Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Witam 🙂

Mam pytanie do pracujących dziewczyn: nie macie problemu z wysiedzeniem 8 godzin??
buzki i milego dnia!

Problemów z wysiedzeniem to raczej nie mam ale ze zmobilizowaniem, żeby tu po leniwym weekendzie dotrzeć 😉 :P
Zastanawiam się nad L4 bo przy każdej wizycie moja pani dr. pyta uparcie czy zwolnienie nie będzie mi potrzebne... Już chyba zostałabym w domku do porodu 🙂 No a potem macierzyński... 🙂 Niestety na wychowawczy raczej nie będzie nas stać a poza tym to nie wiem czy wytrzymam tak długo bez nurkowania bo i tak tegoroczny sezon letni będę miała pewnie z głowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Dziewczynki, tak sobie myslę o tych rozstępach. Czy to przypadkiem nie jest tak, że TERAZ się smrujemy żeby POTEM nie bylo żadnych śladów?? Mnie się wydaje, że rozstępy to potem, po porodzie jak kilka kilo zleci.

tez ale jak się zacznie szybki przyrost maleństwa to skóra po prostu nie nadąży i pojawią sie rozstepy dlatego trzeba jej pomóc juz teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Barakuda napisał(a):

Byłam wczoraj na weselu znajomych i każdy dotykał mojego brzuszka a większość nawet nie pytała czy może- myślałam, że oszaleję! Wam też się to zdarza? Co to za zwyczaj, żeby macać po brzuchu bez pytania??? Okropność!!! 😠

ja też tego nie lubię, ale znalazlam sposób, gdzieś wyczytalam. Jeśli wcześniej pada pytanie, czy można dotknąć brzucha to oczywiście zależy od dnia, ale zazwyczaj się zgadzam. Natomiast jesli ktoś dotyka mnie bez pytania i np jest to kobieta, to ja też ja dotykam i pytam się czy to mile? No bo to tak jakby ktoś podszedl i za pierś mnie zlapal. MASAKRA. Faceci są mniej bezpośredni. Dlugo sie zastanawialam czy mam zwracać uwagę ludziom,ale potem doszlam do wniosku, że halo! to moje cialo. zaraz za tylek zaczną mnie lapać!!


Dobry pomysł " to ja też ja dotykam i pytam się czy to mile? "
A Wy dziewczyny jakie macie odczucia związane z dotykaniem Waszych brzuszków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
fijolek napisał(a):
Dziewczynki, tak sobie myslę o tych rozstępach. Czy to przypadkiem nie jest tak, że TERAZ się smrujemy żeby POTEM nie bylo żadnych śladów?? Mnie się wydaje, że rozstępy to potem, po porodzie jak kilka kilo zleci.

tez ale jak się zacznie szybki przyrost maleństwa to skóra po prostu nie nadąży i pojawią sie rozstepy dlatego trzeba jej pomóc juz teraz


no tak tak, ale myślę, że nasze brzuszki są jeszcze na tyle male, że skóra sobie świetnie radzi. więc chyba nie ma sensu dopatrywać się na swoim ciele tych brzydkich zmian.
Do ostatniego badania przytylam lącznie 3kg. Idę jutro na kotrolę ciekawe co waga pokaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
fijolek napisał(a):
Barakuda napisał(a):

Byłam wczoraj na weselu znajomych i każdy dotykał mojego brzuszka a większość nawet nie pytała czy może- myślałam, że oszaleję! Wam też się to zdarza? Co to za zwyczaj, żeby macać po brzuchu bez pytania??? Okropność!!! 😠

ja też tego nie lubię, ale znalazlam sposób, gdzieś wyczytalam. Jeśli wcześniej pada pytanie, czy można dotknąć brzucha to oczywiście zależy od dnia, ale zazwyczaj się zgadzam. Natomiast jesli ktoś dotyka mnie bez pytania i np jest to kobieta, to ja też ja dotykam i pytam się czy to mile? No bo to tak jakby ktoś podszedl i za pierś mnie zlapal. MASAKRA. Faceci są mniej bezpośredni. Dlugo sie zastanawialam czy mam zwracać uwagę ludziom,ale potem doszlam do wniosku, że halo! to moje cialo. zaraz za tylek zaczną mnie lapać!!


Dobry pomysł " to ja też ja dotykam i pytam się czy to mile? "
A wy dziewczyny jakie macie odczucia związane z dotykaniem Waszych brzuszków?



Wiecei mi raczej nikt tak o nie dotyka, tylko mąż i rodzina ale zawsze się pytają. nie miałam tak ,że obca osoba mnie dotykała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
fijolek napisał(a):
Dziewczynki, tak sobie myslę o tych rozstępach. Czy to przypadkiem nie jest tak, że TERAZ się smrujemy żeby POTEM nie bylo żadnych śladów?? Mnie się wydaje, że rozstępy to potem, po porodzie jak kilka kilo zleci.

tez ale jak się zacznie szybki przyrost maleństwa to skóra po prostu nie nadąży i pojawią sie rozstepy dlatego trzeba jej pomóc juz teraz


no tak tak, ale myślę, że nasze brzuszki są jeszcze na tyle male, że skóra sobie świetnie radzi. więc chyba nie ma sensu dopatrywać się na swoim ciele tych brzydkich zmian.
Do ostatniego badania przytylam lącznie 3kg. Idę jutro na kotrolę ciekawe co waga pokaże 🙂



Mi Pani doktor od razu powiedziała zeby się smarować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem puszysta i mam taki inny brzuszek nie taka pileczke jak wy..tylko taki podwujny i moja kolezanka mowi Twoj brzuszek nie jest taki ladny Ola...ja mialam ladniejszy...zrobilo mi sieprzykro..poszlam z psem nad jezioro i sie poplakalam a co 😞moze ulzylo troszke ale wciaz o tym mysle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
fijolek napisał(a):
Dziewczynki, tak sobie myslę o tych rozstępach. Czy to przypadkiem nie jest tak, że TERAZ się smrujemy żeby POTEM nie bylo żadnych śladów?? Mnie się wydaje, że rozstępy to potem, po porodzie jak kilka kilo zleci.

tez ale jak się zacznie szybki przyrost maleństwa to skóra po prostu nie nadąży i pojawią sie rozstepy dlatego trzeba jej pomóc juz teraz


no tak tak, ale myślę, że nasze brzuszki są jeszcze na tyle male, że skóra sobie świetnie radzi. więc chyba nie ma sensu dopatrywać się na swoim ciele tych brzydkich zmian.
Do ostatniego badania przytylam lącznie 3kg. Idę jutro na kotrolę ciekawe co waga pokaże 🙂



Mi Pani doktor od razu powiedziała zeby się smarować.


też uważam, że powinnysmy się od razu smarować. Bardziej chodzi mi o to, żeby już nie doszukiwać się rozstępów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ja jestem puszysta i mam taki inny brzuszek nie taka pileczke jak wy..tylko taki podwujny i moja kolezanka mowi Twoj brzuszek nie jest taki ladny Ola...ja mialam ladniejszy...zrobilo mi sieprzykro..poszlam z psem nad jezioro i sie poplakalam a co 😞moze ulzylo troszke ale wciaz o tym mysle 😞

nie przejmuj sie kolezanka twoj brzuszek jak urosnie tez bedzie ladnie wygladal 🙂usmiechnij sie: 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ja jestem puszysta i mam taki inny brzuszek nie taka pileczke jak wy..tylko taki podwujny i moja kolezanka mowi Twoj brzuszek nie jest taki ladny Ola...ja mialam ladniejszy...zrobilo mi sieprzykro..poszlam z psem nad jezioro i sie poplakalam a co 😞moze ulzylo troszke ale wciaz o tym mysle 😞


wiesz co? to jakaś naprawde wredna koleżanka!!!! jak tak można powiedzieć?? Nie przejmuj się wogóle. Bzdury gada. Każda z nas na fajowy bebzonik i nikt nie ma prawa mówić, że jest inaczej.. się zdenerwowalamm.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...