Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia w tym tyg. powinna zadzwonić gin. do mnie bo wymieniała jakaś głowice w USG i jak bedzie juz ją miała to pojedziemy na darmowe USG co nam zaproponowała, a normalna wizytę mam 28 luty, ja tez za różem nie przepadam, ale nie koniecznie che miec wszytko neutralne
chyba tez sobie włosy powyrywam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Kasia w tym tyg. powinna zadzwonić gin. do mnie bo wymieniała jakaś głowice w USG i jak bedzie juz ją miała to pojedziemy na darmowe USG co nam zaproponowała, a normalna wizytę mam 28 luty, ja tez za różem nie przepadam, ale nie koniecznie che miec wszytko neutralne
chyba tez sobie włosy powyrywam 😁 😁 😁


ja mimo dziewczynki tez nie mam wszystkiego różowego kilka rzeczy tylko mam tego koloru a takto i zielone i żółte bardzo różne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Matylda sliczna fota 🙂 W koncu sie TROCHE odslaniasz 😁 Za niedlugo ujrzymy sie w calej okazalosci 😉

nie ujrzycie 😜
wszystko to są fotki sprzed 2-3 lat
teraz to ewentualnie brzuch czasem chwytam na aparat , twarzy nie fotografuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Matylda sliczna fota 🙂 W koncu sie TROCHE odslaniasz 😁 Za niedlugo ujrzymy sie w calej okazalosci 😉

nie ujrzycie 😜
wszystko to są fotki sprzed 2-3 lat
teraz to ewentualnie brzuch czasem chwytam na aparat , twarzy nie fotografuję
Guupi guupek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
🥴
co ty znowu kwasisz???

kuźwa nie wiem znowu mam nerwa i stresa nie wiem dlaczego 😠
Ja dzisiaj mam stresa bo bede miec ksieciunia na obchodzie 🤪 I o nczym tu biadolic z takim..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Matylda sliczna fota 🙂 W koncu sie TROCHE odslaniasz 😁 Za niedlugo ujrzymy sie w calej okazalosci 😉

nie ujrzycie 😜
wszystko to są fotki sprzed 2-3 lat
teraz to ewentualnie brzuch czasem chwytam na aparat , twarzy nie fotografuję
Guupi guupek

no gupia na pewno jestem
ale już raz jedna mnie tu skomentowała i nie chce nikogo straszyć
mam łeb jak wiadro, czarne odrosty z rudymi końcówkami, włosy wiecznie tłuste nie wiem dlaczego , żaden szampon nie pomaga, makijażu zero i jeszcze jakieś syfy mam na mordzie a nigdy nie miałam więc teraz jak mi coś wyskoczy to drapię do żywego strupa aż blizna zostaje i jestem cała w ciapki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ja już po wizycie u lekarza...... jestem załamana 🤢
co sie stalo !!??



ja chyba nie doczekam do terminu...... 🥴 moja szyjka macicy jest krótka wiec istnieje bardzo duże ryzyko przedwczesnego porodu. lekarz powiedział że muszę się przemęczyć teraz chociaż miesiąc poczeka i przetrzyma żeby płuca się dobrze rozwinęły......zero stresu, dźwigania, skłonów i wogóle cała litania. i chyba koniec z moimi zajęciami pillatess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Matylda sliczna fota 🙂 W koncu sie TROCHE odslaniasz 😁 Za niedlugo ujrzymy sie w calej okazalosci 😉

nie ujrzycie 😜
wszystko to są fotki sprzed 2-3 lat
teraz to ewentualnie brzuch czasem chwytam na aparat , twarzy nie fotografuję
Guupi guupek

no gupia na pewno jestem
ale już raz jedna mnie tu skomentowała i nie chce nikogo straszyć
mam łeb jak wiadro, czarne odrosty z rudymi końcówkami, włosy wiecznie tłuste nie wiem dlaczego , żaden szampon nie pomaga, makijażu zero i jeszcze jakieś syfy mam na mordzie a nigdy nie miałam więc teraz jak mi coś wyskoczy to drapię do żywego strupa aż blizna zostaje i jestem cała w ciapki
kurw.... 🤪 🤪 co Ty bredzisz !!??? To upindruj sie specjalnie i strzel nam wypasiona fote 😉 Ja tez sie musze upindorwac do zdjecia .. no co Ty.. tak bez makijazu 😉 Ja mam z kolei czerwony ryjek bo mam wszedzie naczynka popekane, wiec koniecznie musi byc make up 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ja już po wizycie u lekarza...... jestem załamana 🤢
co sie stalo !!??



ja chyba nie doczekam do terminu...... 🥴 moja szyjka macicy jest krótka wiec istnieje bardzo duże ryzyko przedwczesnego porodu. lekarz powiedział że muszę się przemęczyć teraz chociaż miesiąc poczeka i przetrzyma żeby płuca się dobrze rozwinęły......zero stresu, dźwigania, skłonów i wogóle cała litania. i chyba koniec z moimi zajęciami pillatess

to witaj w klubie( niestety)
ja od wtorku zaczynam przyjmować sterydy na rozszerzenie i przyspieszenie pęcherzyków płucnych u dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...