Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

jem często a po trochu
i sucha bułkę samą i wode gazo. żeby mi się odbiło itp i nic.
Zawsze słyszałam o zgadze w ciązy na tym etapie ale o mdłościach... boziu...
Ciekawe jak tam tyska czy zdąża włożyc krążek, ale jej się narobiło.
Kasia (tutliputli) mnie aż dziwi ze robisz tyle rzeczy? i dobrze się czujesz? ja dziś zmywałam podłogi to zaraz tak mnie w biodrez coś boli ze nie molgę nawet metra dozmywać, jak klękam na kolana coś zrobić to zaraz tak mnie kolana bola że aż dziwne, i tak w kółko coś... nie ma tak że tylko brzuch przeszkadza ale zaraz coś w środku boli i musze siadać i odpoczywać.
A mówiłam wam ze moja malutka już główka w dół? 🙂 mam nadzieje ze już tak zostanie.
A na szkole r. dowiedziałam się ze mój lekrz prowadzący lubi ciąć hm... ze jak jest dr. fularski na dyżurze to jest pracowita środa bo on bierze zaraz na cesarke... więc ja mu chyba po woli zaczne wkładać do głowy ze ja nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Może nieregularnie jesz? Mało a często 🤢


kto? 🤔


No Tyminka 🙂
i przez to ją tak mdli? 🤢

ale co??????????
my chyba mamy jeść mało a często??
bo wszytko tam jest pościskane i takie upychanie sie też jest niewskazane
z resztą nie wiem bo ja to znowu nie mogę

dokładnie Tyminke mdli bo dziecko uciska na żołądek i wskazane jeść mało a często, a Matylda to pewnie po tych lekach... 🥴

na bank j
ja NO SPY niigdy nie tolerowałam i jeszcze FORTE
tylko co tu zrobić jak łykać to trzeba
zniknęły inne skutki uboczne cordafenu tzn już mnie nic nie telepie, nie mam duszności ani tego rumienia to tera znowu żryć nie moge


kurcze nam wczoraj położna na szkole mówiła jaki lek jest też dobry w zamian za no spe ale nie pamietam wiem tylko ze na recepte ale może któraś pamieta lub wie

scopolan ale to czopki 🙂



może i tak scopolan ale mówiła że są i czopki i tabletki

nie słyszałam o tabletkach ale może i są, ja mam czopki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
kamikusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
ja tak patrze ale jestem chyba ostatnia w koleje do rozpakowania sie hmmm malo fajnie wy bedziecie po a ja bede sie meczyc

mamy tez sam termin :]
we dwie bedziemy ostatnie :]

heheh faktycznie 🙂 i tez chlopak 🙂 ja musze sie zmobilizowac w swieta wielkanocne moze cos z tego wyjdzie 🙂

🙂 ja tez bym chciala na swieta urodzic 😁


boże a ja mam tak termin w same święta i modle się oby nie!

ja chce jakos dojsc do siebie a swieta to dobry czas i bede w domu a to by oznaczalo, ze nie rodizlabym we wroclawiu a bardzo tego nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Może nieregularnie jesz? Mało a często 🤢


kto? 🤔


No Tyminka 🙂
i przez to ją tak mdli? 🤢

ale co??????????
my chyba mamy jeść mało a często??
bo wszytko tam jest pościskane i takie upychanie sie też jest niewskazane
z resztą nie wiem bo ja to znowu nie mogę

dokładnie Tyminke mdli bo dziecko uciska na żołądek i wskazane jeść mało a często, a Matylda to pewnie po tych lekach... 🥴

na bank j
ja NO SPY niigdy nie tolerowałam i jeszcze FORTE
tylko co tu zrobić jak łykać to trzeba
zniknęły inne skutki uboczne cordafenu tzn już mnie nic nie telepie, nie mam duszności ani tego rumienia to tera znowu żryć nie moge


kurcze nam wczoraj położna na szkole mówiła jaki lek jest też dobry w zamian za no spe ale nie pamietam wiem tylko ze na recepte ale może któraś pamieta lub wie

scopolan ale to czopki 🙂



może i tak scopolan ale mówiła że są i czopki i tabletki

nie słyszałam o tabletkach ale może i są, ja mam czopki 🙂


ja nie zakodowałam nazwy tych proszków a szkoda bo teraz nie wiem czy mamy te same na myśli. z ciekawości sie dowiem i dam znać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Ewelinaaleks zlosliwe masz te pieski 🙂

ja zainwestowałam 6,50 i kupiłam Leonowi kość wołową wielką wędzoną i od tygodnia tylko ją taszczy po podwórku i przynajmniej zostawił krzewy i krzaki w spokoju ( z resztą już niewiele ich zostało)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kamikusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
ja tak patrze ale jestem chyba ostatnia w koleje do rozpakowania sie hmmm malo fajnie wy bedziecie po a ja bede sie meczyc

mamy tez sam termin :]
we dwie bedziemy ostatnie :]

heheh faktycznie 🙂 i tez chlopak 🙂 ja musze sie zmobilizowac w swieta wielkanocne moze cos z tego wyjdzie 🙂

🙂 ja tez bym chciala na swieta urodzic 😁


boże a ja mam tak termin w same święta i modle się oby nie!

ja chce jakos dojsc do siebie a swieta to dobry czas i bede w domu a to by oznaczalo, ze nie rodizlabym we wroclawiu a bardzo tego nie chce


ja to bym chciala iść ze święconką już z wózkiem albo jeszcze z brzuchem broń boże leżeć w szpitalu akurat w te dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Ewelinaaleks zlosliwe masz te pieski 🙂

ja zainwestowałam 6,50 i kupiłam Leonowi kość wołową wielką wędzoną i od tygodnia tylko ją taszczy po podwórku i przynajmniej zostawił krzewy i krzaki w spokoju ( z resztą już niewiele ich zostało)


no ja też jutro tak zrobie bo już mam dość tych moich pcheł małych. małe wielkością za to duchem jak lwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Tynka napisał(a):
już byłam taka szczęśliwa że wszystko mam gotowe a tu znowu dostawa ubranek będzie 🙂 i teraz jest jeszcze fajniej bo będę miała co prasować 🙂



a ja wkońcu musze się zebrać żeby zrobić porządki a jeszcze musze wystawić na allegro ubranka dla dziewczynek bo mam nowe kupione no ale swojego patrysia w nie nie ubiore 😜


jak wystawisz to daj linka to obejzymy 🙂 albo jak zdjecia zrobisz to wstaw na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tynka napisał(a):
już byłam taka szczęśliwa że wszystko mam gotowe a tu znowu dostawa ubranek będzie 🙂 i teraz jest jeszcze fajniej bo będę miała co prasować 🙂



a ja wkońcu musze się zebrać żeby zrobić porządki a jeszcze musze wystawić na allegro ubranka dla dziewczynek bo mam nowe kupione no ale swojego patrysia w nie nie ubiore 😜


jak wystawisz to daj linka to obejzymy 🙂 albo jak zdjecia zrobisz to wstaw na forum 🙂


OKI mam dużo tych ubranek dla dziewczynek też może któreś wam sie spodobają. kiedyś kupowałam chyba dlatego że już obsesji dostawałam na samą myśl o dziecku gdy nie mogłam go mieć a teraz dla chłopca się przydadzą a dla dziewczynki już musze cś z nimi zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
ha przyszłam sprawdzic na reklamie i co widzę??? WSZYSTKIE WYWIAŁO NA TE SERIALE 🤪 😁 🤪 😁 😁

ja jestem
i seriale też oglądam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matko już się za głowę złapałam ile ja mam tych rzeczy dla dziewczynki!
kiedy to się tyle nazbierało?? normalnie 2 pralki na full
wypiorę i wyprasuje wszystko przed sprzedażą, lubię jak wszystko ładnie wygląda. tego co nie sprzedam to może zaniosę do kościoła lub opieki może się komuś przydadzą bo mi dla girls napewno nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...