARMO !! A ile mpozna sobie jeszcze przyjemnosci przy nich sprawic 😜 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no tak zaraz sobie wszystkie pójdziecie ja też bym poszła spać gdyby mi sie chciało
alexia mam nadzieję nie utonęła w tej wannie
ja wcinam kanapki z miodem pierwszy raz od kilku lat chyba
fuuuj 🤢 z miodem ?? Ble, ja ide po czekolade zaraz

Ty jej nie zniechęcaj, jak ma ochotę to niech je, miód jest zdrowy... przy jej trybie życia i odżywiania to i tak cud że w ogóle je cos normalnego 🙂
No widzisz, Ty pomyslisz o wszystkim mi to do glowy nie przyjdzie ze zaraz ona moze cos wymyslec przez to moje gadanie 😜 JEDZ JEDZ MATYLDA, ja pierwszy raz w zyciu uzylam miodu do herbaty teraz jak bylam chora drugi raz.. a tak to dla mnie moglby nie istniec 🙂


ja tez miodu nie lubie, ale jak bylam przeziebiona w ciazy to herbatka z miodem i cytrynka pycha 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ty tu czasem coś wklejasz
jak wkleić zdjęcie moje normalne tu na dole pd tekstem w poście nie w edycji profilu tylko pod postem tzn pod tekstem bo chcę Wam coś pokazać tylko na chwilę
No wlasnie jak??? !! To tak na porzyszlosc chce wiedziec, na wiosne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ojej Tyska jaki lachon
ja już nic nie narzekam nic nigdy
no przynajmniej dziś już nie będę
ale kurde nie mam co robić
człowiek płaci ze ten abonament a kompletnie nie ma co oglądać
Znam ciekawsze kanaly w internecie 😜 I TO ZA DARMO !! A ile mpozna sobie jeszcze przyjemnosci przy nich sprawic 😜 !

hehe też znam te kanały
a może nie,ja chyba bardziej o stronach, takich gdzie za darmo można film obejrzeć co prawda są limity ale mi czasem jeden wystarczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...