Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry brzuchatki.

MONALISA gratulujemy synusia 🙂

Marinko oszczędzaj się troszku 🙂i oczywiscie daj znać po USG 🙂

Joma chetnie spróbowałabym wykonać taki kalendarzyk ale nie bardzo wiem jakim programem...hmm...

Adka,Fijołek,Antenka,Aneczka,Baracuda,Gosia i inne brzuchatki miłego dzionka Mamusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dzień dobry brzuchatki.

MONALISA gratulujemy synusia 🙂

Marinko oszczędzaj się troszku 🙂i oczywiscie daj znać po USG 🙂

Joma chetnie spróbowałabym wykonać taki kalendarzyk ale nie bardzo wiem jakim programem...hmm...

Adka,Fijołek,Antenka,Aneczka,Baracuda,Gosia i inne brzuchatki miłego dzionka Mamusie.


Dziękuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewuszki, ja juz sie czuje lepiej dzisiaj, dolegliwosci minely calkowicie, ciekawe jak Aneczka???
Monalissa gratuluje chlopczyka, kolejny w naszym gronie, z tego co pamietam to ja, ty i justiks bedziemy mialy chlopaczkow a reszta to chyba panie wiec jednak zenska plec jest przewaga.
Joma super pomysl, popytam mego malzonka czy nie zrobilby czegos takiego bo ja sie niestety na tym nie znam.
Milego dnia wam zycze a ja poki co wracam do kuchni i ostatniego sprzatania...buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musimy policzyc kto co bedzie mial bo ja mam wazenie ze przewazaja mezczyzni 😜 🙂


A co do imion dla Naszych pociech to ja od kilku lat byłam przekonana że u Nas bedzie Oskar lub Laura ale teraz to tyle imion mi się podoba ze ojej...dla chłopca to od razu było wiadomo a co do dziewczynki zastanawialismy sie nad Laurą i Marysia no ale wygrała Laura.Podobaja mi się tez takie imiona:

Chłopcy:Oliwier,Konrad,Igor,Nataniel,Borys,Alan,Antos
Dziewczynki:Nadia,Marysia,Gabrysia,Kornelia,Konstancja,Blanka,Basia,Ania,Roksana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
nie musi to byc stroa intrnetowa moze w wordzie jakas tabelka hm 🙂 wiecie co jak bylam lipcowczka 2009 to najfajnijszy byl okres tuz pzred porodem kiedy to wyminilysmy sie numerami i co pare dni dostawalysmy smski z porodowki hheheh 🤪


Nam tez zleci,nie długo będziemy tez opisywać z radością Nasze porody i jakie są Nasze pociechy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
justiks23 napisał(a):
nie musi to byc stroa intrnetowa moze w wordzie jakas tabelka hm 🙂 wiecie co jak bylam lipcowczka 2009 to najfajnijszy byl okres tuz pzred porodem kiedy to wyminilysmy sie numerami i co pare dni dostawalysmy smski z porodowki hheheh 🤪


Nam tez zleci,nie długo będziemy tez opisywać z radością Nasze porody i jakie są Nasze pociechy.




ale te smski byly super ja poszlam na pierwzy lan sms do kolezanek 2 ze mam skurcze pozniej ze jestem na porodowce pisalysmy tak az wkoncu napisalam ze mam corke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
manki napisał(a):
justiks23 napisał(a):
nie musi to byc stroa intrnetowa moze w wordzie jakas tabelka hm 🙂 wiecie co jak bylam lipcowczka 2009 to najfajnijszy byl okres tuz pzred porodem kiedy to wyminilysmy sie numerami i co pare dni dostawalysmy smski z porodowki hheheh 🤪


Nam tez zleci,nie długo będziemy tez opisywać z radością Nasze porody i jakie są Nasze pociechy.


No fajnie tak...wiesz wtedy ze foremki mysla o tobie i czekaja razem z toba na malenstwo itp.



ale te smski byly super ja poszlam na pierwzy lan sms do kolezanek 2 ze mam skurcze pozniej ze jestem na porodowce pisalysmy tak az wkoncu napisalam ze mam corke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, tydzień mnie nie było, a Wy szalejecie z wpisami 🙂

Na wstępie witam nowe Majóweczki, bardzo dużo nas już jest na maj - i fajnie, bo to super miesiąc (lol, sama jestem z maja ;-) ).

Manki - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 🙂 Swoją drogą, też mam termin na 19 maja 🙂

Marinka, zrobiłam mleczaczki wg Twojego przepisu. Całkiem dobre, choć chyba troszkę za słodkie dla mnie, a żeby wyglądały ciekawiej chyba jeszcze je pozanurzam w czekoladzie, co sprawi, że już w ogóle będą za słodkie 😁. Za to bardzo fajny pomysł z rodzynkami, nabierają innego smaku wtedy. Podsyłaj kolejne przepisy 🙂 A, i z tych składników co podałaś mi wyszło około 50 sztuk wielkości tradycyjnych okrągłych biszkoptów.

Pamiętacie dziewczyny ten kalendarz chiński, który określał płeć dziecka? Sprawdziło się Wam? Bo mi tak - będzie synek. Pamięta ktoś może linka? Może zweryfikujemy jak to powychodziło? Nie ukrywam, następne maleństwo chciałabym płci żeńskiej i już teraz zamierzam szukać "metod" na dziewczynkę 😉

Zastanawiam się, jak się Wam śpi ostatnio, Ja cierpię chyba na bezsenność.. Zaczynam tryskać energią kolo 21, wczoraj robiłam te ciasteczka po 22:30. Mam problem z zaśnięciem, potem budzę się po 2-3 godzinach (i wizyta w toalecie), potem budzę się po kolejnych 3 godzinach (i ponowna wizyta), potem jeszcze staram się pospać kolejne 2-3 godziny. To już któraś noc z rzędu przespana na raty. I jest coraz gorzej, bo kręgosłup mnie strasznie boli. Moja dotychczasowa metoda z ciepłym prysznicem i leżeniem na plecach z nogami na poduszce działa krótkofalowo - jak wstaję i idę np. na zakupy, po niecałych 500 metrach mam straszne bóle pleców. Już nie bardzo wiem, co z tym zrobić. Trochę się staram porozciągać, jakieś delikatne skłony i skręty zrobię, ale nie chcę przesadzić.. Co Wam pomogło?

Znalazłam dziś fajną stronkę z artykułami dla niemowląt: http://www.poscieldladzieci.pl/ - nie wydaje mi się, żeby było bardzo drogo, a wzory śliczne 🙂

Fijolek, czy ja dobrze pamiętam, ze pisałaś o jakiejś liście z wyprawką dla niemowląt? masz możliwość się tym podzielić? 🙂 Planuję robić zakupy hurtem u jednego sprzedawcy, może wynegocjuję jakieś ekstra rabaty 😉

Dziś w planie mam sprzątanie mieszkania. Mam nadzieję, że będę miała wystarczająco dużo siły, żeby wszystko zrobić. Trzymajcie kciuki, bo będą potrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Kurcze zacytowało ale niema tego co napisałam 🤢 😮

Fajnie tak bo wtedy wiesz ze nawet w takiem chwili forumowe kolezanki mysla o tobie i sa z toba i czekaja na dobre wiesci.


wszystko jest tylko wskoczylo a srodk hihi ja pisalam smski z 2 dziewczynami a one przekazywaly na bieząco reszci na forum hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Hehehe no u mnie już się nie sprawdziło 😁

Dla mnie bzdura straszna 😁


Joma, też nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy, ale jeśli u nas sprawdzalność będzie wysoka, to chyba mimo wszystko wezmę pod uwagę przy staraniach o drugie 😉 A co mi szkodzi 😉 Z tym, że powinnyśmy sprawdzać wg jednego klucza, bo już widzę różnice między jedną a drugą wersją. Sprawdź w tym "moim" linku jeszcze, co? ;-P

Na razie 1:1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Anonimosia ja nie ukrywam, że też chciałabym mieć drugie dziecko - dziewczynkę 🙂
Ale o tą ciążę staraliśmy się rok czasu i nauczyłam się już, że nie ma co planować i celować 😉
Będzie co ma być 🙂


Dokładnie tak jak mówisz...

My staralismy sie 3 lata i kiedy juz odpuściłam i stwierdziłam że co ma byc to bedzie oazuje się ze jestem w ciąży 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
joma napisał(a):
Anonimosia ja nie ukrywam, że też chciałabym mieć drugie dziecko - dziewczynkę 🙂
Ale o tą ciążę staraliśmy się rok czasu i nauczyłam się już, że nie ma co planować i celować 😉
Będzie co ma być 🙂


Dokładnie tak jak mówisz...

My staralismy sie 3 lata i kiedy juz odpuściłam i stwierdziłam że co ma byc to bedzie oazuje się ze jestem w ciąży 😁 😁 😁


Ja całe życie planowałam dwoje dzieci i pareczke a tu na stare latka niespodzianka trzecia dzidzia córeczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Anonimosia ja nie ukrywam, że też chciałabym mieć drugie dziecko - dziewczynkę 🙂
Ale o tą ciążę staraliśmy się rok czasu i nauczyłam się już, że nie ma co planować i celować 😉
Będzie co ma być 🙂


Joma, kurcze, no my trafiliśmy za pierwszym razem 😉 I na dodatek prawdopodobnie w ostatni dzień płodny, no, albo jakiś cud się zdarzył ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...