Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja w końcu coś zjadłam 🙂

i będą goście
JA NIE CHCE!!!!!!!!!!!!!
pogaszę światło i będę udawać że śpię 🤪
A myslalam ze tylko ja tak strasznie lubie gosci 😉

ale to tacy co w ogóle nie mają poczucia czasu więc jak się pojawią o 18.00 to na bank do 23.00
ja rozumiem na godzinkę na kawę ale nie cały wieczór 😠
najgorsze że na nich nic nie działa no chyba że pozoruje się własne wyjście, tylko gdzie tu wyjść???
raz nawet mówię że idę sią kąpać bo coś tam srata tata a oni że poczekają 😮
Kurrr... tacy sa najgorsi !! Boze tez mam taka kolezanke !! Ta o ktorej kiedys pisalam i to jeszcze z dwojka dzieci... takimi okropnymi !! Zawsze musialam sie wlasnie aselkurowac tyym ze gdzies wychodze zeby sie jej pozbyc.. Nie dosc ze pierdoli wiecznie o sobie same glupoty ktore mnie nie ineresuja to jej bachory mi chate roznosza i kota zameczaja a potem wyja bo je udrapal. Dobry kot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
dobrze że chociaż kto kol wiek myśli o tym solarium jak ja bo myślałam że mi już na głowę pada że każdy na NIE tylko ja taka wredna matka.
Ja pracowalam w solarium 3 lata wiec bylam zawsze opalona 🙂 Teraz mnie to dobija ze taki bladzior ze mnie 🙂 Wiec tez tylko jak najszybciej sie zagoje to bede sobie smigac bo piersia nie chce karmic, a napewno nie tyle co bedzie mi sie krocze goilo 🙂





a czemu nie chcesz karmić piersią??? czyta ciekawość nie bede cię negować wiec spokojnie nawet cię obronie w razie co przed zwolenniczkami karmienia
Oj kiedys pisalam na ten temat a duzo by pisac. Poprostu ja jestem z tych wlasnie innych mam. Nie mam ochoty juz sie poswiecac dla dziecka, bo teraz juz mnie szlag trafia ze nie moge sobie pozwolic na wiele rzeczy.. i juz jestem tym zmeczona. A jak sobie wyobraze ze musialabym znowu zwracac uwage bna to co jem i odmawiac sobie wielu rzeczy to naprawde nie znajda na to juz tyle cierpliwosci.. a po drugie nie lubie kobiet ktore sie obnazaja ze swoimi pierssiami w miejscach publicznych, tzn zebyscie mnie zle nie zrozumialy, nic do nich nie mam ale poprostu tego nie lubie.. nie chcialabym sie czuc niekomfortowo w miejscu publicznym w momencie gdy musialabym szukac miejsca by nakarmic dziecko.. to jest dla mnie zbyt uciazliwe i wogole chcialabym miec swoje piersi dla siebie i do tego do czego sluzyly do tej pory. Nie podoba mi sie wizja ich jako pozywienia dla kogokolwiek.. no tak juz mam i odkad pamietam to nie chcialam karmic piersia. Postaram sie chociaz przez jakis czas (tu mam na mysli jakies 2,3 tygodnie) ale jesli nie bedzie mi to odpowiadalo to od razu zrezygnuje



oki dziękuje za wyczerpującą odpowiedz. Ja najdłużej będę karmiła 6 miesięcy o ile tyle wytrzymam. u mnie to natura czysto osobista ponieważ zawsze miałam duży biust i wieczne kompleksy na tym punkcie wizja piersi większych jeszcze o nawet 1 numer przyprawia mnie o zapaści!
i tak od początku ciąży poszły 2 rozmiary do góry a gdzie jeszcze mleko??
ja to nawet rozważam operacje plastyczną zmniejszenia biustu wiec sama rozumiesz czemu nie neguje decyzji o karmieniu bądz nie karmieniu piersią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
O kurcze ,niektore to marza o duzych piersiach a ty narzekasz 🙂 Oj jakby nie bylo to sie nam kobietom nie dogodzi 🙂


uwierz mi duży a wielki to różnica dla mnie to już udręka
Byc moze .. nie znam sie bo ja to zawsze taki malutki biuscik mialam. Raptem B potem takie małe C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
O kurcze ,niektore to marza o duzych piersiach a ty narzekasz 🙂 Oj jakby nie bylo to sie nam kobietom nie dogodzi 🙂


uwierz mi duży a wielki to różnica dla mnie to już udręka
Byc moze .. nie znam sie bo ja to zawsze taki malutki biuscik mialam. Raptem B potem takie małe C.


ja to nawet nie wiem czy kiedykolwiek taki miałam 😜
przed ciążą miałam E teraz to nawet szkoda gadać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli - odmalowałaś już chyba cały blok tam co? 😁


oj Ola powiem ci, żeby tylko do końca tego tygodnia dotrwać: bo w piątek montują szafę w sypialni, w sobotę pan hydraulik do cieknących rzeczy..
a ja się uparłam, żeby przy okazji pomalować tą nieszczęsną ścianę w łazience, a jeszcze wymyśliłam sobie, żeby sypialnie odświeżyć. Na mojego oczywiście nie ma co liczyć, bo "po co poprawiać coś co dobrze wygląda i działa".. hieh 🤢 🤢
A. No i jeszcze musiałam zlikwidować dzisiaj jedno akwarium: no bo szafa przecież.. 😁 😁
przez długi czas nie zjem ryby, to pewne: tak się nad nimi dzisiaj umęczyłam.

Dobra. Spadam zbierac się do owej szkoły, w której nie wiem jak wysiedzę, bo takie mam nudy dzisiaj w nogach, że żadna ilość magnezu mi nie pomaga 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli - odmalowałaś już chyba cały blok tam co? 😁


oj Ola powiem ci, żeby tylko do końca tego tygodnia dotrwać: bo w piątek montują szafę w sypialni, w sobotę pan hydraulik do cieknących rzeczy..
a ja się uparłam, żeby przy okazji pomalować tą nieszczęsną ścianę w łazience, a jeszcze wymyśliłam sobie, żeby sypialnie odświeżyć. Na mojego oczywiście nie ma co liczyć, bo "po co poprawiać coś co dobrze wygląda i działa".. hieh 🤢 🤢
A. No i jeszcze musiałam zlikwidować dzisiaj jedno akwarium: no bo szafa przecież.. 😁 😁
przez długi czas nie zjem ryby, to pewne: tak się nad nimi dzisiaj umęczyłam.

Dobra. Spadam zbierac się do owej szkoły, w której nie wiem jak wysiedzę, bo takie mam nudy dzisiaj w nogach, że żadna ilość magnezu mi nie pomaga 😮


już ?? to zajmij mi miejsce bo pewnie będziesz pierwsza z grupy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kurdę dziewczyny macie jakiegoś linka o rankingu porodówek w warszawie??
interesują mnie inflancka i czerniakowska(szpital orłowski)

a do czego Ci to? 😮



chciałabym w końcu znaleźć kogoś kto ostatnio tam rodził, chyba wpadnę w akt desperacji i pojadę czatować pod szpital żeby zasięgnąć opinii 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kurdę dziewczyny macie jakiegoś linka o rankingu porodówek w warszawie??
interesują mnie inflancka i czerniakowska(szpital orłowski)

a do czego Ci to? 😮



chciałabym w końcu znaleźć kogoś kto ostatnio tam rodził, chyba wpadnę w akt desperacji i pojadę czatować pod szpital żeby zasięgnąć opinii 😜


to poczytaj sobie opinie na forach 🙂 ale ile ludzi tyle opinii 🙂 Jeśli chodzi o sale porodowe to niezaprzeczalnie Inflancka bo jedynki nowo oddane do użytku co do opieki po porodzie to już gorzej 🙂 Nie wiem na czym Ci najbardziej zależy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kurdę dziewczyny macie jakiegoś linka o rankingu porodówek w warszawie??
interesują mnie inflancka i czerniakowska(szpital orłowski)

a do czego Ci to? 😮



chciałabym w końcu znaleźć kogoś kto ostatnio tam rodził, chyba wpadnę w akt desperacji i pojadę czatować pod szpital żeby zasięgnąć opinii 😜


to poczytaj sobie opinie na forach 🙂 ale ile ludzi tyle opinii 🙂 Jeśli chodzi o sale porodowe to niezaprzeczalnie Inflancka bo jedynki nowo oddane do użytku co do opieki po porodzie to już gorzej 🙂 Nie wiem na czym Ci najbardziej zależy 🙂



jedynki oddane?? a nam tydzień temu położna mówiła że jeszcze nie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kurdę dziewczyny macie jakiegoś linka o rankingu porodówek w warszawie??
interesują mnie inflancka i czerniakowska(szpital orłowski)

a do czego Ci to? 😮



chciałabym w końcu znaleźć kogoś kto ostatnio tam rodził, chyba wpadnę w akt desperacji i pojadę czatować pod szpital żeby zasięgnąć opinii 😜


to poczytaj sobie opinie na forach 🙂 ale ile ludzi tyle opinii 🙂 Jeśli chodzi o sale porodowe to niezaprzeczalnie Inflancka bo jedynki nowo oddane do użytku co do opieki po porodzie to już gorzej 🙂 Nie wiem na czym Ci najbardziej zależy 🙂



jedynki oddane?? a nam tydzień temu położna mówiła że jeszcze nie!

no sale porodowe są jednoosobowe i te już funkcjonują - to one:

http://www.szpital-inflancka.pl/site/standard-bloku-porodowego%EF%BB%BF

Poporodowe jeszcze nie są oddane 🙂 Może o te położnej chodziło 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
najbardziej to zależy mi na tym żeby było czysto w szpitalu, no wiesz żeby podłoga nie odpadała i sprzęt nie był przed potopowy

no to Inflancka, ja byłam w święta na izbie przyjęć i na takim sprzęcie jeszcze badana nie byłam ani w żadnym szpitalu nie widziałam płaskiego tv w poczekalni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...