Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
dzien dobry Mamuski 😉 ja dzisiaj pospalam do 12 prawie :o ale pozno tez poszlam spac w sumie.. a zaraz wybieram sie na jakies zakupy 🙂 a widze Wy wszystkie bidulki zle sie czujecie.. ja ani mdlosci, ani zgagi na szczescie..ale Wam wspolczuje 😞

a co ma ci dolegać???
chłopa masz przy sobie to zdrowiutka jesteś , tylko pozazdrościć

ale wymyśliłaś 😁 ja swojego też codziennie widzę a ciągle coś mnie się czepia 😜 chociaż mam pożytek ze szkoły rodzenia taki że teraz mi codziennie masaż nóg robi, żebym nie miała obrzęków 😉

sam, dobrowolnie, bez przymusu? szczęściara.. 🙂

on widzi że mam nogi jak balony to wczoraj nawet zrezygnował na chwilę z jeżdzenia swoją kierownicą F1 😁 i zapytał czy masaż chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kmatus napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
dzien dobry Mamuski 😉 ja dzisiaj pospalam do 12 prawie :o ale pozno tez poszlam spac w sumie.. a zaraz wybieram sie na jakies zakupy 🙂 a widze Wy wszystkie bidulki zle sie czujecie.. ja ani mdlosci, ani zgagi na szczescie..ale Wam wspolczuje 😞

a co ma ci dolegać???
chłopa masz przy sobie to zdrowiutka jesteś , tylko pozazdrościć

ale wymyśliłaś 😁 ja swojego też codziennie widzę a ciągle coś mnie się czepia 😜 chociaż mam pożytek ze szkoły rodzenia taki że teraz mi codziennie masaż nóg robi, żebym nie miała obrzęków 😉

sam, dobrowolnie, bez przymusu? szczęściara.. 🙂

on widzi że mam nogi jak balony to wczoraj nawet zrezygnował na chwilę z jeżdzenia swoją kierownicą F1 😁 i zapytał czy masaż chce 😉

No koleżanko gratuluje mężczyzny! u mnie owszem wszystko zrobi jak się będę przez tydzień upominać, a żeby tak sam z własnej woli.. 🤢 i to jeszcze rezygnując z własnej przyjemności to się nie zdarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro mam do lekarza ale mi się nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!zwykla kontrola z wynikami u tego mruka no ale za trzy tyg mam juz ostatnie USG i to raczej 3d
i dziś ja sie będe głowić jak tu się ogolić i dodam że pomocy znikąd nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja tez jestem 🙂 obczajam sobie jakies hurtownie dzieciece . Ola moze Ty wiesz gdzie w wawie jest hurtownia dziecieca ? moze gdzies niedaleko bielan ?? 🙂 podobno na slowackiego jest,tam chce sie przejechac dzisiaj i moze gdzies jeszcze ? 😁

A co chcesz kupić? Bo ja mam kartę rabatową 20% do Smyka - na wózku oszczędzimy np ponad 400 zł, jak chcesz to możemy się umówić i zabierzemy Cię jak będziemy jechali po wózek, jak masz zamiar robić większe zakupy to się opłaca 🙂


ja chce kupic takie rzeczy jak posciel, kocyki..

no to jak chcesz 🙂 możesz jechać z nami, wiem też że w Swiecie dziecka dają 20% zniżki do zakupów, dlatego dziś jadę zamówić komodę, nie wiem jak to się ma do pościeli i kocyków ale na meble na 100% dają, zastanów się i daj znać czy będziesz chciała jechać z nami, najwyżej nic nie kupisz 🙂


Pojade dzisiaj do tej hurtowni i zobacze czy cos tam kupie. Jak cos to dam znać czy wybiore sie z Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja tez jestem 🙂 obczajam sobie jakies hurtownie dzieciece . Ola moze Ty wiesz gdzie w wawie jest hurtownia dziecieca ? moze gdzies niedaleko bielan ?? 🙂 podobno na slowackiego jest,tam chce sie przejechac dzisiaj i moze gdzies jeszcze ? 😁

A co chcesz kupić? Bo ja mam kartę rabatową 20% do Smyka - na wózku oszczędzimy np ponad 400 zł, jak chcesz to możemy się umówić i zabierzemy Cię jak będziemy jechali po wózek, jak masz zamiar robić większe zakupy to się opłaca 🙂


ja chce kupic takie rzeczy jak posciel, kocyki..

no to jak chcesz 🙂 możesz jechać z nami, wiem też że w Swiecie dziecka dają 20% zniżki do zakupów, dlatego dziś jadę zamówić komodę, nie wiem jak to się ma do pościeli i kocyków ale na meble na 100% dają, zastanów się i daj znać czy będziesz chciała jechać z nami, najwyżej nic nie kupisz 🙂


Pojade dzisiaj do tej hurtowni i zobacze czy cos tam kupie. Jak cos to dam znać czy wybiore sie z Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja jutro mam do lekarza ale mi się nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!zwykla kontrola z wynikami u tego mruka no ale za trzy tyg mam juz ostatnie USG i to raczej 3d
i dziś ja sie będe głowić jak tu się ogolić i dodam że pomocy znikąd nie mam
Ja tez mam jutro. I pewnie tez zwykla kontrolna. Zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
ja tez mam usg ale za 2,5 tygodnia ale jeszcze bede miala jedno usg jak nie zdaze urodzic to w 38 tc 🙂

no ja chyba też w kazdym razie to w 30tc czyli za około 3 tyg to jest już takie ostatnie z pomiarami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja jutro mam do lekarza ale mi się nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!zwykla kontrola z wynikami u tego mruka no ale za trzy tyg mam juz ostatnie USG i to raczej 3d
i dziś ja sie będe głowić jak tu się ogolić i dodam że pomocy znikąd nie mam

no ja z lusterkiem dałam radę i nie było tak źle, USG mam 2.02 a potem musi być jeszcze w 36 tyg bo tego wymaga szpital, mogę Wam napisać co trzeba zabrać na porodówke (wg mojego szpitala) dostałam rozpiskę w sobotę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dobrze macie z tymi chlopami 😜 Ja wlasnie swojego udobruchalam 😉

aż boję się pomyśleć w jaki sposób
Nie w taki w jaki myslisz 😜 Troche lagodniejszy

o już wiem
mnie się takie głupoty śniły z soboty na niedzielę że szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja jutro mam do lekarza ale mi się nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!zwykla kontrola z wynikami u tego mruka no ale za trzy tyg mam juz ostatnie USG i to raczej 3d
i dziś ja sie będe głowić jak tu się ogolić i dodam że pomocy znikąd nie mam

no ja z lusterkiem dałam radę i nie było tak źle, USG mam 2.02 a potem musi być jeszcze w 36 tyg bo tego wymaga szpital, mogę Wam napisać co trzeba zabrać na porodówke (wg mojego szpitala) dostałam rozpiskę w sobotę



pisz pisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a dziewczyny powiedzcie mi czy zaklada sie cos pod pajacyki ?? bo jak sa śpiochy to kaftanik pod spodem a pod pajacyk chyba nie i co ogolnie myslicie zeby dziecko ubierac bardziej wlasnie w spiochy i kaftanik czy bardziej body + jakies polspiochy ??
Ja sie wogole na tym nie znam 😮 Poki co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
MATYLDUS ja CIe ogole !! 🤪 🤪

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
🤪 🤪 🤪 🤪
czy to jakaś niemoralna propozycja????????????????????????
to weź jakąś kosiarkę spalinową !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
MATYLDUS ja CIe ogole !! 🤪 🤪

gdzie Ty jej tam między nogami chcesz buszować? 🤪 ja myślalam że Ty wolisz chłopów 😁
Teoretycznie tak 🙂 Ale nikt tak Cie nie zrozumie jak kobieta 🤪 🤪 Wiec wiesz, wal smialo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a dziewczyny powiedzcie mi czy zaklada sie cos pod pajacyki ?? bo jak sa śpiochy to kaftanik pod spodem a pod pajacyk chyba nie i co ogolnie myslicie zeby dziecko ubierac bardziej wlasnie w spiochy i kaftanik czy bardziej body + jakies polspiochy ??

z tego co ja się orientuję to pajacyk służy do spania 🤨 i chyba pod nim prócz pieluchy to nic nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...