Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

admin napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Oooo matko panie adminie, co to za makabryczny filmik pan nam tu wkleił 😁
cwany bo sam nie rodzi 😁

10 rzeczy, których ginekolog nie powinien robić 😆 Mam nadzieję, że nikogo nie zgorszyłem tym filmem 😉


nie ale ginekolog nr 8 zachowuje się dokładnie jak mój 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
admin napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Oooo matko panie adminie, co to za makabryczny filmik pan nam tu wkleił 😁
cwany bo sam nie rodzi 😁

10 rzeczy, których ginekolog nie powinien robić 😆 Mam nadzieję, że nikogo nie zgorszyłem tym filmem 😉

Jeszcze ostatki poczucia humoru mamy, ale z dnia na dzień coraz mniej 😁


Hehe - fajny ten film 🙂
A apropo wyprawki do szpitala to ja chyba jutro muszę się sprężyc i zacząć pakować wcześniej zakupiwszy niektóre rzeczy. SZOK ale jestem strasznie w tyle.
A dziewczyny gdzie wy ten Oilatum kupujecie?

ja w aptece kupię, nie będę szukała... ja też nawet połowy z tych rzeczy nie mam i czas się sprężyć bo to nigdy nic nie wiadomo 🤨


No właśnie.. jeszcze jak mi lekarz powiedział, że z usg termin przesuwa mi się na dwa tyg do przodu to mam pietra i chyba wolę spakowana czekać.
Przygotowałam nawet szampon, pastę do zębów itd 😁 są takie mini buteleczki w Rossmanie, 2.69 np za mały szamponik czy żel pod prysznic tudzież małą wersję pasty do zębów.
Bo wiem, że czym bliżej to ja w taką panikę wpadać będę, że o czymś zapomnę. Już miałam w grudniu przykład jak mi przyszło na izbę do szpitala jechać: stanęłąm przed szafą z rykiem, że nie wiem gdzie mam majtki ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
admin napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Oooo matko panie adminie, co to za makabryczny filmik pan nam tu wkleił 😁
cwany bo sam nie rodzi 😁

10 rzeczy, których ginekolog nie powinien robić 😆 Mam nadzieję, że nikogo nie zgorszyłem tym filmem 😉

Jeszcze ostatki poczucia humoru mamy, ale z dnia na dzień coraz mniej 😁


Hehe - fajny ten film 🙂
A apropo wyprawki do szpitala to ja chyba jutro muszę się sprężyc i zacząć pakować wcześniej zakupiwszy niektóre rzeczy. SZOK ale jestem strasznie w tyle.
A dziewczyny gdzie wy ten Oilatum kupujecie?

ja w aptece kupię, nie będę szukała... ja też nawet połowy z tych rzeczy nie mam i czas się sprężyć bo to nigdy nic nie wiadomo 🤨


No właśnie - ja też muszę się sprężyc. Bo jak będzie cesarka to na koniec marca już. A ja jestem głęboko w czarnej dupie z tym wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
i tak w ogóle to mam ostatnio taką fazę na kiwi, że kilogramami kupuję 😮


całą ciąże tak mam 🙂
a tych rzeczy do zapakowania jest tak rzeczywiście dużo bo kocyk ubranka podpaski itp...
a pisałyscie że rożka nie weźmiecie np. u nas mówiły żeby wziąć bo będą w niego zawijać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Wiola, a czemu ty będziesz miała cesarkę ? 😮 jakoś mnie niewiedza dręczy, że czegoś nie doczytałam?


Nie wiem czy będę mieć - lekarz mnie trochę nastawił bo mała jest ułożona coś nie teges i z tego co widział na USG marne szanse że się odwróci. Ale jestem dobrej myśli. Chociaż powiem ci że moja mała to po brzuchu nie szaleje - tak jak twój synuś. Rusza się ale tylko nóżkami majta a żeby jakieś gwałtowne ruchy wykonywała to nie . No i dupa. Powiedział że zobaczy 16 lutego na USG czy się coś zmieniło ale ja czuję że nic się nie zmienia 😞 Pcha się główką ale w drugą stronę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Wiola, a czemu ty będziesz miała cesarkę ? 😮 jakoś mnie niewiedza dręczy, że czegoś nie doczytałam?


Nie wiem czy będę mieć - lekarz mnie trochę nastawił bo mała jest ułożona coś nie teges i z tego co widział na USG marne szanse że się odwróci. Ale jestem dobrej myśli. Chociaż powiem ci że moja mała to po brzuchu nie szaleje - tak jak twój synuś. Rusza się ale tylko nóżkami majta a żeby jakieś gwałtowne ruchy wykonywała to nie . No i dupa. Powiedział że zobaczy 16 lutego na USG czy się coś zmieniło ale ja czuję że nic się nie zmienia 😞 Pcha się główką ale w drugą stronę 😞


Wiola,
11 stycznia rodziła siostra mojego szwagra i jej mała do samego końca pośladkowo była ułożona: odwróciła się na 3 dni przed porodem !! zobaczysz, że i Twoja jeszcze nie wiadomo kiedy a Ci niespodziankę zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Wiola, a czemu ty będziesz miała cesarkę ? 😮 jakoś mnie niewiedza dręczy, że czegoś nie doczytałam?


Nie wiem czy będę mieć - lekarz mnie trochę nastawił bo mała jest ułożona coś nie teges i z tego co widział na USG marne szanse że się odwróci. Ale jestem dobrej myśli. Chociaż powiem ci że moja mała to po brzuchu nie szaleje - tak jak twój synuś. Rusza się ale tylko nóżkami majta a żeby jakieś gwałtowne ruchy wykonywała to nie . No i dupa. Powiedział że zobaczy 16 lutego na USG czy się coś zmieniło ale ja czuję że nic się nie zmienia 😞 Pcha się główką ale w drugą stronę 😞


Wiola,
11 stycznia rodziła siostra mojego szwagra i jej mała do samego końca pośladkowo była ułożona: odwróciła się na 3 dni przed porodem !! zobaczysz, że i Twoja jeszcze nie wiadomo kiedy a Ci niespodziankę zrobi 🙂


Mam nadzieję, bo ona od początku coś nieruchawa jest 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ale mi mąż komplement walnął bo właśnie wrócił;
a co Ty taka na twarzy spuchnięta? 🤪


bueheheheheheheheheheheheh 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
romantic fantastic man 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłam dziś w lidlu 😉 kuplam trzy pary rajstopek i 6 par skarpetek 😁

i kupiłam dziś poza tym podgrzewacz do butelek, chusteczki nawilżone, pampersiki i pałeczki do uszek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
a ja byłam dziś w lidlu 😉 kuplam trzy pary rajstopek i 6 par skarpetek 😁

i kupiłam dziś poza tym podgrzewacz do butelek, chusteczki nawilżone, pampersiki i pałeczki do uszek 😁

nam zabronili używać pałeczek i pod żadnym pozorem nie wkładać ich do uszu czy noska 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
a ja byłam dziś w lidlu 😉 kuplam trzy pary rajstopek i 6 par skarpetek 😁

i kupiłam dziś poza tym podgrzewacz do butelek, chusteczki nawilżone, pampersiki i pałeczki do uszek 😁

nam zabronili używać pałeczek i pod żadnym pozorem nie wkładać ich do uszu czy noska 😮


bo? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
a ja byłam dziś w lidlu 😉 kuplam trzy pary rajstopek i 6 par skarpetek 😁

i kupiłam dziś poza tym podgrzewacz do butelek, chusteczki nawilżone, pampersiki i pałeczki do uszek 😁

nam zabronili używać pałeczek i pod żadnym pozorem nie wkładać ich do uszu czy noska 😮


bo? 😮

bo można zrobić więcej krzywdy niż pomóc, najwyżej zapytasz lekarza po porodzie... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
a ja byłam dziś w lidlu 😉 kuplam trzy pary rajstopek i 6 par skarpetek 😁

i kupiłam dziś poza tym podgrzewacz do butelek, chusteczki nawilżone, pampersiki i pałeczki do uszek 😁

nam zabronili używać pałeczek i pod żadnym pozorem nie wkładać ich do uszu czy noska 😮


bo? 😮

bo można zrobić więcej krzywdy niż pomóc, najwyżej zapytasz lekarza po porodzie... 🥴


no to mnie teraz zdziwiłaś.. 🤨 przecież nie będę jej wpychać tych pałeczek do ucha 😮 dobrze znać opinie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
a ja byłam dziś w lidlu 😉 kuplam trzy pary rajstopek i 6 par skarpetek 😁

i kupiłam dziś poza tym podgrzewacz do butelek, chusteczki nawilżone, pampersiki i pałeczki do uszek 😁

nam zabronili używać pałeczek i pod żadnym pozorem nie wkładać ich do uszu czy noska 😮


bo? 😮

bo można zrobić więcej krzywdy niż pomóc, najwyżej zapytasz lekarza po porodzie... 🥴


no to mnie teraz zdziwiłaś.. 🤨 przecież nie będę jej wpychać tych pałeczek do ucha 😮 dobrze znać opinie 😉

no uszko jest jeszcze bardzo mięciutkie w środku, pewnie to ma z tym związek... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...