Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justiks, na kazdym badaniu usg wychodzi ze Fasola jest znacznie wieksza niz powinna byc 🙂 🤪 na badaniu 29.10 miala juz 8,5cm ( a jak zerkniesz a suwaczek pod spodem u mnie to niby teraz powinna miec 7,5cm), a to bylo przeciez 10 dni temu. Genetyk w 11 tygodniu powiedzial ze jego zdaniem dziecko przyjdzie na swiat jeszcze w kwietniu i to okolo 22-25. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja pierwsza cora tez byla duza ruchy czulam juz w 12 tyg 🤪 i na usg tez wychodzilo ze mam urodzic wczesniej ale ur. dopiero w 39 tyg fakt corka miala prawie 4 kg i 60cm 🤪 no ale niestety niema reguly fskt jest taki ze zadnej ciazy nie donosilam do terminu tj kolejno 39 38 i 37 tydzin hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justiks, na kazdym badaniu usg wychodzi ze Fasola jest znacznie wieksza niz powinna byc 🙂 🤪 na badaniu 29.10 miala juz 8,5cm ( a jak zerkniesz a suwaczek pod spodem u mnie to niby teraz powinna miec 7,5cm), a to bylo przeciez 10 dni temu. Genetyk w 11 tygodniu powiedzial ze jego zdaniem dziecko przyjdzie na swiat jeszcze w kwietniu i to okolo 22-25. 🙂


Kochana zobacz na tygodnie na brzuszku 14 tydzień to maleństwo ma od 7,5 do 9 cm a 15 tydzień to od 7 do 11 cm.wydaje mi się że Twój skarb ma proporcjonalne wymiary jak na swój tydzień.Mój może być duży bo w 13 tygodniu ma dokładnie 7.57 a piszą że mają w tym czasie do 7.50 a więc mój skarb troszkę przekroczył normę.Ale ja rodzę duże dzieci więc mnie to nie dziwi.Pozdrawiam wszystkie brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Ja będę miała USG 16 listopada 🙂 i też się nie mogę już doczekać aby znowu rybcie zobaczyć i usłyszeć serduszko 🙂 . Pierwsze USG miałam w połowie 7tygodnia gdy poszłam do lekarza potwierdzić ciążę, zobaczyłam na ekranie zaledwie małą komóreczkę, ale to było niesamowite przeżycie 🙂. Oby wszystko było w porządku, trzymajcie kciuki 🙂


Joasia 1988 trzymam kciuki i czekam na wieści o maleństwie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
moja pierwsza cora tez byla duza ruchy czulam juz w 12 tyg 🤪 i na usg tez wychodzilo ze mam urodzic wczesniej ale ur. dopiero w 39 tyg fakt corka miala prawie 4 kg i 60cm 🤪 no ale niestety niema reguly fskt jest taki ze zadnej ciazy nie donosilam do terminu tj kolejno 39 38 i 37 tydzin hahah


Moje dzieci też rodziłam duże jak pisałam wcześniej a nie chciałam wiedzieć co będzie i jak z córka na porodówce lekarz powiedział mi że będzie większe od pierwszego (3990) to już byłam pewna że będzie drugi chłopak bo nie dopuszczałam myśli że dziewczynka może urodzić sie taka duża i jak piguła powiedziała mi że jest córa to krzyknęłam na cała porodówkę miała 4100 i 58 długa. A teraz jest taka szczupła 🙂
Oboje rodziłam rowne dwa tygodnie po terminie.Mam termin na 12 maja może dotrzymam tradycji i przenosze dwa tygodnie i urodze 26 na Dzień Matki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Ja będę miała USG 16 listopada 🙂 i też się nie mogę już doczekać aby znowu rybcie zobaczyć i usłyszeć serduszko 🙂 . Pierwsze USG miałam w połowie 7tygodnia gdy poszłam do lekarza potwierdzić ciążę, zobaczyłam na ekranie zaledwie małą komóreczkę, ale to było niesamowite przeżycie 🙂. Oby wszystko było w porządku, trzymajcie kciuki 🙂


Joasia 1988 trzymam kciuki i czekam na wieści o maleństwie. 🙂


Na pewno dam znać, może uda mi się też umieścić tu zdjęcie z USG 🙂. Pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hej Babeczki! Ale mam kiepski internet u rodzicow. Bardzo was pozdrawiam! Troszke mnie boli brzuszek ale wiecej odpoczywam...


ja mam ciężką noc za sobą - nie wiem sama ile razy wstawalam do wc 😞 jestem totalne niewyspana. Do tego ta pogoda. Dziś dodatkowo pobolewa mnie krzyż i ciągnie dól brzucha.. Fasolka sie chyba rozpycha... 🙂 dzis tak jak WY odpoczywam. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
U mnie też zaczęło się wstawanie w nocy do wc z tym, że najczęściej jednak z lenistwa przetrzymuje do rana 😆

No i pojawił się 12 tydzień w profilu 🙂


Barakuda
gdzie jesteś? 🙂
Jak tam pokoik? 🙂


Też właśnie myślałam dzisiaj o Barakudzie ,gdzie się podziała że się nie odzywa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie ze ja tez dzisiaj sobie o Barakudzie pomyslalam 🙂 z tego co sie zorientowalam dostep do neta miala tylko w pracy, moze zrobila sobie od niej wolne???
fijolek ja ostatnio szukalam sobie spodni tak jak ty niestety ceny w h&m a takze mama i ja przerazily mnie wiec postanowilam jedna pare kupic na allegro ( raczej nie ma mowy o pomylce w rozmiarach wszystko jest ladnie wypisane)a druga w odziezy uzywanej, na te z aukcji czekam a te z secondhandu juz powoli nosze, ich jakosc oceniam na b.dobry a cena?no wlasnie za dwie pary zaplacilam jak za jedna firmowa a i na bluzeczke jeszcze mi starczylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 też patrzyłam na Allegro, ale jednak spodni nie odważę się kupić bez mierzenia (a wszystko inne kupuje namiętnie przez internet 😉) bo generalnie mam problem z kupnem spodni...
A te z H&M leżą idealnie...fajne mięciutkie i przewygodne 🙂 Przed ciążą nawet takich nie miałam, bo wolałam kupić kilka par tańszych niż jedne droższe 😉
A na "szmatki" wybieram się jutro 🙂 Może akurat uda mi się coś upolować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Nio i jestem z moim maleństwem wszystko oki. 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Ma 7 cm.Widziałam jak paluszka ssie ale bedzie bardzo bojowe bo jak lekarz lekko przyciskał to mały skubaniec tak się odpychał. 🙂To tak słodko wyglądało a serce myśłałam że ze szczęścia mi wyskoczy 😜
Jeżeli chodzi o mój brzuszek to pani która siedziała u gina obok mnie to mysłała że jestem w 4/5 miesiącu.Naprawde jest dość duży .

Witam nowe mamuśki!!!!!



Wiedziałam, wierzyłam, że wszystko bedzie oki. Gartuluję! 🙂)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi, podrzuc proszę linka do spodni na allegro. Chętnie zobaczę.
Ceny w sklepach ogólnie mnie zmrozily. 179pln to najtańsze co znalazlam.. buu. poszliśmy na lody 🙂
W piatek mąż kochany zabierze mnie na zakupy poza Łódź - tam na bank cosik znajdziemy. Myslalam tez o "lumpexach", ale ta pogoda nie nastraja do wyjścia a autkiem chwilowo jeździ glowa rodziny ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczynki moj peherz mnie strasznie meczy... usze kilka razy wstawac do ibelka. Moja cora wstaje na pic to ja wtedy szybko do kibelka i dalej spac. Ide teraz juz sie polozyc. Ja mam wszystkie spodnie z H&M z poprzedniej ciazy. Dzinsy suuuuuuuuuuuuuuuper mam 2 pary i materialowe tez mam. Caly czas wygladaja jak nowe . Ale jeszcze szybko je nie zaloze bo za duze mam caly czas jeszcze swoje i w brzuszek nie cisnna. Jutro ide do pani doktoe na kontrolke 🙂 zobacze co powie wynikach krwi i moczu i cukrze. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze. Moja maz dopiero wraca za tygodnie, Help !!! Juz ne moge ez niego. Dzis caly dzien lezalam bo brzuszek wariowal. Ale ruchoew jeszcze nie czuje tylko bulgotanie takie ale to nie to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ten komp u rodzicow mnie rozwala... Przeczytalam wlasnie to co napisalam i sie przerazilam ile bledow tam jest. Nie zwracajcie blagam na nie uwagi bo nie potrafie na tym kompie pisac. Az wstyd. Fuj beeee. Teraz rozumiem moja mame ktora jak pisze do mnie to wiecznie mam pretensje do niej, ze pisze jak jakis cudzoziemiec cos w stylu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...