Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
podklady SENI a gdzie te podkłady sobie połozyć? przy porodzie?


Ja nawet jeszcze nie wiem co to jest.... 😮


http://www.blizejciebie.pl/podklady_higieniczne_seni_soft_90x170-_szt_30.html,408,992,1

To zaraz po porodzie jak Cie na lozko poloza widocznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tutliputli napisał(a):
tyminka napisał(a):
podklady SENI a gdzie te podkłady sobie połozyć? przy porodzie?


Na łóżko, po porodzie 🙂 podkładasz pod siebie, bo boją się że im prześcieradła zakrwawisz jak ci coś bokami wycieknie 😁 😁 😁


a jak się leży na porodówce urodzi i co wstaje się i przechodzi na łóżko do sali po porodowej?tam sobie rozkładam ten podkład wkładam podpaske jak to wyglada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa.. ja kupiłam wczoraj takie podkłady tylko Huggiesa do przewijania dzieci, 1 sztuka za 2.30 zł raptem !! wymiar 60/90 i też napisane: podkład higieniczny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
tyminka napisał(a):
podklady SENI a gdzie te podkłady sobie połozyć? przy porodzie?


Na łóżko, po porodzie 🙂 podkładasz pod siebie, bo boją się że im prześcieradła zakrwawisz jak ci coś bokami wycieknie 😁 😁 😁


a jak się leży na porodówce urodzi i co wstaje się i przechodzi na łóżko do sali po porodowej?tam sobie rozkładam ten podkład wkładam podpaske jak to wyglada?


Raczej Cie przewioza 😁 Sama pewnie nie pojdziesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
tyminka napisał(a):
podklady SENI a gdzie te podkłady sobie połozyć? przy porodzie?


Na łóżko, po porodzie 🙂 podkładasz pod siebie, bo boją się że im prześcieradła zakrwawisz jak ci coś bokami wycieknie 😁 😁 😁


to aż tak to wypływa!!! o mamo



Noo, takie wątróbki drobiowe z ciebie lecą 🙂

😁 😁 poważnie 😁 😁 dlatego mamy brać takie wielkie podpachy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Oj Matylda.. i ja Cię dobrze rozumiem. Dlatego, żeby spiąć budżet na wyprawkę zrobiłam sobie generalny przegląd garderoby i sprzedaję swoje ubrania na allegro 🙂 😁 😁
I kasa leci 😁 😁 w każdym razie na tyle, że pozwalam sobie na spokojne kompletowanie wyprawki 🙂 ☺️

kasia gdyby nie ciąża to nawet bym się tym nie przejmowała bo pieniądze wiadomo rzecz nabyta
ale tak to jeszcze nie było kredyty sryty wszystko na raz
dlatego czasem jak piszecie o wyprawce, torbie itp to mnie się ryczeć chce i nawet nie wtrącam sie do tematu
co do sprzedawania czegoś to my już nie mamy czego sprzedać, ewentualnie jeszcze jedne buty Pawła a i chyba że Leona wystawimy ale kto by go kupił????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
tyminka napisał(a):
podklady SENI a gdzie te podkłady sobie połozyć? przy porodzie?


Na łóżko, po porodzie 🙂 podkładasz pod siebie, bo boją się że im prześcieradła zakrwawisz jak ci coś bokami wycieknie 😁 😁 😁


a jak się leży na porodówce urodzi i co wstaje się i przechodzi na łóżko do sali po porodowej?tam sobie rozkładam ten podkład wkładam podpaske jak to wyglada?


Raczej Cie przewioza 😁 Sama pewnie nie pojdziesz 😁


to jak mnie przełożą na te łóżko to wszystko po krwawię 🙂 jak taka będę w koszuli od porodu bez majtek itp. ej no niech któraś powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Oj Matylda.. i ja Cię dobrze rozumiem. Dlatego, żeby spiąć budżet na wyprawkę zrobiłam sobie generalny przegląd garderoby i sprzedaję swoje ubrania na allegro 🙂 😁 😁
I kasa leci 😁 😁 w każdym razie na tyle, że pozwalam sobie na spokojne kompletowanie wyprawki 🙂 ☺️

kasia gdyby nie ciąża to nawet bym się tym nie przejmowała bo pieniądze wiadomo rzecz nabyta
ale tak to jeszcze nie było kredyty sryty wszystko na raz
dlatego czasem jak piszecie o wyprawce, torbie itp to mnie się ryczeć chce i nawet nie wtrącam sie do tematu
co do sprzedawania czegoś to my już nie mamy czego sprzedać, ewentualnie jeszcze jedne buty Pawła a i chyba że Leona wystawimy ale kto by go kupił????

Mam to samo, nie mam jeszcze nic dla dziecka... a czas leci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyminka poczekaj, zaraz zadzwonię do siostry 😁 zapytam 😁

a krzesło ... O jaaaaa, jaka super jazda na nim będzie !!! jak w wesołym miasteczku na karuzeli !!!
zajebiaszcze to jest i chcę w tym rodzić !!! i chcę wideo z tego mieć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
tyminka napisał(a):
podklady SENI a gdzie te podkłady sobie połozyć? przy porodzie?


Na łóżko, po porodzie 🙂 podkładasz pod siebie, bo boją się że im prześcieradła zakrwawisz jak ci coś bokami wycieknie 😁 😁 😁


a jak się leży na porodówce urodzi i co wstaje się i przechodzi na łóżko do sali po porodowej?tam sobie rozkładam ten podkład wkładam podpaske jak to wyglada?


Raczej Cie przewioza 😁 Sama pewnie nie pojdziesz 😁


to jak mnie przełożą na te łóżko to wszystko po krwawię 🙂 jak taka będę w koszuli od porodu bez majtek itp. ej no niech któraś powie 🙂


Oni takie lozko przeciez Ci przygotuja wczesniej... nie martw sie... przeciez oni to musza robic wczesniej... to znaczy u mnie w szpitalu jest tak, ze zaraz po porodzie jedziesz na sale jakas tam na dwie godziny i pozniej na ta normalna co z dzizeckiem sie lezy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przyznam wam sie do czegoś
ja w swoim życiu może trzy razy byłam w ciuchlandzie ale nie dlatego ze mam jakiś odrzut tylko dlatego że nie umiałąm nigdy nic znaleźć tam
ale wczoraj po dwóch godz siedzenia w banku musiałam wyjść się przewietrzyć i patrzę "tania odzież nowa dostawa" i weszłam tam...................
ło matko ile tam było ludzi i jaka powierzchnia
na środku takie kontenery z dziecinnymi a tam chyba 8 kobiet z wózkami i ze trzy w ciąży
to i ja się dopchałam i normalnie "kurwiki" w oczach nie wiedziałam co wybrać gdzie przebrać gdzie szperać , te ciuchy były cudowne nowiusienkie wszyskie markowe z Anglii
ale nic wyszłam poszłam po Pawła i "zaprosiłam" go tam( to też jego pierwszy raz" i wiecie co on oszalał, matko co on mi wkładał do koszyka 😮nawet ciuchy dla 4 latki , on wkładał ja wyjmowałam ostatecznie w koszyku znalazły się dwa pajace, 2 pary spodni, sweterek i jakaś koszulka wszystko za 20ł
połowa z metkami
Paweł powiedział że w każdej wolnej chwili będzie tam zaglądał
gdyby mi się chciało to bym Wam fotkę strzeliła ale mi się nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, już wiem 🙂
A więc co mi siostra powiedziała: że po porodzie, jak zakończy się już III faza ( urodzimy sobie łożysko ) to zostajesz jeszcze na porodówce przez dwie godziny, przykryta i względnie obtarta z krwi. Dlatego, że przez te dwie godziny mogą wystąpić ew komplikacje a i organizm musi dojść do siebie. W tym czasie zabierają Ci dziecko, nakładają tasiemkę co by się nie zapodziało. Oddaja jak wrócisz do łożka. Po tych dwóch godzinach położna pyta się jak się czujesz, pomaga Ci się podnieść, czy nie masz zawrotów głowy, czy nie będziesz wymiotować ( utrata krwi ). jeżeli czujesz że dasz radę: sama wstajesz i idziesz do łóżka: podobno zwykle kobiety są już w stanie samodzielnie wstać, a nawet iść pod prysznic. Jeżeli jednak nie czujesz się na siłach, to do łóżka podprowadza cię położna/pielęgniarka. Lekarz w takim przypadku nie każe jeszcze iść pod prysznic tylko chwilkę poczekać ( ha, i tu te podkłady: leżymy sobie na nich w łóżku ! ) Jak trafiasz do łóżka, to przywożą ci dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
o, już wiem 🙂
A więc co mi siostra powiedziała: że po porodzie, jak zakończy się już III faza ( urodzimy sobie łożysko ) to zostajesz jeszcze na porodówce przez dwie godziny, przykryta i względnie obtarta z krwi. Dlatego, że przez te dwie godziny mogą wystąpić ew komplikacje a i organizm musi dojść do siebie. W tym czasie zabierają Ci dziecko, nakładają tasiemkę co by się nie zapodziało. Oddaja jak wrócisz do łożka. Po tych dwóch godzinach położna pyta się jak się czujesz, pomaga Ci się podnieść, czy nie masz zawrotów głowy, czy nie będziesz wymiotować ( utrata krwi ). jeżeli czujesz że dasz radę: sama wstajesz i idziesz do łóżka: podobno zwykle kobiety są już w stanie samodzielnie wstać, a nawet iść pod prysznic. Jeżeli jednak nie czujesz się na siłach, to do łóżka podprowadza cię położna/pielęgniarka. Lekarz w takim przypadku nie każe jeszcze iść pod prysznic tylko chwilkę poczekać ( ha, i tu te podkłady: leżymy sobie na nich w łóżku ! ) Jak trafiasz do łóżka, to przywożą ci dziecko 🙂


dziękuje Ci dobra kobieto 🙂 a to od razu nie dają do karmienia tylko po 2 godz? a jak urodzę to położą mi ją na piersi 🙂 tak o tym marze. a przez te 2 godz moż może być czy juz musi iść jeśli to np. będzie noc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
o, już wiem 🙂
A więc co mi siostra powiedziała: że po porodzie, jak zakończy się już III faza ( urodzimy sobie łożysko ) to zostajesz jeszcze na porodówce przez dwie godziny, przykryta i względnie obtarta z krwi. Dlatego, że przez te dwie godziny mogą wystąpić ew komplikacje a i organizm musi dojść do siebie. W tym czasie zabierają Ci dziecko, nakładają tasiemkę co by się nie zapodziało. Oddaja jak wrócisz do łożka. Po tych dwóch godzinach położna pyta się jak się czujesz, pomaga Ci się podnieść, czy nie masz zawrotów głowy, czy nie będziesz wymiotować ( utrata krwi ). jeżeli czujesz że dasz radę: sama wstajesz i idziesz do łóżka: podobno zwykle kobiety są już w stanie samodzielnie wstać, a nawet iść pod prysznic. Jeżeli jednak nie czujesz się na siłach, to do łóżka podprowadza cię położna/pielęgniarka. Lekarz w takim przypadku nie każe jeszcze iść pod prysznic tylko chwilkę poczekać ( ha, i tu te podkłady: leżymy sobie na nich w łóżku ! ) Jak trafiasz do łóżka, to przywożą ci dziecko 🙂

i tu nasuwa mi się pytanie
GDZIE JEST WTEDY TATUŚ?????????????
PIJE JUŻ Z KOLEGAMI???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Jakie super bliźniaki !!!
ale jaki między nimi rozrzut wagowy czy mi się wydaje, że jedno silniejsze ? 😁


Jedna wazyla przy porodzie 2700, druga 2800. Obydwie mialy po 48 cm. urodzone w 40 tyg!!!! (blizniaczki - az nie mozliwe) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Jakie super bliźniaki !!!
ale jaki między nimi rozrzut wagowy czy mi się wydaje, że jedno silniejsze ? 😁


Jedna wazyla przy porodzie 2700, druga 2800. Obydwie mialy po 48 cm. urodzone w 40 tyg!!!! (blizniaczki - az nie mozliwe) 🙂


a jak jej brzuch wygladał ile przytyła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...