Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DOBRA TO JA UCIEKAM 🙂
wczoraj zamowilam na allegro rzeczy dla malej reczniki kocyki butelki wszelkie akcesoria potrzebne dla niej itp w sumie nie wyszlo az tak zle bo wydalam okolo 350 zł zobaczymy jak przyjdzie 🙂 a dzisiaj zobacze ciuszki uzywane ktore zamowilam na allegro 🙂

Pewnie u rodzicow pozniej wejde na kompa i zajrzę tutaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

good morning
gdzie WY som ja się pytam??????????????

Kasia to nie wierszyk tylko piosenka pamiętam z przedszkola


mój chłop śpi , upoił nas alkoholem wydychanym z jego paszczy, ja zażyłam tabletki, wyprowadziłam i nakarmiłam LEONA i nie mam co robić 🤢

a Ty Ola co wyprawiasz jakie wieczorem co????????????????? kiedy tych teściów będziesz miała?????czy już wczoraj miałaś????
ale fochami mi tu nie strzelaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisak, dobry sposób na znajomych 😁 😁 pochwalam 😁

Matylda, możliwe że to piosenka, nie wiem nie znam się, nie prowadzali mnie do przedszkola 😞 😞 😞 😞
Oj, nie masz co robić? Zebrę byś upiekła chłopu, wstanie na kacu to zje z chęcią 😉
Leon pewnie też nie pogardzi 😉 😉

A ja już od 8 na nogach, ale musiałam chłopaków na łyżwy wysłać, nakarmić co by mieć chwilę oddechu dla siebie 😁
i idziemy dzisiaj do aqua parku.. nie wiem jak ja się ludziom w tych skąpych gatkach pokażę 😁 😁 najwyżej zanurkuję w jacuzzi i tyle :-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo Halo! 🙂
Czy ktoś tu u mnie wczoraj wspominał?? 🙂

Serdecznie pozdrawiam z Zakopanego. Właśnie podziwiam piękny widok z okna na Giewont i Czerwone Wierchy. Pogoda zajebista. Szczegóły opiszę jutro.

Przesyłam buziaki i trochę świeżego powietrza z Tatr.

Ps. Zaraz wybieramy się na obiad do "OBRACHTÓWKI" coby sprawdzić jak się udały Kuchenne Rewolucje. 😎 😎 😎


PAaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło ta się bawi w Zakopanem a człowiek nie wie co ze sobą zrobić
to wracaj i opowiadaj czekamy

Kasia ja tam żadnej zebry nie piekę, ten biedak ciągle mamroli że umiera a jak nie umrze to na pewno pił ostatni raz( słyszę to o każdej imprezie) ale serio to pierwszy raz wzięło go na rzyganie, wystrzelił z łóżka jak z procy
teraz sobie zażyczył rosołku albo jogurt albo sok truskawkowy( czyli nie wiem jaki??? 😮 🤢?)
i ma takie wieeeeeeeeeeeeelkie oczy
dobra dam mu ten rosół i tyle mej dobroci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Taki wierszyk znalazłam w necie i pomyślałam o córeczce Frytuś:

Nazywają mnie
Poleczka, umie skakać
jak piłeczka, bardzo,
bardzo jestem skoczna, a
jak zacznę to nie spocznę.
Hop, hop, tralala, kto
zatańczy tak jak ja. Hop,
hop, tralala, kto zatańczy
tak jak ja.

Ale super wieszyk 🙂 🙂 🙂) 🙂czy tam pioseneczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło jeju jaki tam dobry
ja się zdrzemnęłam , pojadłam i co dalej idę spać, mam dziś na to niepohamowaną ochotę
i oczywiście jestem cały czas w piżamce i tak już zostanie do jutra rana
Boziu jak jak uwielbiam takie niedziele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już jestem, nawet nie miałam co nadrabiać... I wiecie co? Już chyba nigdy nie powiem do nikogo "mam to w dupie" - od wczoraj to zdanie nabrało dla mnie nowego znaczenia 😁
Ewelina - ja teraz bez czopków glicerynowych nie funkcjonuję - zresztą w tej sytuacji nie mogę sobie pozwolić na zaparcie 🥴
Dobra, idę na ciacho - mężuś ukroił a za moment zaczyna się WIPEOUT na TVN-ie 🙂 Poza tym chyba tu i tak nie ma nikogo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane
nie odzywałam sie cały weekend bo bardzo kiepsko sie czuje 😞cały czas boli mnie brzuch twardnieje i wogole a wczoraj pierwszy raz miałam cos takiego...jak by mi w małej cos tam sie rozdzierało ☺️ i leze cały czas ale nie wiem kwietnia pewnie nie doczekam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
czesc kochane
nie odzywałam sie cały weekend bo bardzo kiepsko sie czuje 😞cały czas boli mnie brzuch twardnieje i wogole a wczoraj pierwszy raz miałam cos takiego...jak by mi w małej cos tam sie rozdzierało ☺️ i leze cały czas ale nie wiem kwietnia pewnie nie doczekam 🤢

a Nospę brałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
czesc kochane
nie odzywałam sie cały weekend bo bardzo kiepsko sie czuje 😞cały czas boli mnie brzuch twardnieje i wogole a wczoraj pierwszy raz miałam cos takiego...jak by mi w małej cos tam sie rozdzierało ☺️ i leze cały czas ale nie wiem kwietnia pewnie nie doczekam 🤢

a Nospę brałaś?

biore juz dzi brałam 3 razy po 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
U mnie niedziela sympatyczna, ciasteczka, herbatka, rodzinka, błogie lenistwo... 🙂 Tak myślę, co by tu porobić, bo nawet trochę w domu nudą zawiewa, na forum cichutko więc pewnie wszystkie mamusie odpoczywają 🙂
Dzisiaj moja mała się uaktywniła, ale potraktowałam ją odrobiną domowego obrzydliwie słodkiego wina i kima spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ja już jestem, nawet nie miałam co nadrabiać... I wiecie co? Już chyba nigdy nie powiem do nikogo "mam to w dupie" - od wczoraj to zdanie nabrało dla mnie nowego znaczenia 😁
Ewelina - ja teraz bez czopków glicerynowych nie funkcjonuję - zresztą w tej sytuacji nie mogę sobie pozwolić na zaparcie 🥴
Dobra, idę na ciacho - mężuś ukroił a za moment zaczyna się WIPEOUT na TVN-ie 🙂 Poza tym chyba tu i tak nie ma nikogo...




kurcze boję się że jak zaczne te czopki brać to nie bede mogła ich pożniej odstawić, słyszałam właśnie że jest pożniej trudno..... 🤢
Narazie rano wyszłam na 30 minutowy spacer wróciłam i chyba się ruszyło 😆 nawet łatwo poszło 😮 czopki i tak kupie na wszelki wypadek bo ten syropek lactulosium na mnie chyba nie działa, tylko mnie wzdyma i gazy nagromadza.
Lece i ja na ten tvn, bo do południa sprzątaliśmy z mężem a później po obiedzie na spacer z psami na godz i gdy wróciliśmy dopadła nas mała drzemka i się przeciągnęła do 2 godz 😮 ale najważniejsze że już sprzątnięte i pieski wychasane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny ja juz sie odstresowalam 🙂 przed chwila skladalismy z mezem lozeczko i mielismy taka ubaw 😉 bo to lepsze niz klocki lego (a chceilismy zlozyc razem z tymi baldachimkami oslonkami pierdolkami i sie okazalo, ze to wcale nie musi byc takie latwe)ale radocha niesamowita. co w tym jest to ja nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ja już jestem, nawet nie miałam co nadrabiać... I wiecie co? Już chyba nigdy nie powiem do nikogo "mam to w dupie" - od wczoraj to zdanie nabrało dla mnie nowego znaczenia 😁
Ewelina - ja teraz bez czopków glicerynowych nie funkcjonuję - zresztą w tej sytuacji nie mogę sobie pozwolić na zaparcie 🥴
Dobra, idę na ciacho - mężuś ukroił a za moment zaczyna się WIPEOUT na TVN-ie 🙂 Poza tym chyba tu i tak nie ma nikogo...




kurcze boję się że jak zaczne te czopki brać to nie bede mogła ich pożniej odstawić, słyszałam właśnie że jest pożniej trudno..... 🤢
Narazie rano wyszłam na 30 minutowy spacer wróciłam i chyba się ruszyło 😆 nawet łatwo poszło 😮 czopki i tak kupie na wszelki wypadek bo ten syropek lactulosium na mnie chyba nie działa, tylko mnie wzdyma i gazy nagromadza.
Lece i ja na ten tvn, bo do południa sprzątaliśmy z mężem a później po obiedzie na spacer z psami na godz i gdy wróciliśmy dopadła nas mała drzemka i się przeciągnęła do 2 godz 😮 ale najważniejsze że już sprzątnięte i pieski wychasane 🙂



co do zaparc tez mialam sobie kupic czopki glicerynowe ale sprobowalam jeszcze sposob z otrebami pszennymi i narazie skutkuja tzn kupuje sobie jogurt maly aktivi do tego wkrajam suszone sliwki czasem jablko albo banana i wsypuje te otreby i tak raz dziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Raczku, że tylko jedno łóżeczko mamy do składania co? 😁 😁

A ja dzisiaj na spacerze miałam dziwne wrażenie, że coś ciepłego spływa mi po lewym udzie. Dobrze, że to tylko wrażenie, ale aż mnie zatrzymało na przejściu dla pieszych, tak bardzo było realne. I moja myśl: "Bosz, nie mam podbitej legitymacji "( ubezpieczeniowej ) !! 😁 😁

W sumie cieszę się, że ten weekend się kończy 🙂 tyle będzie się działo w tym tygodniu, że już się cieszę 😁

No i widziałyście: kolejne dwie lutówki się rozpakowały..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...