Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joma napisał(a):
manki dobrą robotę odwaliłaś! 🙂

Tylko teraz jakiś link by się do tego przydał.
No i w razie jakiś zmian - masz możliwość edycji?

PS. U adki powinna być dziewczynka 🙂


No właśnie z linkiem problem jest bo ja mam to na swoim kompie na dysku bo robiłam to programem do obróbki zdjęc.Edytować mogę w taki sposob jak to zrobilam.
Lipa ze nie mozecie same dodawac i edytowac ale niemam takiego programu zeby cosik takiego zrobic i nie bardzo wiem jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie ... 🙂 ale miałam dzis dzien od 10 na nogach .. z utesknieniem do Was wróciłam .. choróbsko mnie opuściło i dzis nadrabiałam stracony dzionek 😘


Tylko sie teraz tak nie przemęczaj bo znów nam zachorujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewuszki, pojechalam bo dalam sie namowic dzisiaj na zakupy na drugi koniec miasta (wylotowka z wroclawia ) do ikea i auchan, jakos zakupki poszly ale powrot tragedia prawie 2,5 godziny w aucie jestem tak padnieta ale powiedzialam o nie! Musze zajrzec do moich dziewuszek 🙂
aneczko ciesze sie ze juz wszystko ok, dobrze ze tylko tak to sie skonczylo.
Manki tabelka super - szacuneczek, narazie niech u mnie zostanie kubus a co do imienia 'na bank" to jeszcze zobaczymy.
Co do kalendarza chinskiego mi sie nie sprawdzilo 😞
Fijolku kolejny raz dzieki za przydatne linki jednak co ciocia to ciocia 🙂
No to chyba dzis na tyle, aczkolwiek obiecuje byc aktywna. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FJOŁKU PRZESTAŃ SIĘ WYMĄDRZAĆ W KAŻDYM TEMACIE !!!! JESTEŚ SPECJALISTKĄ OD CIĄŻ? CZY NON STOP SIEDZISZ W INTERNECIE I WERTUJESZ KAŻDE SŁOWO KTÓRE PISZEMY NT. CIĄŻY? BO TAK TO WYGLĄDA.. DAJ ŻYĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hussi jak zawsze raz a porządnie.. 🙂 🙂 Powiem szczerze.. nie życzę tego nikomu , także nie najadajcie sie na noc, mi musiało cos zaszkodzic.. ale wiecie ten płyn co piłam uzupełniał skłdniki mineralne własnie przy biegunkach -Orsalit - super sprawa 🙂 malutkim dzieciom sie go podaje .
Manki.. oklask dla CIebie.. mnie sie bardzo podoba 🙂 super to zrobiłas 🙂 😘
Fijolek jak zwykle podane przez Ciebie linki są ekstra pomocne 🙂
Adka, manki, joma dzieki za troske .. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Gość napisał(a):
FJOŁKU PRZESTAŃ SIĘ WYMĄDRZAĆ W KAŻDYM TEMACIE !!!! JESTEŚ SPECJALISTKĄ OD CIĄŻ? CZY NON STOP SIEDZISZ W INTERNECIE I WERTUJESZ KAŻDE SŁOWO KTÓRE PISZEMY NT. CIĄŻY? BO TAK TO WYGLĄDA.. DAJ ŻYĆ.


nie musisz tu zaglądac !!!!!!!!!!!

Dokladnie tymbardziej ze nawet nie potrafisz sie przedstawic, a jak juz tu zagladnelas to moglas zerknac parenascie stron wstecz, ze kazda z nas jesli cos wynajdzie dzieli sie tym na forum.
Aneczko trzymaj sie cieplutko i tym razem spokojnej nocki 🙂 ja cos ostatnio zle spie, ale w miare sie wysypiam, mam nadzieje ze to nie zaszkodzi maluchowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Właśnie zauważyłam, że z brodawek leci mi przezroczysta wydzielina. Wiem, że to ogólnie normalne ale czy już na tym etapie ciąży? Czy wy tez tak macie? U mnie jest problem z ustaleniem wieku ciąży bo z OM i na każdym USG wychodzi inaczej, zakres generalnie od 17-20 tygodnia. napiszcie proszę czy już u siebie zauważyłyście początki "laktacji"?!?!? i jeżeli tak to, w którym tygodniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Absolutnie mnie to nie martwi, tylko zastanawiałam się, że może to pomogło by mi rozstrzygnąć w końcu, w którym tygodniu jestem bo rozrzut w terminach porodu od 10.05 do 1.06 trochę mnie denerwuje bo przez to nawet nie wiem, w którym miesiącu ciąży jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
FJOŁKU PRZESTAŃ SIĘ WYMĄDRZAĆ W KAŻDYM TEMACIE !!!! JESTEŚ SPECJALISTKĄ OD CIĄŻ? CZY NON STOP SIEDZISZ W INTERNECIE I WERTUJESZ KAŻDE SŁOWO KTÓRE PISZEMY NT. CIĄŻY? BO TAK TO WYGLĄDA.. DAJ ŻYĆ.

nikt nie kaze ci czytac. poza tym, to co robie w wolnym czasie to moja sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...