Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brechti napisał(a):
nic nie ma w tym internecie po prostu NIC. Człowiek włącza, poprzegląda parę stronek które już zna, poszuka czegoś nowego co przykłuje uwagę, stwierdzi, że to jednak nie to... chyba tęsknię trochę za telewizorem....

ja też nie mam co robić
już wszystko poprzeglądałam jeszcze muszę poodkurzać bo wczoraj pies miał pozwolenie na fotel i na łażenie po całym domu więc muszę sie tej sierści pozbyć
ale na razie leże po kocykiem bo mi zimni i boksuję się z Lenką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Ja niestety musze sama nad wszystkim mozdzyc i kombinowac, bo moj mezulek jak zawsze i jak kazdy facet, ze jemu to WSZYSTKO OBOJETNIE, albo "ja nie wiem" "ja nie wiem" "przeciez Ty bedziesz wiedziala wszystko ode mnie lepiej" "co wezmiesz to bedzie dobrze" i takie tam 🙂 Wiec dam rade 😉

Tyska nie każdy facet taki jest bo tutaj na forum niektórzy "partnerzy" wykazują jakie takie zainteresowanie mój niestety też do nich nie należy
najlepiej to poczekać do końca aż kupi się samo albo aż ktoś cos podaruje
ja jż dosyć tego mam i nic nie mówię
wczoraj łaskawie się tylko wypowiedział na temat koloru wózka
a no i łóżeczko obowiązkowe najtansze
jak mu pokazałam reklamówkę ciuchów to myślałam że będzie gorzej ale powiedział tylko "to wszystko kupiłaś 🤪???????" i stwierdził że chyba nic nam już nie trzeba ja mówię że nam to NIE ale dziecku jeszcze z 10 takich reklamówek
ja mówię nie mam cierpliwości kupię to co będę mogła a jemu zostawie rozpiskę niech się martwi
Ja tam w sumie na to nie narzekam bo wole jak nie sapie nad moimi wyborami bo jeszcze by tego brakowalo 😉 Ale wkurzam sie jak prosze go o zdanie bo faktycznie nie moge sie na nic zdecydowac albo poprostu nie wiem ktory wybor bedzie lepszy, to on wtedy sie juz wysili i cos wymysli ale raczej to wogole nie pomocne, bo wymuszone. Ale wole go takiego, bo przynajmniej jak ide na zakupy i cos przynosze to nigdy nie wydziwia ze za duzo wydaje kasy albo ze cos jeszcze nie potrzebne. Zreszta w naszym domu to ja jestem oszczedna i to dzieki mnie mamy to wszystko co mamy bo zamiast przepierdzielac pienoiazki to kitralam je po katach i dopiero jak uzbieralam fajna sumke to mu mowilam, i wtedy moglismy znowu cos do domu kupic, a wtedy to on byl zachwycony. Czasami brakowalo na jakies zakupy ale wiedzialam ze przezyjemuy a potem bedzie duzo przyjemnosci 😉 Teraz na szczescie tge czasy juz minely i poki co starcza na wszystko. Bez wyrzeczen. No, wlasnie dzwonil ze juz pomalu wraca na firme i potem do domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Cześc Gwiazdy!!!! Masakra co miłam za sen,obudziłąm sie o 4 nad ranem i wyłam jak bóbr!!!!!! 🤔 🤔 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Co Ci sie kochana przsnilo bzytkiegooo 😞 ??

Dostałam jakiś bóli,pojechałam do szpitala wzieli mnie na usg,i lekarz wyciągnał Polcie,była wielkosci jabłka i taka przezroczysta i ledwo dyszała wzielam ja za raczke dotknełam i ta raczka jej odleciała i zmarła 😞 😞 😞: 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Kiedy się obudziłam to Moja Mała szybko dała znać o sobie a ja siedziałam i wyłąm i glaskałam sie po brzuszku,kurde na sama myś oczy mi się szklą 😞 😞 😞 😞:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Cześc Gwiazdy!!!! Masakra co miłam za sen,obudziłąm sie o 4 nad ranem i wyłam jak bóbr!!!!!! 🤔 🤔 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Co Ci sie kochana przsnilo bzytkiegooo 😞 ??

Dostałam jakiś bóli,pojechałam do szpitala wzieli mnie na usg,i lekarz wyciągnał Polcie,była wielkosci jabłka i taka przezroczysta i ledwo dyszała wzielam ja za raczke dotknełam i ta raczka jej odleciała i zmarła 😞 😞 😞: 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Kiedy się obudziłam to Moja Mała szybko dała znać o sobie a ja siedziałam i wyłam i glaskałam sie po brzuszku,kurde na sama myśl oczy mi się szklą 😞 😞 😞 😞:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Cześc Gwiazdy!!!! Masakra co miłam za sen,obudziłąm sie o 4 nad ranem i wyłam jak bóbr!!!!!! 🤔 🤔 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Co Ci sie kochana przsnilo bzytkiegooo 😞 ??

Dostałam jakiś bóli,pojechałam do szpitala wzieli mnie na usg,i lekarz wyciągnał Polcie,była wielkosci jabłka i taka przezroczysta i ledwo dyszała wzielam ja za raczke dotknełam i ta raczka jej odleciała i zmarła 😞 😞 😞: 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Kiedy się obudziłam to Moja Mała szybko dała znać o sobie a ja siedziałam i wyłam i glaskałam sie po brzuszku,kurde na sama myśl oczy mi się szklą 😞 😞 😞 😞:
Ojej.. faktcznie okropny 😞 ale to tylko zly sen. Mala od razu Ci chciala to przypomniec po przebudzeniu bo Cie walnela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm ja nie wiem co o swoim powiedzieć bo go nie znam 🙂 nie wiem co on tam sobie sam robi ale lepiej żeby szukał jakiegoś porządnego lokum, co by nie było potem szwędania się po rodzinie. Teraz wyprawką zajmuje się moja rodzina (żeby nie kłamać, bo ja mam mały w tym udział 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
No 🙂
A co do chłopów,to oni faktycznie bezuzyteczni są,chociaż Moj Karol ostatnio zamówił sam kołderke do wozeczka normalnie dumna jestem 🙂 🙂 🙂

jak sam?????????
mój by nawet nie wiedział ze takie coś trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Hmm ja nie wiem co o swoim powiedzieć bo go nie znam 🙂 nie wiem co on tam sobie sam robi ale lepiej żeby szukał jakiegoś porządnego lokum, co by nie było potem szwędania się po rodzinie. Teraz wyprawką zajmuje się moja rodzina (żeby nie kłamać, bo ja mam mały w tym udział 😁 )

Osz Ty leniuchu 🙂 🙂 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
No 🙂
A co do chłopów,to oni faktycznie bezuzyteczni są,chociaż Moj Karol ostatnio zamówił sam kołderke do wozeczka normalnie dumna jestem 🙂 🙂 🙂

jak sam?????????
mój by nawet nie wiedział ze takie coś trzeba

No na allegro zamówił 😁 Oczywiscie w kolorze zielonym ale co tam niech już ma;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Hmm ja nie wiem co o swoim powiedzieć bo go nie znam 🙂 nie wiem co on tam sobie sam robi ale lepiej żeby szukał jakiegoś porządnego lokum, co by nie było potem szwędania się po rodzinie. Teraz wyprawką zajmuje się moja rodzina (żeby nie kłamać, bo ja mam mały w tym udział 😁 )

Ania mam pytanie jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj
ale skoro tak mało się znacie to jesteś gotowa postawić wszystko na jedną kartę i wyjechać do niego??????
ja to najmniejszego ryzyka w życiu się bałam dlatego jeśli pojedziesz to jesteś zuch dziewczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
Hmm ja nie wiem co o swoim powiedzieć bo go nie znam 🙂 nie wiem co on tam sobie sam robi ale lepiej żeby szukał jakiegoś porządnego lokum, co by nie było potem szwędania się po rodzinie. Teraz wyprawką zajmuje się moja rodzina (żeby nie kłamać, bo ja mam mały w tym udział 😁 )

Ania mam pytanie jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj
ale skoro tak mało się znacie to jesteś gotowa postawić wszystko na jedną kartę i wyjechać do niego??????
ja to najmniejszego ryzyka w życiu się bałam dlatego jeśli pojedziesz to jesteś zuch dziewczyna

Własnie o to samo miałam pytać ile się znacie,ile ze sobą jestescie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
Hmm ja nie wiem co o swoim powiedzieć bo go nie znam 🙂 nie wiem co on tam sobie sam robi ale lepiej żeby szukał jakiegoś porządnego lokum, co by nie było potem szwędania się po rodzinie. Teraz wyprawką zajmuje się moja rodzina (żeby nie kłamać, bo ja mam mały w tym udział 😁 )

Ania mam pytanie jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj
ale skoro tak mało się znacie to jesteś gotowa postawić wszystko na jedną kartę i wyjechać do niego??????
ja to najmniejszego ryzyka w życiu się bałam dlatego jeśli pojedziesz to jesteś zuch dziewczyna

Własnie o to samo miałam pytać ile się znacie,ile ze sobą jestescie???

chyba nie chce odpowiadać 🤢 rozumiem
ale może czasem warto ja tam nie wiem ale kilka lat temu jak byłam w Stanach to też przeżyłam coś co pewnie nigdy w życiu już się nie powtórzy ale jakoś nie potrafiłam zaryzykować i po wielu nieprzespanych nocach i wypłakanych łzach postanowiłam wrócić do tego co znałam i miałam już pewne, a czy żałuję nie wiem bo do konca nie wiem co straciłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Ja to sobie nie wyobrazam zeby ktos to za mnie wszystko kupowal 🙂 Zabilabym chyba, mam jakas swoja wizje i ewentualnie moge brac pod uwage zdanie meza, ale tylko wtedy kiedy ja juz nie wiem czego chce 🙂

Tyska ale u mnie też nic nikogo nie interesuje i niestety mnie chyba też nie
ciągle sobie wmawiam ze mam dużo czasu
siedzę tylko na tym necie szukam porównuję ceny,
w sklepach to samo, wiem że gdybym coś kupiła i postawiła Pawła przed faktem dokonanym to w sumie nic by nie powiedział ale ja sama jeszcze nie jestem zdecydowana i przekonana nie czuję jakoś tego wszystkiego
kiedyś pisałam że jest tu na pewnym wątku dziewczyna która normalnie mnie drażni bo od 15tc ma już umeblowany pokoik , w ogóle ma jakieś takie fazy i chętnie napisałabym o niej wiecej ale nie chcę żeby było wiadomo o kim mowa, w każdym razie zmierzam do tego że podejście jest dla mnie co najmniej obsesją albo już nie wiem jak to nazwać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Ja to sobie nie wyobrazam zeby ktos to za mnie wszystko kupowal 🙂 Zabilabym chyba, mam jakas swoja wizje i ewentualnie moge brac pod uwage zdanie meza, ale tylko wtedy kiedy ja juz nie wiem czego chce 🙂

Tyska ale u mnie też nic nikogo nie interesuje i niestety mnie chyba też nie
ciągle sobie wmawiam ze mam dużo czasu
siedzę tylko na tym necie szukam porównuję ceny,
w sklepach to samo, wiem że gdybym coś kupiła i postawiła Pawła przed faktem dokonanym to w sumie nic by nie powiedział ale ja sama jeszcze nie jestem zdecydowana i przekonana nie czuję jakoś tego wszystkiego
kiedyś pisałam że jest tu na pewnym wątku dziewczyna która normalnie mnie drażni bo od 15tc ma już umeblowany pokoik , w ogóle ma jakieś takie fazy i chętnie napisałabym o niej wiecej ale nie chcę żeby było wiadomo o kim mowa, w każdym razie zmierzam do tego że podejście jest dla mnie co najmniej obsesją albo już nie wiem jak to nazwać 😮
Moze i masz racje, ja w 15 tygodniu to jeszcze sie martwilam o swoje i dziecka zdrowie bo jakos w tych terminach bylam w szpitalu i krwawilam co chwile, zreszta jakos jeszcze przed swietami bylo mi glupio cokolwiek kupowac bo wydawalo mi sie ze mam przexciez od groma czasu. Zreszta pisalam tu o tym, a moja rodzinka tez tak do tego podchodzila. Tesciowa dopiero teraz zaczyna costam ogladac i ostatnio mi przyniosla rozek i jakis kocyk, jej pierwszy zakup 😉 A ja w sumie zaczelam od stycznia. Chociaz ja juz teraz mam wrazenie ze zostalo mi coraz mniej czasu, bo jak spojrze jak czas mi ucikea to jestem przerazona !! Wiem ze nim sie obejrze to bede juz po porodzie, a luty jeszcze taki krotki... ja dopiero teraz w lutym kupuje mebelki i chcialabym do konca lutego przygotowac w miare pokoj. Bo ne wiem czy na wszystko nam na raz starczy. Nie ma co.. zdazysz ze wszystkim a kazdy ma do tego swoje podejscie 🙂 Ja juz uwiewlbima w sklepach stoiska dla dzieci. Nigdy mnie to nie rajcowalo i pamietam jak sie wykrzywialam jak kupe moich kolezanek (bo mialy dzieci o wiele wczesniej) skakalo i sie podniecalo nad jakimis skarpetkami .. ehh masakra. A kiedy dzisiaj sama bede miec dziecko zaczynam rozumiec ze dla matki te zakupy sa ciekawe i interesujace dopiero wtedy kiedy kupuje sie to dla swojego dzieciAczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Ja to sobie nie wyobrazam zeby ktos to za mnie wszystko kupowal 🙂 Zabilabym chyba, mam jakas swoja wizje i ewentualnie moge brac pod uwage zdanie meza, ale tylko wtedy kiedy ja juz nie wiem czego chce 🙂

Tyska ale u mnie też nic nikogo nie interesuje i niestety mnie chyba też nie
ciągle sobie wmawiam ze mam dużo czasu
siedzę tylko na tym necie szukam porównuję ceny,
w sklepach to samo, wiem że gdybym coś kupiła i postawiła Pawła przed faktem dokonanym to w sumie nic by nie powiedział ale ja sama jeszcze nie jestem zdecydowana i przekonana nie czuję jakoś tego wszystkiego
kiedyś pisałam że jest tu na pewnym wątku dziewczyna która normalnie mnie drażni bo od 15tc ma już umeblowany pokoik , w ogóle ma jakieś takie fazy i chętnie napisałabym o niej wiecej ale nie chcę żeby było wiadomo o kim mowa, w każdym razie zmierzam do tego że podejście jest dla mnie co najmniej obsesją albo już nie wiem jak to nazwać 😮
Moze i masz racje, ja w 15 tygodniu to jeszcze sie martwilam o swoje i dziecka zdrowie bo jakos w tych terminach bylam w szpitalu i krwawilam co chwile, zreszta jakos jeszcze przed swietami bylo mi glupio cokolwiek kupowac bo wydawalo mi sie ze mam przexciez od groma czasu. Zreszta pisalam tu o tym, a moja rodzinka tez tak do tego podchodzila. Tesciowa dopiero teraz zaczyna costam ogladac i ostatnio mi przyniosla rozek i jakis kocyk, jej pierwszy zakup 😉 A ja w sumie zaczelam od stycznia. Chociaz ja juz teraz mam wrazenie ze zostalo mi coraz mniej czasu, bo jak spojrze jak czas mi ucikea to jestem przerazona !! Wiem ze nim sie obejrze to bede juz po porodzie, a luty jeszcze taki krotki... ja dopiero teraz w lutym kupuje mebelki i chcialabym do konca lutego przygotowac w miare pokoj. Bo ne wiem czy na wszystko nam na raz starczy. Nie ma co.. zdazysz ze wszystkim a kazdy ma do tego swoje podejscie 🙂 Ja juz uwiewlbima w sklepach stoiska dla dzieci. Nigdy mnie to nie rajcowalo i pamietam jak sie wykrzywialam jak kupe moich kolezanek (bo mialy dzieci o wiele wczesniej) skakalo i sie podniecalo nad jakimis skarpetkami .. ehh masakra. A kiedy dzisiaj sama bede miec dziecko zaczynam rozumiec ze dla matki te zakupy sa ciekawe i interesujace dopiero wtedy kiedy kupuje sie to dla swojego dzieciAczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...