Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Kasia, ty lepiej nie przesadzaj - patrz na Tyskę - ona tez się czuła doskonale a tu taki zonk. Ten miesiąc z hakiem bez cięcia szafy piłą wytrzymasz. Tylko mi nie mów że cię nie stać na takie poświęcenia dla Wicia!!! 😠 😠 😠 Bo się do ciebie pofatyguję i to nie będzie przyjemne!!!



a ja się nie zgodzę! skoro kobietka czuję się dobrze to niech działa ale to trzeba kontrolować wewnątrz siebie i obserwować swoje ciało. Żadna z nas niechce złe dla naszych maleństw ale ciąża to też nie choroba

Owszem, nie choroba. Ale jest też ale...bo w jaki sposób można kontrolować czy się szyjka nie skraca?? bo ja np tego wogóle nie czułam..Tyska też raczej nie skoro ciągle twierdziła, że świetnie się czuje a to niewiele trzeba żeby się coś wydarzyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hieh: połączenie Waszych słów i Vivaldiego ma kojące działanie. No dobra, kawałek czekolady też się przysłużył 😉
Wiola pewnie, że dla Witka wszystko, ale systematycznie co dwa tygodnie chodzę do lekarza i ciągle słyszę: fantastycznie uformowana i zamknięta szyjka ! Pewnie, zawsze jest ryzyko, że pomiędzy tygodniami coś się stanie 🤢 No i nie wytrzymam w nic nie robieniu całego miesiąca !!! jestem typem wielofunkcyjnym: zawsze robię dwie rzeczy naraz i nie umiem inaczej ! 🤢

Ewelina no słyszeć nie słyszałam tej dyskusji, ale widzę, że przeprawę masz podobną 😁 😁 no nic, w razie czego będę Cię odwiązywać 😉

A na mojego mam focha i do 20 nie będę się do niego odzywać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Kasia, ty lepiej nie przesadzaj - patrz na Tyskę - ona tez się czuła doskonale a tu taki zonk. Ten miesiąc z hakiem bez cięcia szafy piłą wytrzymasz. Tylko mi nie mów że cię nie stać na takie poświęcenia dla Wicia!!! 😠 😠 😠 Bo się do ciebie pofatyguję i to nie będzie przyjemne!!!



a ja się nie zgodzę! skoro kobietka czuję się dobrze to niech działa ale to trzeba kontrolować wewnątrz siebie i obserwować swoje ciało. Żadna z nas niechce złe dla naszych maleństw ale ciąża to też nie choroba

Owszem, nie choroba. Ale jest też ale...bo w jaki sposób można kontrolować czy się szyjka nie skraca?? bo ja np tego wogóle nie czułam..Tyska też raczej nie skoro ciągle twierdziła, że świetnie się czuje a to niewiele trzeba żeby się coś wydarzyło




szyjka może się też skrócić nawet jeśli nic nie będziemy robiły na to nie mamy wogóle wpływu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Kasia, ty lepiej nie przesadzaj - patrz na Tyskę - ona tez się czuła doskonale a tu taki zonk. Ten miesiąc z hakiem bez cięcia szafy piłą wytrzymasz. Tylko mi nie mów że cię nie stać na takie poświęcenia dla Wicia!!! 😠 😠 😠 Bo się do ciebie pofatyguję i to nie będzie przyjemne!!!



a ja się nie zgodzę! skoro kobietka czuję się dobrze to niech działa ale to trzeba kontrolować wewnątrz siebie i obserwować swoje ciało. Żadna z nas niechce złe dla naszych maleństw ale ciąża to też nie choroba

Tym razem ja się nie zgodzę bo Kaśka już raz wylądowała z krwotokiem w szpitalu jak jej się zachciało okna myć i firany wieszać i akurat ona powinna się bardziej oszczędzać ale to niereformowalne dziewczę jest jak widać i najwidoczniej chce podzielić los Tyski 😠
Kaśka stara a durna jesteś, dopiero co Matyldę umoralniałaś, popłacz sobie, potup nóżkami jak mała Mi i zostaw do cholery tę szafę bo się przejadę na ten Tarchomin 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czekolada dobra na wszystko 🤪
a dobra rada jest taka że nie robi takich rzeczy przy nich bo jak nie widzą to później tylko postukają się po głowie że jesteśmy nie normalne.
Ja wtedy jeszcze robię maślane oczy i udaje że wiem ze złe zrobiłam a wtedy mój kochany mąż mówi: "kochanie następnym razem poczekaj na mnie " albo::" przecież mogłaś powiedzieć ja bym to zrobił nie rób tak więcej"
a ja przytakuje co by go nie denerwować a i tak robię swoje 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, już po sprawie: wziął w wielkim wkurwieniu ROZKRĘCIŁ tą szafę 😮 😮
i jest na etapie wynoszenia do kontenera...

Ewelina, kochana ja zawsze dziugam sobie takie wariactwa jak go nie ma: czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. No ale dzisiaj miało go nie być 😮

Dobra, temat użalania się mam za sobą..

Co macie dzisiaj na obiad? bo nie mam pomysłu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, już po sprawie: wziął w wielkim wkurwieniu ROZKRĘCIŁ tą szafę 😮 😮
i jest na etapie wynoszenia do kontenera...

Ewelina, kochana ja zawsze dziugam sobie takie wariactwa jak go nie ma: czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. No ale dzisiaj miało go nie być 😮

Dobra, temat użalania się mam za sobą..

Co macie dzisiaj na obiad? bo nie mam pomysłu ?

ja mam buraczkową i do tego kluski z ziemniaków zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, już po sprawie: wziął w wielkim wkurwieniu ROZKRĘCIŁ tą szafę 😮 😮
i jest na etapie wynoszenia do kontenera...

Ewelina, kochana ja zawsze dziugam sobie takie wariactwa jak go nie ma: czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. No ale dzisiaj miało go nie być 😮

Dobra, temat użalania się mam za sobą..

Co macie dzisiaj na obiad? bo nie mam pomysłu ?

muszę mu kawę postawić za tą zjebkę 😁 cel uświęca środki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej haj heloł
nie kłócić mi się tutaj tylko baby siadać na dupie i nic nie robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kaśka teraz to mnie wkurzyłaś na maksa, ja rozumiem że świetnie się czujesz i rozpiera cię energia i to wicie gniazda, ale do cholery przystopuj trochę, szkoda że sobie tej szafy z mieszkania na śmietnik nie wyniosłaś tylko zaczęłaś ciąć, wtedy to była by zabawa jakby baba z brzuchem targała szafę na plecach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 TAKA STARA A TAKA GUPIA
ja to nawet jakbym chciała coś zrobić to ostatnio nie mogę
przy myciu podłogi w pokoju 4metry na 5 siadam trzy razy bo brzuch robi się jak balon a krocze rozrywa sie jakby w środku peterda wybuchła
jak koniecznie musisz coś robić to piecz a potem wcinaj te cholerne ciasta!!!!!!!!!!!!!!!!
ja dziś nie mogłam wyjść na pierwsze piętro, zatrzymałam się w połowie, wzięłam trzy głębokie wdechy i rura dalej a jak doszłam ty myślałam że urodzę zaraz na podłogę- ja to już do niczego się nie nadaję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ola, już po sprawie: wziął w wielkim wkurwieniu ROZKRĘCIŁ tą szafę 😮 😮
i jest na etapie wynoszenia do kontenera...

Ewelina, kochana ja zawsze dziugam sobie takie wariactwa jak go nie ma: czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. No ale dzisiaj miało go nie być 😮

Dobra, temat użalania się mam za sobą..

Co macie dzisiaj na obiad? bo nie mam pomysłu ?

ja mam buraczkową i do tego kluski z ziemniaków zrobię 🙂



a ja to nawet nie wiem co zrobi zaraz ide do sklepu bo pustka w lodówce 😮 samo światełko. Mój dopiero o 22 wraca wiec obiadem się nie martwię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Brzmi ciekawie: a jak ją się robi? To to samo co barszcz czerwony?

to jak zwał tak zwał, czerwony barszcz tylko bez ziemniaków w środku, ja gotuję osobno i podaję na talerzu albo trę ziemniaki i robię takie kładzione kluchy, mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda wypraszam sobie epitet o starości i głupocie: już go mi dzisiaj raz wykrzyczano 😠 😁 😁
Ola, et tu Brute contra me ?? 😁 😁 😁
ale nabrałam chęci na barszczyk 😉 pewnie spapuguję 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie, miałam wypowiedzieć się w temacie imienia Liwia !!

Nie nie nie !!!! 🤪
Liwia była okrutną kobietą, potrafiła nawet własne dzieci otruć, żeby u władzy się utrzymać ! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
ja mam dzis ziemniaczki i kurczaczka zrobionego na slodko-kwasnego 🙂

a ja nie mam nic
ani apetytu ani nic do żarcia 🤢

nie masz się też czym chwalić 🥴 idź coś zjedz bo to Twoje dziecko to mizerota będzie, litości nie masz nad tą biedną istotką 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...