Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiola1983 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
😎


cwaniak 😁


Ja sobie tak myślę że chyba wszystkie tematy na tym forum wyczerpałyśmy. Jak się dzieciaczki porodzą to znowu będzie o czym pisać 🙂

no nie wiem bo później z czasem będzie gorzej i jeszcze coraz cieplej będzie i coraz więcej będziemy na zewnątrz
myślę że teraz faktycznie tematy wyczerpane, coś tam nam dolega, to jakieś zakupy, załatwienia i dlatego tak pusto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bo jakoś dziwnie mi posty wyświetlało, sprzed 11 godzin 😮
wstałam, zrobiłam mojemu śniadanie, do łóżka mu już nie zaniosłam, a co tam 😁 może jeszcze coś na wieczór wykombinuję, jakiegoś lizaka kupię i już 😁 😁 w końcu i tak często mówimy sobie, że się kochamy więc czy Walentynki coś zmieniają ? 🥴 🥴 ☺️ ☺️ ☺️

Wiola zazdrość mną targała strasznie jak oglądnęłam sobie Twoje zdjęcia: no prawie jakbym tam była 😁
I popatrz jak to facetom upodobania się zmieniają: nawet babcine koszule są już sexy 😜 😁 😁

I nas tu coraz mniej, bo pewnie inne latają kompletują to co my już mamy, i siedzieć już niewygodnie, leżenie też nie idzie..
No mnie na pewno w tym tygodniu mniej będzie, bo w piątek montują mi szafy i do tego czasu muszę sypialnię opustoszyć, jeszcze mi się uwidziało pomalowac ściany ale o tym ciiii bo jeszcze mój się dowie 😁 przecież nie będę go angażowac do takiej prostej roboty no nie? 🤢 😁
a w sobotę pan do łazienki przyjedża.. no mówię Wam: syndrom wicia gniazda buchnął tak, że szkoda gadać 😁 😁

Dobra, tymczasem uciekam, bo umówiłam się z koleżanką ciężarówką ( też będzie chłopak ! ) na kawę. Za 17 minut 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko a ja mam trzy gniazda i nie wiem jak się z tym uporami
tu gdzie jestem już w sumie mogłoby tak zostać na razie, tylko tej kuchni ciągle nie ma a ja nie wiem dlaczego bo z tego co słyszałam stoi gotowa na magazynie, ale może im później tym lepiej bo i tak nie mamy kasy teraz
no i jeszcze dwa mieszkania do remontu ja nie wiem jak mój Paweł to ogarnie 😮
tutaj do sypialni muszę jeszcze jakiś regał- słupek z wyprzedaży wykombinować bo nie mam gdzie tych małych ciuszków umieścić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ło matko a ja mam trzy gniazda i nie wiem jak się z tym uporami
tu gdzie jestem już w sumie mogłoby tak zostać na razie, tylko tej kuchni ciągle nie ma a ja nie wiem dlaczego bo z tego co słyszałam stoi gotowa na magazynie, ale może im później tym lepiej bo i tak nie mamy kasy teraz
no i jeszcze dwa mieszkania do remontu ja nie wiem jak mój Paweł to ogarnie 😮
tutaj do sypialni muszę jeszcze jakiś regał- słupek z wyprzedaży wykombinować bo nie mam gdzie tych małych ciuszków umieścić

ja bylam wczoraj w Ikea po slupek bo tez musze kupic na ubranka dla dziecka. Ale drogie tam sa, jeszcze tak glupio wycenione. Bo placisz osobno za regal i za drzwi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ło matko a ja mam trzy gniazda i nie wiem jak się z tym uporami
tu gdzie jestem już w sumie mogłoby tak zostać na razie, tylko tej kuchni ciągle nie ma a ja nie wiem dlaczego bo z tego co słyszałam stoi gotowa na magazynie, ale może im później tym lepiej bo i tak nie mamy kasy teraz
no i jeszcze dwa mieszkania do remontu ja nie wiem jak mój Paweł to ogarnie 😮
tutaj do sypialni muszę jeszcze jakiś regał- słupek z wyprzedaży wykombinować bo nie mam gdzie tych małych ciuszków umieścić

ja bylam wczoraj w Ikea po slupek bo tez musze kupic na ubranka dla dziecka. Ale drogie tam sa, jeszcze tak glupio wycenione. Bo placisz osobno za regal i za drzwi. 🙂

no ja nie wiem mam tyle gniazd teraz ze co bym nie wybrała to zawsze można będzie gdzieś upchnąć
ale mamy też znajomego który robi meble i z płyt i z drewna i jest w tym dobry mama ma od niego meble w kuchni a teściowa komody w pokoju i tak sobie myślałam że może on zrobi mi coś takiego co sama sobie wymyślę i jeszcze skopletujemy to jakoś z szafą która już stoi w sypialni no ale nie wiem czy zdążymy bo u tego chłopaka od zamówienia do montażu bądź odbioru mija 3-4 miesiące tyle ma roboty no ale może po znajomości by się jakoś sprężył w końcu to tylko słupek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Kobietki,
widzę że dominują słabe nastroje.. u mnie tak samo 🤢 Wszystko mnie uwiera, jest mi strasznie ciężko - niestety nie ruszanie się z domu jeszcze to pogarsza bo teraz wyczynem jest dojście do łazienki na drugim końcu mieszkania. Nic się nie chce, jakoś też mało już cieszą te ciuszki i inne akcesoria. Niech ten czas biegnie szybciej, chce już urodzić.. Jakaś depresje pzredporodowa czy co??
Wiola śliczne foty! Fajnie, że się udał Wam wypad.
Pozdrawiam wszystkie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...