Skocz do zawartości

ile przytyłyście? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 776
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
To ja tez się dołączę: tydzien 18 i niestety 10 kg na MINUSIE (a to przez wstret do jedzenia i okropne wymioty). Ale z Malutką wsztsko ok, a to najważniejsze 🙂Przynajmniej bedzie co nadrabiać, jak już apetyt mi powróci 🙂


10 kg na minusie? Taki nagły spadek wagi jest strasznie niedobry dla Twojego zdrowia, także niewątpliwie oddziałuje na dziecko. Poproś lekarza o coś na mdłości, bo to się może skończyć problemami z wagą dzidziusia, albo Tobie coś się stanie. Przecież teraz wszystko jest narażone: zęby, kości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Asiula88 napisał(a):
I bardzo dobrze, wszystko jest w normie, a po porodzie założę się że będziesz wyglądać lepiej niż z przed 🙂 Głowa do góry!


no po 2 ciazy nie planuję więcej więc zabiorę się za siebie 😉
póki co nic nie poradze, tyję w swoim tempie, wszystko idzie mi w brzuszek, mało w biodra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc widzisz, wszystko idzie w swoje miejsce nie ma się co martwić, a w razie czego fajny link:
http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalkulator-wagi-w-ciazy/
Z kalkulatora wynika, ze w 20 tygodniu jest w normie przytyć 5-6 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula88 napisał(a):
No więc widzisz, wszystko idzie w swoje miejsce nie ma się co martwić, a w razie czego fajny link:
http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalkulator-wagi-w-ciazy/
Z kalkulatora wynika, ze w 20 tygodniu jest w normie przytyć 5-6 kg 🙂


super, dzięki za linka, na pewno nie tylko mnie się przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie 27 tydz. i nie całe 8 kg na plusie... mój gin powiedział, że idę na + 15 kg, czyli przy mojej wadze startowej - książkowo 😉 ale i tak wydaje mi się, że to strasznie dużo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
i gin miał racje +15kg 😜 ale juz dzień po porodzie było minus 10 kg, kolejne 2 dni - minus 2kg 🙂 tak więc pozostało 3kg do wagi sprzed ciąży, a jestem 10dni po porodzie, więc nie jest zle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Asiula88 napisał(a):
No więc widzisz, wszystko idzie w swoje miejsce nie ma się co martwić, a w razie czego fajny link:
http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalkulator-wagi-w-ciazy/
Z kalkulatora wynika, ze w 20 tygodniu jest w normie przytyć 5-6 kg 🙂


to chyba zależy od wzrostu i wagi wyjściowej. U mnie w 20tygodniu pisze, że ok 4-5kg a ja na razie mam +800g ( w 17tyg), ale za tydzień do ginekologa więc będę miała aktualniejsze dane 😉
ciekawe ile będzie na koniec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...