Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejo 🙂
Ja wróciłam z domu sprzątałam zmywałam jestem spracowana na maxa 😞 zaraz ide się kąpać i odpoczywać 🙂
Wczoraj byłam na wizycie 🙂 lekarz pow. ze moje wyniki sa leprze niz powinny być a ciązą jest książkowa 🙂 więc stwierdziłam ze jestem nudna 🙂
Jak sie wykapie to nadrobie wasze wypociny 🙂
aha usg mam w nas. sob boziu umieramz ciekawości. Chociarz jak położna zob. moje brzucho to mówi ze duże, ja zapytałam ile jeszcze mniej więcej przytyje a ona mówi ze to co już miałam przytyc to przytyłam i teraz pewnie przytyje z3 kg nie więcej . Jak patrzyła na brzucho zapytałam ile mała może ważyć powiedziała ze ok 3 kg bedzie wazyc po ur. lekarz tez potwierdził. dobra uciekam pod prysznic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zobaczcie jaka fajowa mała kochana kluska 🙃 taką to tylko całować 🙃

http://www.halens.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_2/navi_12/FH_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-362798/index.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozi drogi dowiedziałam się dziś takich rzeczy na temat mojego 'niby" studiowania i tego co mnie czeka że nie wiem czy dzis nie urodzę
łeb mi pęka, dziecko skacze, brzuch mi stwardniał , wymiotowałam mimo że nic nie jadłam matko ja się wykończę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Bozi drogi dowiedziałam się dziś takich rzeczy na temat mojego 'niby" studiowania i tego co mnie czeka że nie wiem czy dzis nie urodzę
łeb mi pęka, dziecko skacze, brzuch mi stwardniał , wymiotowałam mimo że nic nie jadłam matko ja się wykończę 😞

po co Ty się denerwujesz? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
niom, chciałabym znaleźć jakieś zajęcie ale za dużo osób na chacie i mi będą przeszkadzać 🤢

przeszkadzać? to co Ty chcesz robić 😮

tak myslałam, żeby się za faworki wziąć ale w kuchni ojciec coś tam reperuje a babci nie da się przetłumaczyć, że nie można nic zrobic bez pobrudzenia łyżki talerza czy nawet wałka. Zresztą za cokolwiek bym się nie wzięła i tak mi ktoś przeszkodzi bo niestety w moim domu spokoju nie ma nigdy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...