Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

OLA Ty chyba dla świętego spokoju wkleiłaś tu same dobre opinie co????????????????
ja to samo czytałam i znam te wszystkie parametry tylko chodzi mi to żeby ktoś go ocenił, pomacał no wiesz o co chodzi
gdybyś go gdzieś widziała przypadkiem to podejdź do niego i niech cię nie zniechęca jego cena
bo ja go raczej i tak kupię bo na nic innego mnie nie stać, opinie nawet te bardziej profesjonalne ma niezłe no i mnie sie nawet podoba tylko zanim go kupię nie wiem czy uda mi się go gdzieś zobaczyć i dotknąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
OLA Ty chyba dla świętego spokoju wkleiłaś tu same dobre opinie co????????????????
ja to samo czytałam i znam te wszystkie parametry tylko chodzi mi to żeby ktoś go ocenił, pomacał no wiesz o co chodzi
gdybyś go gdzieś widziała przypadkiem to podejdź do niego i niech cię nie zniechęca jego cena
bo ja go raczej i tak kupię bo na nic innego mnie nie stać, opinie nawet te bardziej profesjonalne ma niezłe no i mnie sie nawet podoba tylko zanim go kupię nie wiem czy uda mi się go gdzieś zobaczyć i dotknąć

no mówiłam, że obadam sytuację ale to nie będzie szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa daaaammm !!! Jeeestem !!!
I nawet was nadrobiłam 😁
Wiola jestes dla mnie mądrością nad mądrości, wiesz? Po tym co dzisiaj napisałaś o rozstępach i byciu matką: Aj low ju 😘

Też czuję się podobnie, i pewnie podobnie wyglądam z wałeczkami na plecach ( no mam +16kg..) ale cały czas sobie mówię: będzie wiosna, oby mi tylko silnej woli starczyło do biegania i wrócę do formy sprzed ciąży raz dwa 😁 😁 daję sobie czas do końca lipca 😁 😁 😁
No i halo, wam pewnie waga nie zatrzymuje się na 90 kg co ?? 😁 😁 🤪 🤪 🤪 a mnie tak 😁 no ale ja wysoka jestem.. ☺️ ☺️ ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
No a ja od kilku dni już nie jestem ze swoim mężem... Staram się nie myśleć o tym. Myśleć o dziecku. Ale to jest bardzo trudne...

hmm ciężka sprawa.. to już postanowione? definitywnie? 😞


Wstawiłabyś jakąś fotkę aktualną... 🙂
Nie wiem czy definitywne... Ale póki co postanowione... Najbardziej boli, że on nic nie próbuje z tym robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia - przykro mi - tak to już jest że niestety nie zawsze w życiu wszystko się układa ale trzymam kciuki za ciebie i maleństwo. Na pewno będzie dobrze 🙂
Kasia - dziękować za ciepłe słowa 🙂 🙂 🙂
Ola - na ty zdjęciu jesteś zupełnie inna niż sobie ciebie wyobrażałam 🙂 Ale fotka piękniuśna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
No a ja od kilku dni już nie jestem ze swoim mężem... Staram się nie myśleć o tym. Myśleć o dziecku. Ale to jest bardzo trudne...


no co ty dlaczego co się stało? taka decyzja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
No a ja od kilku dni już nie jestem ze swoim mężem... Staram się nie myśleć o tym. Myśleć o dziecku. Ale to jest bardzo trudne...

hmm ciężka sprawa.. to już postanowione? definitywnie? 😞


Wstawiłabyś jakąś fotkę aktualną... 🙂
Nie wiem czy definitywne... Ale póki co postanowione... Najbardziej boli, że on nic nie próbuje z tym robić...

kurde nie wiem co Ci powiedzieć, zresztą słowa nic tu nie pomogą.. mi to się tylko jedno słowo ciśnie na usta 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Madzia - przykro mi - tak to już jest że niestety nie zawsze w życiu wszystko się układa ale trzymam kciuki za ciebie i maleństwo. Na pewno będzie dobrze 🙂
Kasia - dziękować za ciepłe słowa 🙂 🙂 🙂
Ola - na ty zdjęciu jesteś zupełnie inna niż sobie ciebie wyobrażałam 🙂 Ale fotka piękniuśna 🙂

jak inna? 😁 a na nk nie widziałaś zdjęć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo by opowiadać co się działo przez cały weekend...
Ogólnie jestem od kilku dni w dołku i jest mi strasznie ciężko...
Byłam z mężem od 2001 roku, czyli 10 lat...
A teraz - kiedy najbardziej jest mi potrzebny, zresztą nie tylko mnie, ale też dziecku - jego po prostu nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Madzia - przykro mi - tak to już jest że niestety nie zawsze w życiu wszystko się układa ale trzymam kciuki za ciebie i maleństwo. Na pewno będzie dobrze 🙂
Kasia - dziękować za ciepłe słowa 🙂 🙂 🙂
Ola - na ty zdjęciu jesteś zupełnie inna niż sobie ciebie wyobrażałam 🙂 Ale fotka piękniuśna 🙂

jak inna? 😁 a na nk nie widziałaś zdjęć?


Widziałam, ale jakoś inaczej wyglądasz na tym zdjęciu. Poza tym widziałam cię też na goldenline i może dlatego.
Tak czy owak fajna laska z ciebie więc nie ma co 🙂 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Nie no Olaaa.. tylko smaka na słonce zrobiłaś 😁 😁 😁
z taką nogą na takie zimno ??!!!

lata mi brakuje i ciepła i tej zieleni, chociaż wspomnienie na zdjęciu mam 🙂


Czyżbym cię zainspirowała moim jesiennym, ciepłym zdjęciem? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Madzia - przykro mi - tak to już jest że niestety nie zawsze w życiu wszystko się układa ale trzymam kciuki za ciebie i maleństwo. Na pewno będzie dobrze 🙂
Kasia - dziękować za ciepłe słowa 🙂 🙂 🙂
Ola - na ty zdjęciu jesteś zupełnie inna niż sobie ciebie wyobrażałam 🙂 Ale fotka piękniuśna 🙂

jak inna? 😁 a na nk nie widziałaś zdjęć?


Widziałam, ale jakoś inaczej wyglądasz na tym zdjęciu. Poza tym widziałam cię też na goldenline i może dlatego.
Tak czy owak fajna laska z ciebie więc nie ma co 🙂 🤪 🤪

e tam kręcisz jak diabeł słońcem 🙃 ja wszędzie taka sama - no może nie na Golden Line bo foto stare, z 8 lat ma jak nie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Nie no Olaaa.. tylko smaka na słonce zrobiłaś 😁 😁 😁
z taką nogą na takie zimno ??!!!

lata mi brakuje i ciepła i tej zieleni, chociaż wspomnienie na zdjęciu mam 🙂


Czyżbym cię zainspirowała moim jesiennym, ciepłym zdjęciem? 🙂

taa - coś w tym jest - nie cierpię zimy fuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...