Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
hej kobietki.. ja dzis miałam straszliwa noc ... wczoraj na noc chyba zbyt duzo zjadłam i w nocy ten okropny ból.. a rano ścisnięty żołądek i biegunka.. wymęczyło mnie .. 🤔 oj mówie Wam aż nie wiem co mam zrobić zeby przeszło.. 😞

kanapka z maselkiem i serkiem. nic ciezkiego.
pij duzo goracego plynu. Daj sobie godzinke, dwie i powinno przejsc.
w niedzilele sie potworie najadlam i mialam to samo. 😞 zjadlam jednakkanapke na noc bo wiedzialam ze moge nie wygrac z glodem. ale pilam duzo melisy (bo lubie). Glowa do gory!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
witajcie,
my od rana bedziemy pakowac prezenty. a przed 18 jedziemy na wizyte do pana doktora. a co! przedswiateczna spotkanie z Fasola 🙂


no to dzien zapowiada sie świetnie.. super !!! 🙂


korzystam ze mezulek w domku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
DZieki fijolek.. 😘 juz bym chciała zeby przeszło.. mam nadzieje ze to nie jelitówka.. czuje sie strasznie... ale żołądek pracuje bo cały czas mi sie dbija.. wiec czekam .. a na dzis było tyle planów a ja taka słaba.. 🤢


bardzo dobrze ze sie odbija - zoladek pracuje i trawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuchatki 🙂

Aneczko współczuje kochana 😞ale nie długo napewno przejdzie i znów bedziesz jak nowonarodzona i pełna energii 🙂

Fijołek znów zobaczysz dzidzię,fajniusio...tylko pozazdrościc.Ja za tydzien zobacze 🙂a co do prezentów to u Nas juz popakowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! ja tez mam dzis dzien pelen planow. Noc co prawda mialam dziwna rzucalam sie po lozku a "Kubus" razem ze mna 🙂 na szczescie zadnych innych dolegliwosci 🙂
Aneczko pij duzo plynow to najwazniejsze co by sie nie odwodnic.
Robie bigosik, jade zaraz do mamy ubrac z nia choinke, potem pakowanko prezentow i salatka wieczorem do skrojenia, pewnie jak przyjade bede miala zaleglosci do nadrobienia na forum, uwielbiam to 🙂 a tobie fijolku zazdroszcze jak nie wiem co, ja po nowym roku zobacze mojego szkrabka. To co brzuchatki milego dnia buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki! 😘
Aneczko uważaj na siebie i pij dużo wody tak jak pisze hussi!
Fijołek super że zobaczysz dzisiaj swoje maleństwo 😁zazdroszcze Ci!
Nio u nas choineczka już ubrana 😆
Na te święta mam luzik nie muszę nic gotować ,jedziemy do teściów na wigilie cała rodzinka się zjedzie ,ostatnie w komplecie ponieważ teście się wyprowadzaja na mniejsze mieszkanko ,dużo mniejsze i nie będzie szansy żeby wszyscy się zmieścili a jest nas troszkę 😁Teściowa nic nie kazała mi gotować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
oj kochane.. dzis lichutko u mnie.. przespałam sie troszke , zjadłam na śniadanko kaszke to juz jej nie mam.. 😞 jestem bezradna.. bez zmian... 😞 płakac mi sie chce 🤔

Aneczko może idz do lekarza.Bo to nie są żarty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
oj kochane.. dzis lichutko u mnie.. przespałam sie troszke , zjadłam na śniadanko kaszke to juz jej nie mam.. 😞 jestem bezradna.. bez zmian... 😞 płakac mi sie chce 🤔

Aneczko może idz do lekarza.Bo to nie są żarty.


Zgadzam sie z Adką,wybierz sie do lekarza albo chociaz zadzwonic i opwiedz co i jak a on ci powie co robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
KOchane moje zadzwoniłam 🙂 jesli mi nie przejdzie to o 18 zamówie wizytę do domku.. z nfz bo rejestracja u nas jest o 14:30 i pozniej dopiero lekarz także za duzo jezdzenia i czekania.. poki co licze ze mi przejdzie.. 😘


Miejmy nadzieje...napij sie rumianku lub miety,mi pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Chcę do was dołączyć majóweczki. Mój początkowy termin był na 1 czerwca ale po wczorajszym badaniu okazało się, że bardzo prawdopodobnym terminem staje się też 15 maja. Mój Wiercik lub Wiercipiętka robi mi żarty od początku ciąży. Najpierw w ogóle nie chciało się pokazać, mimo, że testy ciążowe były pozytywne od dawna, później z wizyty na wizytę łapało kolejne opóźnienia np. terminy miałam już na 7.06 później na 1.06 a po wczorajszym badaniu na 15 maja. Więc już ani ja ani mój lekarz nie jesteśmy w stanie określić który to tydzień, wiemy tylko tyle, że jest między 17 a 19 tc 😁

Aneczka1983 czytałam, że masz problemy jelitowe, mi kiedyś lekarz kazał pić wygazowaną coca-colę, ponieważ uzupełnia cukier i ma węgiel więc ratuje organizm przed całkowitym odwodnieniem. Mi pomogło a miałam zatrucie prawie przez tydzień.

Adka101 - mój mąż jest z Lubniewic, w czwartek właśnie wybieramy się na święta do jego rodziców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Hej

Chcę do was dołączyć majóweczki. Mój początkowy termin był na 1 czerwca ale po wczorajszym badaniu okazało się, że bardzo prawdopodobnym terminem staje się też 15 maja. Mój Wiercik lub Wiercipiętka robi mi żarty od początku ciąży. Najpierw w ogóle nie chciało się pokazać, mimo, że testy ciążowe były pozytywne od dawna, później z wizyty na wizytę łapało kolejne opóźnienia np. terminy miałam już na 7.06 później na 1.06 a po wczorajszym badaniu na 15 maja. Więc już ani ja ani mój lekarz nie jesteśmy w stanie określić który to tydzień, wiemy tylko tyle, że jest między 17 a 19 tc 😁

Aneczka1983 czytałam, że masz problemy jelitowe, mi kiedyś lekarz kazał pić wygazowaną coca-colę, ponieważ uzupełnia cukier i ma węgiel więc ratuje organizm przed całkowitym odwodnieniem. Mi pomogło a miałam zatrucie prawie przez tydzień.

Adka101 - mój mąż jest z Lubniewic, w czwartek właśnie wybieramy się na święta do jego rodziców


Witaj w naszym gronie 😆
Miło mi że jest majóweczka z moich okolic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, dawno mnie nie było... Ja mam dzisiaj straszną zgagę i popijam Colę właśnie... Zobaczymy czy na zgagę też pomaga Cola. całuję Was Brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...