Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
u mnie pachnie popcornem jak w kinie 😁
U mnie tez, tylko ze ja wlasnie juz sie najadlam. I nie zjadlam calego.. a teraz na zmiane smaku cos slodkiego. Tylko musze wymyslic jeszzce co, bo tego loda to chyba zostawie 🙂

ja mam krówki i rafaello i princesse i grześki ale jeszcze nie podjęłam decyzji co skonsumuję jako deser 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
u mnie pachnie popcornem jak w kinie 😁
U mnie tez, tylko ze ja wlasnie juz sie najadlam. I nie zjadlam calego.. a teraz na zmiane smaku cos slodkiego. Tylko musze wymyslic jeszzce co, bo tego loda to chyba zostawie 🙂

ja mam krówki i rafaello i princesse i grześki ale jeszcze nie podjęłam decyzji co skonsumuję jako deser 😁
O JEJJJ !! Krowki, rafaello mmmm pyszotaa dobijasz mnnie dzis.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
a mój mąż siedzi obok i piwo pije a mi język do dupy ucieka 🤢
Biedne Wy z tym piwem 🙂 Ja na szczescie nie lubie ale zxa to wino, BARDZOO. Tylko ze ja na sylwestra sobie wypilam lampke, powoli bo powoli ale zaspokoilam sie troche, i wczoraj sobie znowu wypilam odrobinke. Zlitowali sie nade mna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hehe a co dziewczyny sadzicie o wypicu np karmi tam jest 0,5 % ?? bo mnie kiedys naszla ochota 🤨
Ja tam bym wypila. Jedno piwo i to slabe.. dla mnie nie ma problemu. Ja wlasnie sama pisalam ze wypilam narazie w ciazy dwie lampki wina. Oczywiscie pomalenku i mocno w czasie rozlozylam to picie 🙂 Ale jednak wypilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
mnie to nie ciagnie do alkoholu.ostatnio ten moj podstawil mi pod nos piwo i mowi zebym wzial lyka a mnie odrzucilo od niego 🙂 gesiej skorki dostalam od tego zapachu piwa 🙂
ALEZZZ CUDNY BRZUCHOOL! ! 🤪 Normalnie taki okraglusski 😁 Widac ze tylko tu w tym jednym miejscu rosniesz 🙂 Bomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
mnie to nie ciagnie do alkoholu.ostatnio ten moj podstawil mi pod nos piwo i mowi zebym wzial lyka a mnie odrzucilo od niego 🙂 gesiej skorki dostalam od tego zapachu piwa 🙂
ALEZZZ CUDNY BRZUCHOOL! ! 🤪 Normalnie taki okraglusski 😁 Widac ze tylko tu w tym jednym miejscu rosniesz 🙂 Bomba


rośnie mi brzuszek i puuuupa 🙂 Ale dziekuje kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...