Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello.. ja w jakims kiepskim humorze od rana. Jeden telefon na dzien dobry do meza i juz mnie wkurr... Swoja droga to mnie mozna blyskawicznie wyprowadzic z rownowagi.. cham jeden. U mnie tez piekna pogoda i wogole jakos dziwnie sie czuje bo mialam niesamowity sen dzisiaj.. normalnie tak realny, snilo mi sie oczywiscie ze zaczelam rodzic, szpital, parcie i takie tam wszystko mi sie to snilo. I potem ten maly babel 🙂 Nie bylo jak w snach ze cos tam glupiego widzialam czy cos dziwnego mi sie snilo, normalny porod normalny dzidzius wszystko tak jak ma byc 🙂 I jakos mi tak blogo sie zrobilo jak sie obudzilam 🙂 Ehh.. a wczoraj bylam przerazona tym dzieckiem i tym co to bedzie jak sie pojawi, bo znowu mi spac nie dawal w nocy i poprostu strasznie sie przestraszylam ze taki bedzie tez po porodzie.. I troche zaczelam panikowac, ten sen to tak chyba na pocieszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
dziewczyny jak nam beda szkrabiki płakać to moze zadziałać maszynka od meża 🙂 🙂 🙂
[youtube]gangfRbuD8w[/youtube]


Ale słodziak 🙂 Pewnie mama często kłaki goliła jak w ciąży była 🙂
A ja już spakowana do Zakopca. Jutro wyjeżdżamy w południe a ja dzisiaj nocuje u mojego więc już wszystko gotowe 🙂 Jak sobie pomyślę ile będę miała do nadrobienia jak wrócę w poniedziałek to szok!! Pewnie kilkaset stron nasmarujecie 🙂
A ja się wczoraj wkurzyłam na mojego - przyjechał do mnie na noc i tak sobie leżymy w łóżku i ja mu coś tam opowiadam a on nagle zaczyna chrapać 😮 No szlag !!! 😠 😠 Walnęłam go poduszką po łbie i powiedziałam że mam focha i ma się do mnie nie odzywać. Co za bezczelny typ 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kochane... nie ma co jak twój własny facet wkurwi cię z rana 😠 😠 😠 boże, nie wiem już, czy to mi hormony dowalają, czy on tak się zmienił, ale chyba zrobię sobie taki 3 dniowy wypad do rodziców co by od niego odpocząć 🤢 🤢

Ola no pani S. ( nie chcę po nazwisku bo wczoraj powiedziała, że ktoś o niej na forum już taaaaakie rzeczy powypisywał i to o 1 w nocy, że strach ludzki ) Pani S. to na pewno nie byłam ja bo ja pani jeszcze nie znałąm ! 😁 )...
Ale moje złe wrażenie to nie tylko Pani S.: mówiąca o dupie Maryni i nie mająca żadnego planu na spotkanie, cały czas tylko: no co jeszcze dziewczyny? no to jakie jeszcze macie pytania?
jakie ja kuźwa mogę mieć pytania na pierwszym spotkaniu? jak miałam wątpliwości to sobie w necie wyszukałam, ja poszłam po konkretną wiedzę a nie po to, żeby się wynudzić..

po drugie: zabrakło miejsc siedzących dla par: par było 18 a chyba z 15 miejsc siedzących, co zaskutkowało tym, że ludzie siedzieli po kątach na krzesłach, pan siedział na podłodze na środku, tak samo inna para na dostawionej poduszce 😮 organizacyjnie do dupy.
po trzecie: jesooo jak tam było gorąco !! zanim klima zaczęła działać ludzie do krótkiego rękawka się porozbierali..

No i tak pierwsza lekcja nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia, więcej: zaczęłam się zastanawiać, czy ten szpital jest dobrym wyborem 😮 dam jej jeszcze szansę w przyszłym tygodniu 🙂

Matylda a ja dołączam się do propozycji Oli: powiedz kiedy masz jakieś urodziny czy imieniny to Ci prezent zrobimy 😁
pamiętaj: nie każdy może w prezencie imieninowym dostać podpaski, więc zastanów się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, kiedyś był taki dowcip rysunkowy we Wproście:

Pan uprawia seks z Panią w pozycji misjonarskiej: na twarzy Pana ekscytacja i pełne zaangażowanie, a przy Pani chmurka:
" wiesz Stefan, trzeba Jasiowi kupić nową kurtkę na zimę"

Nie wiem dlaczego, ale zawsze mnie to śmieszyło, więcej, wpuściłam ten cytat do naszego potocznego języka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Wiola, kiedyś był taki dowcip rysunkowy we Wproście:

Pan uprawia seks z Panią w pozycji misjonarskiej: na twarzy Pana ekscytacja i pełne zaangażowanie, a przy Pani chmurka:
" wiesz Stefan, trzeba Jasiowi kupić nową kurtkę na zimę"

Nie wiem dlaczego, ale zawsze mnie to śmieszyło, więcej, wpuściłam ten cytat do naszego potocznego języka..


Hehehe 🙂 Dobre 🙂 Ja pewnie tak zacznę myśleć jak się już mała urodzi. Bo teraz to dupa - on pracuje od rana do wieczora a ja siedzę stale w domu to i nudzi mi się i towarzystwa do rozmów szukam a on jeb i śpi 🙂 No ale trochę go rozumiem - 2 etaty ciągnie więc nie ma się co dziwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja miałam to "szczęście" że na pierwsze spotkanie przyszła jakaś koleżanka pani S. bo ona sama nie mogła i zajęcia były fajne 🙂 Jeszcze chyba tylko jedne z nią będą a reszta z innymi osobami 🙂 Najlepsze będą z panią Małgosią - położną laktacyjną - najbardziej przydatne 🙂 Dostałaś rozpiskę co, z kim i kiedy macie?
Ja też dziś w bojowym nastroju, od godziny próbuję dodzwonić się do tego sklepu w którym zamawiałam łóżeczko i dupa, nikt nie odbiera a mam ułożoną wiązankę, nie ma jak upierdliwy klient, ta metoda jest najlepsza - najszybciej działa, jak ktoś jest potulny i grzeczny to czeka 🙂 A ja na czekanie czasu nie mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia no ja juz pisalam wlasnie ze mnie moj tez od samego rana wkur.. a teraz dzwoni i sie pyta co ja sie tak denerwuje !?? I czemu przeklinam mu do sluchawki? Przeciez jest piekna pogoda i wogole on mnie kocha... no myslalam ze szlag mnie trafi. Najabrdziej mnie denerwuje jak najpierw mnie doprowadzi do szalu a potem dzwoni i sobie jaja takie robi.. w swietnym humorze, przeciez wszystko jest pieknie ladnie. Kiedys mu lebek odstrzele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety: rozpiski też nie dostaliśmy, bo nie była "jeszcze" gotowa 😁 😁
ale dostaliśmy informację, że na tablicy korkowej jest spis zajęć jakbyśmy chcieli wiedzieć 😮

A ty spisz sobie wiązankę, bo ci nerw przejdzie i zapomnisz co chciałaś powiedzieć 😁 😁
Chociaż z własnego doświadczenia z klientami wiem, że czym bardziej nastroszony klient, bardziej wkur...ony tym mniej ja ugodowa byłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Kasia no ja juz pisalam wlasnie ze mnie moj tez od samego rana wkur.. a teraz dzwoni i sie pyta co ja sie tak denerwuje !?? I czemu przeklinam mu do sluchawki? Przeciez jest piekna pogoda i wogole on mnie kocha... no myslalam ze szlag mnie trafi. Najabrdziej mnie denerwuje jak najpierw mnie doprowadzi do szalu a potem dzwoni i sobie jaja takie robi.. w swietnym humorze, przeciez wszystko jest pieknie ladnie. Kiedys mu lebek odstrzele

a który "łebek" mu odstrzelisz? 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Kasia no ja juz pisalam wlasnie ze mnie moj tez od samego rana wkur.. a teraz dzwoni i sie pyta co ja sie tak denerwuje !?? I czemu przeklinam mu do sluchawki? Przeciez jest piekna pogoda i wogole on mnie kocha... no myslalam ze szlag mnie trafi. Najabrdziej mnie denerwuje jak najpierw mnie doprowadzi do szalu a potem dzwoni i sobie jaja takie robi.. w swietnym humorze, przeciez wszystko jest pieknie ladnie. Kiedys mu lebek odstrzele

a który "łebek" mu odstrzelisz? 😁 🙃
Ten duzy !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska, to mój inaczej: chodzi taki sfochowany, że masz wrażenie, że to ty zawiniłaś i jesteś powodem całego zła a nie jego stuknięte odzywki 😮


i dziękuję za oklaska !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Tyska, to mój inaczej: chodzi taki sfochowany, że masz wrażenie, że to ty zawiniłaś i jesteś powodem całego zła a nie jego stuknięte odzywki 😮


i dziękuję za oklaska !!
To tym bardziej bym mu odstrzelila, i ten drugi mniejszy tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Niestety: rozpiski też nie dostaliśmy, bo nie była "jeszcze" gotowa 😁 😁
ale dostaliśmy informację, że na tablicy korkowej jest spis zajęć jakbyśmy chcieli wiedzieć 😮

A ty spisz sobie wiązankę, bo ci nerw przejdzie i zapomnisz co chciałaś powiedzieć 😁 😁
Chociaż z własnego doświadczenia z klientami wiem, że czym bardziej nastroszony klient, bardziej wkur...ony tym mniej ja ugodowa byłam 😉

A ja z kolei miałam tak, że jak do mnie ktoś 5 razy dziennie dzwonił i marudził albo co gorsza przychodził i wku..iał to chciałam się go szybko pozbyć i załatwić sprawę co by święty spokój mieć 🙂 Co do wiązanki to dam radę - ja mam jęzor cięty jak pan Niesiołowski 😁 W końcu rasowym wodnikiem jestem hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Kasia no ja juz pisalam wlasnie ze mnie moj tez od samego rana wkur.. a teraz dzwoni i sie pyta co ja sie tak denerwuje !?? I czemu przeklinam mu do sluchawki? Przeciez jest piekna pogoda i wogole on mnie kocha... no myslalam ze szlag mnie trafi. Najabrdziej mnie denerwuje jak najpierw mnie doprowadzi do szalu a potem dzwoni i sobie jaja takie robi.. w swietnym humorze, przeciez wszystko jest pieknie ladnie. Kiedys mu lebek odstrzele

a który "łebek" mu odstrzelisz? 😁 🙃
Ten duzy !!

dalej nie wiem, bo nie wiem który to duży a który mały u niego, nie widziałam atrybutów Twego ślubnego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Kasia no ja juz pisalam wlasnie ze mnie moj tez od samego rana wkur.. a teraz dzwoni i sie pyta co ja sie tak denerwuje !?? I czemu przeklinam mu do sluchawki? Przeciez jest piekna pogoda i wogole on mnie kocha... no myslalam ze szlag mnie trafi. Najabrdziej mnie denerwuje jak najpierw mnie doprowadzi do szalu a potem dzwoni i sobie jaja takie robi.. w swietnym humorze, przeciez wszystko jest pieknie ladnie. Kiedys mu lebek odstrzele

a który "łebek" mu odstrzelisz? 😁 🙃
Ten duzy !!

dalej nie wiem, bo nie wiem który to duży a który mały u niego, nie widziałam atrybutów Twego ślubnego 😁
Alezzz Ty drazysz i drazyszz 😁 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...