Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
jaki sliczny komplecik 🙂 uwielbiam ciuszki z NEXTA, sa super gatunkowo i przepiekne 😁

i oni mają też rzeczy w innych kolorach niż róż i błękit, jak zobaczyłam ten wiosenny żółty to mi sie od razu humor poprawił 🙂


ja tez mam wlasnie troche ciuszkow zoltych, zielonych, a nie tylko niebieskie(chociaz i tak tych mam najwiecej) hehe 🙂 ja zawsze mam lepszy humor, gdy kupie cos dla mojego Wojtusia, uwielbiam te ciuszki dzieciece..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Jeszcze raz dzięki dziewuszki 🙂

Zjadłam obiadek i uciekam. Po powrocie wkleję jakąś fotkę z górek. Buziaki.

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


Papa 🙂 i uważaj tam na siebie ! Czekamy na relacje i fotki 🙂 Buziaki 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina:

mam ten żółty sweterek

http://www.halens.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_2/navi_11/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT0xOCYmZmhfc2Vjb25kaWQ9cGxfMzYyNDQzJmZoX2xpc3Rlcl9wb3M9OSZmaF9sb2NhdGlvbj0lMmYlMmZoYWxlbnNfcGwlMmZwbF9QTCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JoYWxlbnNfcGxfcGxfMTg4OSU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JoYWxlbnNfcGxfcGxfMTg4OV9wbF8yMzI0JTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YmhhbGVuc19wbF9wbF8xODg5X3BsXzIzMjRfcGxfMjM3MiU3ZCZmaF9yZWZ2aWV3PWxpc3Rlcg==/m-362443/index.html

te spodnie

http://www.halens.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_2/navi_10/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT0xOCYmZmhfc2Vjb25kaWQ9cGxfMzYzMjU3JmZoX2xpc3Rlcl9wb3M9MTYmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmaGFsZW5zX3BsJTJmcGxfUEwlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzE4ODklN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzE4ODlfcGxfMjMyNCU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JoYWxlbnNfcGxfcGxfMTg4OV9wbF8yMzI0X3BsXzIzNzElN2QmZmhfcmVmdmlldz1saXN0ZXI=/m-363257/index.html

i taką bluzeczkę

http://www.halens.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_2/navi_3/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT0xOCYmZmhfc3RhcnRfaW5kZXg9NTQmZmhfc2Vjb25kaWQ9cGxfMzYyNjUwJmZoX2xpc3Rlcl9wb3M9NjMmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmaGFsZW5zX3BsJTJmcGxfUEwlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzE4ODklN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzE4ODlfcGxfMjMyNCU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JoYWxlbnNfcGxfcGxfMTg4OV9wbF8yMzI0X3BsXzIzNjQlN2QmZmhfcmVmdmlldz1saXN0ZXI=/m-362650/index.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mi sie strony otwieraja zaraz będę ogladać twoje zdobycze 🙂

Powiedzcie kobietki czego nie można jeść podczas karmienia bo nie wiem czym się tez obżerać 🙂
Mi to teraz najbardziej kawy brakuje tej naturalnej pachnącej mmm jak obok mnie pija to aż mnie skręca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mój Boże Ola jakie to piękne!!! najpiękniejsza koszuleczka 🙂 a w całym kompleciku bedzie cudnie wygladac
Ja to czasem jak przegladam te ubranka to zastanawia mnie dlaczego oni rozmiar 62 i 68 pokazuja na dzieciech które maja już z 4 lata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja za kawa nigdy jakos szczegolnie nie przepadalam, jesli juz to slaba rozpuszczalna z mleczkiem, to i teraz czasami sobie walne 😁 nie wolno pic na pewno napoi gazowanych, a soki najlepiej z butelek(szklanych), unikac smazonych potraw, pikantnych, bo wszystko co Ty jesz jest w Twoim mleku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
już mi sie strony otwieraja zaraz będę ogladać twoje zdobycze 🙂

Powiedzcie kobietki czego nie można jeść podczas karmienia bo nie wiem czym się tez obżerać 🙂
Mi to teraz najbardziej kawy brakuje tej naturalnej pachnącej mmm jak obok mnie pija to aż mnie skręca

Ja tam sobie jedna słabą w tygodniu z mleczkiem piję, można nawet jedna dziennie słabą wypić, nic się nie stanie 🙂
A co do odżywiania podczas karmienia to tu masz linka - poczytaj sobie 🙂

http://www.erodzina.com/index.php?id=33,416,0,0,1,0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja siostra cioteczna w koncu urodzila pierwsze dziecko po 4 poronieniach cała ciaze lezala plackiem raz w miesiaccu z wawy jezdziła do łodzi na konsultacje miała zrobione podszycie i w koncu sie udało... bardzo sie ciesze z tego powodu ale wiem ze go rozpieszcza do granic mozliwosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
jeju no tak mi się ta koszulka podoba ze ja chyba zamówie 🙂 jeju no cudny komplecik

no to zamów sobie i już 🙂 tam są też inne kolorki 🙂 ale ten mi najbardziej podpasował, będę miała małą pszczółkę 🙃 zamawiałam na 62-68 żeby późnym latem jej założyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
NO W KO}CU TO WYMIENILI ZOBACZCIE TERAZ WYŚWIETLA SIĘ DOKŁADNA DATA NASZEGO POSTU 🙂

no już Matylda zauważyła wcześniej 🙂 pan admin biedny działa, nawet czasu na śniadanie nie ma, żalił się biedny na czacie dziś 😉 a wszystko dla nas 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...