Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
A co do seksu, tak w nawiązaniu do wczorajszego mojego posta, to ostatnio nie wiem co się ze mną dzieje, ale powracam do żywych. Pewnie dlatego, że nie powinnam tego robić. Mam nadzieję, że nie urodzę wcześniej 🥴

sex 😮 a co to jest w ogole ?? 😁

Przeczytalam, myslam ze tam ze 300 str do nadrobienia a tu zaledwie 30 < chyba> 🙂

do niedawna też nie wiedziałąm co to 😁
tak jak słusznie dziewczyny zauważyły, coraz mniej piszemy. Pewnie dlatego, że i sił na siedzenie czasami się nie ma 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
kamikusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
A co do seksu, tak w nawiązaniu do wczorajszego mojego posta, to ostatnio nie wiem co się ze mną dzieje, ale powracam do żywych. Pewnie dlatego, że nie powinnam tego robić. Mam nadzieję, że nie urodzę wcześniej 🥴

sex 😮 a co to jest w ogole ?? 😁

Przeczytalam, myslam ze tam ze 300 str do nadrobienia a tu zaledwie 30 < chyba> 🙂

do niedawna też nie wiedziałąm co to 😁
tak jak słusznie dziewczyny zauważyły, coraz mniej piszemy. Pewnie dlatego, że i sił na siedzenie czasami się nie ma 🤢

oj naprawde. Teraz to ciezko jest, chcialo by sie popisac , posiedziec przy kompie,a nie dosc ze kregoslup nie pozwala na to, to jeszcze dziecko sie wierci jak szalone i nie wygodnie jest 😞
Idę umyc klaki i sie ubrac. Na zakupy trzeba isc. Jejciu jak mi sie nie chce !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju zjadłam pół litrowy jogurt ale chętnie go zwrócę tak mnie zmuliło ble 😮
co do sexu to ja też zapomniałam co to ale dziś sobie przypomniałam 🤪 🤪 🤪

tak tak dokładnie
ale miałam wyuzdany, erotyczny sen
ło matko jai rzeczywisty chyba miałam jakiś orgazm przez sen
ale jakie głupoty mówię WAm gdzie to się działo i z kim to masakra
niektóre z WAs też tam były 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
Dzień dobry dziewczyny... ja to dzis jakas nie bardzo jestem wstałam ale ide chyba dalej spac, jakos nic nie cieszy ani słonce za oknem ani to ze dzis walentynki... a wy cos dzis robiecie spejalnego czy nie obchodzicie tego swieta..

heloł
ja nie obchodzę tego święta
odkad jestem z moim Pawłem to w sumie nigdy nie obchodziliśmy , no chyba że z jakimś kwiatkiem wpadł symbolicznie a tak to nic, w zeszłym roku go nie było, teraz też go nie ma, i jeszcze rozstaliśmy się wczoraj w wielkiej niezgodzie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Dzień dobry dziewczyny... ja to dzis jakas nie bardzo jestem wstałam ale ide chyba dalej spac, jakos nic nie cieszy ani słonce za oknem ani to ze dzis walentynki... a wy cos dzis robiecie spejalnego czy nie obchodzicie tego swieta..

ja nie mam nic dla swojego, wyznałam mu milosc tak jak codziennie rano 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
linkaa napisał(a):
Dzień dobry dziewczyny... ja to dzis jakas nie bardzo jestem wstałam ale ide chyba dalej spac, jakos nic nie cieszy ani słonce za oknem ani to ze dzis walentynki... a wy cos dzis robiecie spejalnego czy nie obchodzicie tego swieta..

ja nie mam nic dla swojego, wyznałam mu milosc tak jak codziennie rano 😜

jeju ja to nie pamiętam kiedy ktoś mi miłość wyznał 😞
jestem nie kochana
ale z okazji WALENTYNEK mogę WAM wyznać miłość
KOCHAM WAS WSZYSTKIE 😉 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
linkaa napisał(a):
Dzień dobry dziewczyny... ja to dzis jakas nie bardzo jestem wstałam ale ide chyba dalej spac, jakos nic nie cieszy ani słonce za oknem ani to ze dzis walentynki... a wy cos dzis robiecie spejalnego czy nie obchodzicie tego swieta..

heloł
ja nie obchodzę tego święta
odkad jestem z moim Pawłem to w sumie nigdy nie obchodziliśmy , no chyba że z jakimś kwiatkiem wpadł symbolicznie a tak to nic, w zeszłym roku go nie było, teraz też go nie ma, i jeszcze rozstaliśmy się wczoraj w wielkiej niezgodzie 😠


ja to też sie pokłóciłam z moim dzis rano wrociłam do domu od niego a on pojechal z tata do pracy, ciekawa jestem czy przyjedzie wieczorem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
jeju zjadłam pół litrowy jogurt ale chętnie go zwrócę tak mnie zmuliło ble 😮
co do sexu to ja też zapomniałam co to ale dziś sobie przypomniałam 🤪 🤪 🤪

tak tak dokładnie
ale miałam wyuzdany, erotyczny sen
ło matko jai rzeczywisty chyba miałam jakiś orgazm przez sen
ale jakie głupoty mówię WAm gdzie to się działo i z kim to masakra
niektóre z WAs też tam były 🤪 🤪 🤪


mi tez sie snią takie różne glupoty w nocy i jak budze swojego i go tam ruszam to on" nie teraz spie" i odraca sie dupa 😁 i przychodzi rano a wtedy to mi sie wtedy juz tak nie chce 🙂
w sumie to nie narzekam bo kochamy sie niemal co dzień ale nie jest tak fajnie jak przed ciążą, bo cały czas mam mysli ze morze stac sie coś z maleństwem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jeju zjadłam pół litrowy jogurt ale chętnie go zwrócę tak mnie zmuliło ble 😮
co do sexu to ja też zapomniałam co to ale dziś sobie przypomniałam 🤪 🤪 🤪

tak tak dokładnie
ale miałam wyuzdany, erotyczny sen
ło matko jai rzeczywisty chyba miałam jakiś orgazm przez sen
ale jakie głupoty mówię WAm gdzie to się działo i z kim to masakra
niektóre z WAs też tam były 🤪 🤪 🤪


mi tez sie snią takie różne glupoty w nocy i jak budze swojego i go tam ruszam to on" nie teraz spie" i odraca sie dupa 😁 i przychodzi rano a wtedy to mi sie juz tak nie chce 🙂
w sumie to nie narzekam bo kochamy sie niemal co dzień ale nie jest tak fajnie jak przed ciążą, bo cały czas mam mysli ze moze stac sie coś z maleństwem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć babki 😁 ale macie dobrze z tym seksem.. 😁 mi moja gin zakazała seksu.. małpa jedna 😠 ale dziś się nie powstrzymam i ostrożnie damy sobie radę ☺️

ja od 7 na nogach, mój spał, poleciałam po zakupki i obudziłam go mega dobrym śniadankiem 😁 1 godzina robienia i 5 minut jedzenia. Ucieszył się, pojadł i w tajemnicy przed żoną poleciał do miasta nie powiedział po co 😜 A ja mam dla niego jeszcze jeden prezent 😁 płyte Kazika.. jak ja nie lubię tego mózgotrzepa.. ale on uważa, że to sztuka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam lubię Walentynki. Od mojego już prezent dostałam w sobotę, a ja dzisiaj odwdzięczę mu się jakimś wyszukanym obiadem, jak wróci z pracy 😁
Moja kondycja jest beznadziejna. Wszystko sprawia mi trudność. Nawet zrobienie prania 🤢
Noszenie tych brudów, załadowanie ich do pralki. Istny maraton 😁

Ola chyba pierwszy raz od czasu zajścia w ciąże masz zły humor, bo zawsze taka radosna byłaś 🙂 Nie martw się, nawet najlepszym się zdarza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

Ale sobie pospałam 🙂 Fantastycznie 🙂
Ja tam dzisiaj nie będę szaleć ale Tomek mi powiedział że wieczorem mnie gdzieś porywa więc zobaczymy co będzie 🙂 W końcu Zakopane to był mój prezent dla niego a teraz jego kolej 🙂

Aisak - ja tez myślę, że w tym roku będę spędzać wakacje albo nad polskim morzem albo na Mazurach.
Ola - głowa do góry 🙂 Jak wróci mężuś to ci humor pewnie polepszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ja tam lubię Walentynki. Od mojego już prezent dostałam w sobotę, a ja dzisiaj odwdzięczę mu się jakimś wyszukanym obiadem, jak wróci z pracy 😁
Moja kondycja jest beznadziejna. Wszystko sprawia mi trudność. Nawet zrobienie prania 🤢
Noszenie tych brudów, załadowanie ich do pralki. Istny maraton 😁

Ola chyba pierwszy raz od czasu zajścia w ciąże masz zły humor, bo zawsze taka radosna byłaś 🙂 Nie martw się, nawet najlepszym się zdarza 😁

ja tak mam z bezsilności bo mnie tamto "dziadostwo" boli i nic robić nie mogę, a w dodatku krępuje mnie to i odczuwam ogromny dyskomfort żeby było mało to nie mogę sobie nijak pomóc i ulżyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...