Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny, muszę się pochwalić, bo pęknę z dumy! 🙂

Mieliśmy problem ze spłuczką w toalecie, przyszedł hydraulik, wymienił spłuczkę, wymienił śruby w kompakcie i niby wszystko fajnie, tylko przy spuszczaniu wody zaczęła woda przeciekać przez uszczelkę łączącą kompakt z toaletą. Przyszedł znowu, próbował naprawić - nadal ciekło. Wymieniliśmy uszczelkę - nadal ciekło. I po dwóch rewizytach "hydraulik" uciekł, powiedział, że nie wie czemu tak jest i pewnie za słabo jest dociśnięty kompakt do toalety, ale tego się nie da już mocniej przykręcić. Wkurzało mnie to okropnie i... dzisiaj rozmontowałam wszystko sama, poleciałam dookoła uszczelki silikonem bezbarwnym, w dwóch rzędach. Jeden podwójny rząd na kompakcie, drugi podwójny rząd na toalecie, dokręciłam śruby sama i... nie cieknie!!!! 🤪 🙃 😁 🤪 🙃 😁
Jestem z siebie taka dumna!!!
Idę sobie pospuszczać wodę teraz 😜


hehe gratulacje !
my tez mamy problem ze spluczka. cos nie dziala jak powinna. 🤔 probowalismy i nic.
nie bedziemy jej jednak jakos bardzo wnikliwie naprawiac bo mamy w planach w styczniu delikatne zmiany w lazience i pewni wymienimy sedesik i spluczke. zatem musze byc cierpliwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Manki,
super, że zrobiłaś listę 🙂
Spytam mojego męża czy mógłby nam coś podobnego jak mają kwietnióweczki napisać i umieścić na www. Z tym, że to pewnie trochę potrwa - ostatnio wraca bardzo późno do domu i nie wiem, czy będzie miał siłę coś jeszcze pisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
manki wooooow dziękujemy! 🙂
Ale musiałaś przewertować stron! 🙂

Bazę już mamy - tylko co dalej 😉


Zapisałam tą tabelke i niewiem o dalej...
Poki co jest 5 chłopcow,2 dziewczynki a reszta niewiadomo,bralam dane z waszych profili i tak mi wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was przyszłe mamuśki!
dawno mnie nie było....
dolecieliśmy już do Polski szczęśliwie 🙂
od poniedziałku zakupy, spotkania rodzinne i z przyjaciółmi 🙂 to dopiero początek, hihi 🙂 a ja juz padnięta ....
troszke nadrobiłam pare stronek o czym pisałyście.... widze że już jesteście na etapie zakupu wózków i siedzonek ,itd...
my juz zakupiliśmy siedzonko Maxi Cosi Cabriofix, kupiliśy tutaj ponieważ wyszedł nas Taniej! do tego dokupimy jeszcze baze Family Fix- super sprawa, nie ma męczarni z pasami!!!
a co do wózka to zastanawiamy się nad ABC design- 3 Tech- niemiecka firma, więc kupimy u nas, bo tutaj w Polsce drożej wychodzi! nowe modele z kolekcji 2011 mają super kolory!
Maxi Cosi Mura też super, ale jednak ciężki i dużo droższy :/
pozdrawiam Was wszystkie Majóweczki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):

my juz zakupiliśmy siedzonko Maxi Cosi Cabriofix, kupiliśy tutaj ponieważ wyszedł nas Taniej! do tego dokupimy jeszcze baze Family Fix- super sprawa, nie ma męczarni z pasami!!!
a co do wózka to zastanawiamy się nad ABC design- 3 Tech- niemiecka firma, więc kupimy u nas, bo tutaj w Polsce drożej wychodzi! nowe modele z kolekcji 2011 mają super kolory!
Maxi Cosi Mura też super, ale jednak ciężki i dużo droższy :/
pozdrawiam Was wszystkie Majóweczki!!!


a powiedz prosze ile zaplaciliscie za fotelik i te baze pod siedzonko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki.. 🙂
U mnie też raczej będzie chłopak.. 🙂 Jutro badanie połówkowe więc mam nadzieje, że dowiem się na 100 % kto pomieszkuje w moim brzuszku.. 🙂

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo fajne i tańsze są też Maxi Cosi City, ale niestety nie pasują do tej bazy Family Fix 😞
a ta baza, będzie idealna później do siedzonka Maxi Cosi Pearl ( od 9-18 kg), jak dziecko już skończy roczek to trzeba będzie zakupić!
Jednak warto dołożyć i kupić Maxi Cosi! dobre w testach bezpieczeńtwa i siedzonka Maxi Cosi zazwyczaj pasują do wszystkich stelaży wózków! tylko trzeba dokupić adapter około 80 zł.
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
za siedzonko Maxi Cosi Cabrio Fix 519 zł ( w Niemczech o ponad 100 zł drożej), a baze zakupimy jednak w Niemczech gdyz tutaj kosztuje ponad 700 zł, a w Niemczech wyjdzie nas 125 euro, czyli 500 zł!



hmm my kupimy podstawowa wersje fotelika CITI. jest najlzejszy. Ta baza pod fotelik jest chyba troszke jednak za droga..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też zastanawialiśmy się, bo jednak są to koszta duże, ale jednak doszliśmy do wniosku, że jak już kupujemy to do porządku 🙂 my jeździmy bardzo dużo autem, więc pewnie też dlatego tak zdecydowaliśy 🙂 🙂 🙂
dziadki dokładają się do wózka, więc nie będzie tak źle :P
a Wy jaki wózeczek kupujecie?? wiecie już?? bo z tym wyborem wózka to koszmar! aż głowa pęka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
my też zastanawialiśmy się, bo jednak są to koszta duże, ale jednak doszliśmy do wniosku, że jak już kupujemy to do porządku 🙂 my jeździmy bardzo dużo autem, więc pewnie też dlatego tak zdecydowaliśy 🙂 🙂 🙂
dziadki dokładają się do wózka, więc nie będzie tak źle :P
a Wy jaki wózeczek kupujecie?? wiecie już?? bo z tym wyborem wózka to koszmar! aż głowa pęka!


my chcemy kupic x landera xq.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Póki co wklejam cos takiego...nie o to Nam chodziło,ale możemy porównac.Niema jeszcze wszystkich forumowiczek,ale musze troszku odpocząc bo tyle czasu kombinowałam nad tym ze juz oczy i plecy bolą.Nie pomyslałam żeby podac jeszcze date porodu 😞
Jak sie napewno domyslacie zolta glowka z kokarda to dziewczynka,niebieska to chlopczyk a znak zapytania czyli niewiadomo.Chyba nic nie pomieszala a jesli tak to przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
manki bardzo fajna tabelka 🙂 a co do plci to mam nadzieje, ze po usg we wtorek sowiem sie co nosze w srodku 😁


No ja też myślę zże się dowiem.Ja mam w środę wizytę.

Zauwazyłam że nie zbyt dobrze mi wyszły te tabelki i że juedna wyświetla sie taka duża a druga miejsza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
manki bardzo fajna tabelka 🙂 a co do plci to mam nadzieje, ze po usg we wtorek sowiem sie co nosze w srodku 😁


No ja też myślę zże się dowiem.Ja mam w środę wizytę.

Zauwazyłam że nie zbyt dobrze mi wyszły te tabelki i że juedna wyświetla sie taka duża a druga miejsza 😮


mi sie wyswietlaja obie tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...