Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
ja właśnie kupiłam pościel dla niuni albo niuńka 🙂

a jaką? pochwal się 🙂


a taka sie spodobała 😉 😉 😉

paseczki fajne 🙂, a baldachim też kupowałaś? ja właśnie się zastanawiam, jeśli już to chciałabym cały tiulowy bardziej żeby bardziej spełniała funkcię moskitiery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu tak kupiłam moskitirę, taka z szyfonu, dużą 4 metrową, co osłonni całe łóżeczko, chciałam taką a nie tylko taka na ozdobę, tylko nie kupiłam tego przybornika do zawieszania na łóżeczko bo stwierdziłam ze jakieś te kieszonki takie małe i w ogóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
ja właśnie kupiłam pościel dla niuni albo niuńka 🙂

a jaką? pochwal się 🙂


a taka sie spodobała 😉 😉 😉

paseczki fajne 🙂, a baldachim też kupowałaś? ja właśnie się zastanawiam, jeśli już to chciałabym cały tiulowy bardziej żeby bardziej spełniała funkcię moskitiery

ja sobie kupilam wlasnie z taka moskitiera jak tu na forografii. taka ze da sie nia zaslonic cale lozeczko 🙂 ale zemy ja zalozyc to sie pierniczylam godzine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Kasiu tak kupiłam moskitirę, taka z szyfonu, dużą 4 metrową, co osłonni całe łóżeczko, chciałam taką a nie tylko taka na ozdobę, tylko nie kupiłam tego przybornika do zawieszania na łóżeczko bo stwierdziłam ze jakieś te kieszonki takie małe i w ogóle 🙂

No właśnie o czymś takim myślałam, żeby było użyteczne. A faktycznie w tym przyborniku te kieszonki są jakieś do dupy, nic tam nie wejdzie..bez sensu to wymyślili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
Kasiu tak kupiłam moskitirę, taka z szyfonu, dużą 4 metrową, co osłonni całe łóżeczko, chciałam taką a nie tylko taka na ozdobę, tylko nie kupiłam tego przybornika do zawieszania na łóżeczko bo stwierdziłam ze jakieś te kieszonki takie małe i w ogóle 🙂

No właśnie o czymś takim myślałam, żeby było użyteczne. A faktycznie w tym przyborniku te kieszonki są jakieś do dupy, nic tam nie wejdzie..bez sensu to wymyślili

ja kupilam bez przybornika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 🙂
u mnie od rana świeci piękne słońce 🙂 Jaka piękna pościel 🙂
Od rana latam sprzątam i teraz mam chwile dla Was 🙂
Ja mam od rana dobry humor mąż przed odejściem dał mi wielka czekoladę Żurawinowa hehe i słodkie słówko kocham Cie Walentynko i uciekł do pracy 🙂
Któraś napisała o rozstępie na brzuchu jestem ciekawa czy to taki duzy czy mały jak takie na brzuchu wyglądają mnie wczoraj zaczął swędzieć brzuch i aż bałam się odkryć ale na szczęście to spodnie mnie drapały 🙂
Jutro mam wizytę a dziś mąż odebrał moje wyniki glukozy moczu i morfologi ale nie wiem czy dobre czy złe bo newet ich nie widziałam, przyjedzie to dopiero zob.
I mój boże wiecie ile juz ważę ???79kg!!!chyba więcej jak mały słoń. Jak ja w lato będę wyglądać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam do was pytanie bo zastanawiam sie czy mam kupic wózek tanszy ale w tym kolorze http://allegro.pl/a-wozek-x-lander-xa-spacerowka-gondola-i1453037683.html czy drozszy ale w tym http://allegro.pl/x-lander-xa-torba-spacerowka-spiwor-gondola-folia-i1451768831.html pomozcie co byscie wybraly?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
cześć 🙂
u mnie od rana świeci piękne słońce 🙂 Jaka piękna pościel 🙂
Od rana latam sprzątam i teraz mam chwile dla Was 🙂
Ja mam od rana dobry humor mąż przed odejściem dał mi wielka czekoladę Żurawinowa hehe i słodkie słówko kocham Cie Walentynko i uciekł do pracy 🙂
Któraś napisała o rozstępie na brzuchu jestem ciekawa czy to taki duzy czy mały jak takie na brzuchu wyglądają mnie wczoraj zaczął swędzieć brzuch i aż bałam się odkryć ale na szczęście to spodnie mnie drapały 🙂
Jutro mam wizytę a dziś mąż odebrał moje wyniki glukozy moczu i morfologi ale nie wiem czy dobre czy złe bo newet ich nie widziałam, przyjedzie to dopiero zob.
I mój boże wiecie ile juz ważę ???79kg!!!chyba więcej jak mały słoń. Jak ja w lato będę wyglądać 😞

hej Nina,
daj spokój każda z nas to teraz słonica, nie ma co się martwić na zapas 🙂 mnie sią zrobiły małe rozstępy wokół pępka i wogóle mi się to nie podoba 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
ale mam do was pytanie bo zastanawiam sie czy mam kupic wózek tanszy ale w tym kolorze http://allegro.pl/a-wozek-x-lander-xa-spacerowka-gondola-i1453037683.html czy drozszy ale w tym http://allegro.pl/x-lander-xa-torba-spacerowka-spiwor-gondola-folia-i1451768831.html pomozcie co byscie wybraly?

ja osobiście z tych dwóch wybrałabym zielony bo to dla chłopca prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
ale mam do was pytanie bo zastanawiam sie czy mam kupic wózek tanszy ale w tym kolorze http://allegro.pl/a-wozek-x-lander-xa-spacerowka-gondola-i1453037683.html czy drozszy ale w tym http://allegro.pl/x-lander-xa-torba-spacerowka-spiwor-gondola-folia-i1451768831.html pomozcie co byscie wybraly?


ja tez bym wybrała zielony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
ma byc uniwersalny 🙂 tylko sie zastanawiam czy wato dac 200zl wiecej za kolor bo ten vulcano jest z wroclawia a zielony z poza wiec taka bedzie rozniaca

A podobają Ci się oba? jeśli tak to bierz tańszy, bez sensu dopłacać. Ja wybrałabym zielony z tego względu, że bardziej mi pasuje kolor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
cześć 🙂
u mnie od rana świeci piękne słońce 🙂 Jaka piękna pościel 🙂
Od rana latam sprzątam i teraz mam chwile dla Was 🙂
Ja mam od rana dobry humor mąż przed odejściem dał mi wielka czekoladę Żurawinowa hehe i słodkie słówko kocham Cie Walentynko i uciekł do pracy 🙂
Któraś napisała o rozstępie na brzuchu jestem ciekawa czy to taki duzy czy mały jak takie na brzuchu wyglądają mnie wczoraj zaczął swędzieć brzuch i aż bałam się odkryć ale na szczęście to spodnie mnie drapały 🙂
Jutro mam wizytę a dziś mąż odebrał moje wyniki glukozy moczu i morfologi ale nie wiem czy dobre czy złe bo newet ich nie widziałam, przyjedzie to dopiero zob.
I mój boże wiecie ile juz ważę ???79kg!!!chyba więcej jak mały słoń. Jak ja w lato będę wyglądać 😞

ja sie wczoraj wazylam i od poczatku ciazy przytylam juz 13 kg. 😞 Masakra !! to do konca ciazy bedzie pewnie + 20 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmatus napisał(a):
raczek88 napisał(a):
ma byc uniwersalny 🙂 tylko sie zastanawiam czy wato dac 200zl wiecej za kolor bo ten vulcano jest z wroclawia a zielony z poza wiec taka bedzie rozniaca

A podobają Ci się oba? jeśli tak to bierz tańszy, bez sensu dopłacać. Ja wybrałabym zielony z tego względu, że bardziej mi pasuje kolor

mi tez sie bardziej podoba zielony, ale w sumie roznica 200zl to jest juz pol fotelika, ktory tez musze kupic 🙂 i tak sie zastanawiam czy ten vulcano jest taki tragiczny. Pewnei za pare lat nie bedzie modny a zielony obleci zawsze i kurcze nie wiem co zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
cześć 🙂
u mnie od rana świeci piękne słońce 🙂 Jaka piękna pościel 🙂
Od rana latam sprzątam i teraz mam chwile dla Was 🙂
Ja mam od rana dobry humor mąż przed odejściem dał mi wielka czekoladę Żurawinowa hehe i słodkie słówko kocham Cie Walentynko i uciekł do pracy 🙂
Któraś napisała o rozstępie na brzuchu jestem ciekawa czy to taki duzy czy mały jak takie na brzuchu wyglądają mnie wczoraj zaczął swędzieć brzuch i aż bałam się odkryć ale na szczęście to spodnie mnie drapały 🙂
Jutro mam wizytę a dziś mąż odebrał moje wyniki glukozy moczu i morfologi ale nie wiem czy dobre czy złe bo newet ich nie widziałam, przyjedzie to dopiero zob.
I mój boże wiecie ile juz ważę ???79kg!!!chyba więcej jak mały słoń. Jak ja w lato będę wyglądać 😞

ja sie wczoraj wazylam i od poczatku ciazy przytylam juz 13 kg. 😞 Masakra !! to do konca ciazy bedzie pewnie + 20 😞


jej ja 14 kg do brzodu i tak sobie myśle może juz więcej nie, podobno w 9 mc sięchudnie więc miesiąc tycia został 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek mnie się słabo allegro otwiera i nie wiem jaki ten zielony ma kolor czy to zielony czy dżungla
bo ja też teraz szperałam za xlanderem i z tego co babka w sklepie mówiła to kolory wulkan i dżungla są teraz w promocji więc powinny być w tej samej cenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Czesc Laski: normalnie myslalam ze dzisiaj rano rodze: 🤪 Małą tak nisko lezala,wiecie jak sie włosy łonowe zaczynaja to tak aż łepek miala i bole dostalam jakis....A teraz tez mnie pobolewa...Brzuch mam tak nisko... 😞

no moja ma też tam łepek a nawet niżej
śmiesznie to wygląda bo mam niby normalny brzuch, później takie wcięcie a później tam przy tych włoskach takie zgrubienie
tylko mnie ni eboli brzuch , tylko bardziej krocze tak od wewnątrz rozdziera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Czesc Laski: normalnie myslalam ze dzisiaj rano rodze: 🤪 Małą tak nisko lezala,wiecie jak sie włosy łonowe zaczynaja to tak aż łepek miala i bole dostalam jakis....A teraz tez mnie pobolewa...Brzuch mam tak nisko... 😞

no moja ma też tam łepek a nawet niżej
śmiesznie to wygląda bo mam niby normalny brzuch, później takie wcięcie a później tam przy tych włoskach takie zgrubienie
tylko mnie ni eboli brzuch , tylko bardziej krocze tak od wewnątrz rozdziera


te krocze to i ja ostatnio czuje nie wiem czemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja mam 20kg do przodu ale myślę że teraz już się zatrzymam z resztą już od wizyty do wizyty tyję 0.5 kg ale może dlatego że mam co 2 tygodnie

Ja mam tylko dyche do przodu....To mało;/ Matylda a Ty taka chydzina to gdzie te kilogramy ci weszły,chyba w pięty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja mam 20kg do przodu ale myślę że teraz już się zatrzymam z resztą już od wizyty do wizyty tyję 0.5 kg ale może dlatego że mam co 2 tygodnie

Ja mam tylko dyche do przodu....To mało;/ Matylda a Ty taka chydzina to gdzie te kilogramy ci weszły,chyba w pięty 🙂

oj tam w pięty
słoniem jestem i tyle
Paweł nie może na mnie patrzeć i wcale mu sie nie dziwię bo ja też nie
Bosze to wstrętne telepiące się uda normalnie mam wstręt do siebie
no byłam chudzina
pasują mi te dodatkowe kilogramy ale nie chcę żeby to się tak telepało albo wisiało
po porodzie muszę się jakos ujędrnić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...