Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie brzuszki 🙂 u nas świeta męczące taka ilość ludzi że buzia sie nie zamykała 🙂 niestety imie nadal jest zagadką bo każda propozycja rzucana przez rodzinke albo mi albo miskowi sie nie podobała więc myslimy dalej, ja ciuszki miałam mieć po dwóch siostrzenicach miśka ale smielismy się ze maleństwo będzie na różowo chodzić 🙂 na szczęście większość wyprawki będzie raczej w jasnych kolorach ale po nowym roku trzeba będzie coś poszukać na wyprzedażach nasz juniorek niestety nie daje jeszcze żadnych oznak może teraz bardziej się na tym skupie i coś się przebije przez ten moj tłuszczyk na brzuszku bratowa tez cięzarna smieje się ze to ochraniacz przed mrozem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
adka101 napisał(a):
Witajcie brzuszki i prawie już po świętach.
Oj ja sie objadałam całe święta 😆
A ja właśnie zamówiłam łóżeczko dzidzia dostała od mojego braciszkowego Mikołaja 😆
Buziaki w brzuszki . 😘


hejka Adka no i na co czekasz pochwal sie łóżeczkiem .. 🙂


http://allegro.pl/kojec-lozeczko-moskitiera-wibracja-lampka-3kolory-i1302005153.html

To różowo-bordowe.
To łóżeczko mojej perełki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja lecę się pochwalić!
Wczoraj położyłam się i położyłam rękę na brzuszku...i co Maluszek kopnął! Najpierw jeden raz, a zaraz potem drugi 🤪
Chyba chciał mi dodać otuchy, że jednak nie jestem sama w domku 😉

fijolek a jednak 😁

Aneczka najlepiej od 20 do 25 tygodnia. Ja idę na takie badanie 10 stycznia.

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Aneczko 😆
Moja Juleczka rozszalała się .Tak słodko już kopie 😆
Tuż przed samą kolacją jeszcze musieliśmy chwilke poczekać aż dojedzie męża siostra z rodzinką a ona tak kopała w brzuszek chyba była już bardzo głodna. 😆
Tylko mąż zawiedziony bo nie może nigdy natrafić żeby go kopnęła.
Ja mam wizytę 7 stycznia już tą połówkową i lekarz będzie robił mi usg typowo pomiarowe czy wszystkie narządy są odpowiednio rozmieszczone i czy mają odpowiednie wymiary.Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
a wiecie moze w od którego tyg najlepiej usg 3d/4d robic??? wiem ze juz można ale im pozniej tym lepiej serduszko jest rozwinięte.. chce pod tym kontem zrobic bo sama miałam wade serca 😞


ale Aneczko dlaczego myslisz ze lekarz zobaczy cos wiecej na 3 lub 4D?? Z tego co mnie kazdy mowil to wynika ze jest to "bajer" dla rodzicow. Lekarz widzi to samo co na 2D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
a wiecie moze w od którego tyg najlepiej usg 3d/4d robic??? wiem ze juz można ale im pozniej tym lepiej serduszko jest rozwinięte.. chce pod tym kontem zrobic bo sama miałam wade serca 😞


ale Aneczko dlaczego myslisz ze lekarz zobaczy cos wiecej na 3 lub 4D?? Z tego co mnie kazdy mowil to wynika ze jest to "bajer" dla rodzicow. Lekarz widzi to samo co na 2D.
dokładnie tak samo słyszałam a nawet lekarz woli prawidłowość rozwoju dziecka na 2d oglądać bynajmniej mój mówi że wyrażniej widać kształty które jego jako lekarza interesują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek bajerem jest sam obraz dla rodziców - bo wszystko dobrze widać, można nagrać płytkę itd.
Ale to właśnie na badaniu 3d można dokładniej zobaczyć wszelkie wady m.in serca.
Mój lekarz nawet mnie poparł w tym, że wybieramy się na 3d, bo sam przyznał, że u siebie na usg tego wszystkiego nie zobaczy.
A przecież mógł odradzić, żeby zarobić na wizycie 😉
A wybieram się do lekarza specjalizującego się w diagnostyce prenatalnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
fijolek bajerem jest sam obraz dla rodziców - bo wszystko dobrze widać, można nagrać płytkę itd.
Ale to właśnie na badaniu 3d można dokładniej zobaczyć wszelkie wady m.in serca.
Mój lekarz nawet mnie poparł w tym, że wybieramy się na 3d, bo sam przyznał, że u siebie na usg tego wszystkiego nie zobaczy.
A przecież mógł odradzić, żeby zarobić na wizycie 😉
A wybieram się do lekarza specjalizującego się w diagnostyce prenatalnej.

widac co lekarz to opinia. odnioslam wrazenie ze na 2D widac wszystko, jak krew przeplywa, jak pracuja komory. ale byc moze jestem w bledzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
chcialam sie pochwalic, 🙂 dostalam od Mikolaja kojec/poduszke dla kobiet w ciazy - REWELACJA!!
i mustelke. testuje od dzisiaj 🙂

o ile dobrze myślę to właśnie ta poduszka ma zastosowanie poduszki do karmienia maluszka do sadzania dziecka i wykorzystywana też jest przez kobiety po porodzie do siadania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alwo napisał(a):
fijolek napisał(a):
chcialam sie pochwalic, 🙂 dostalam od Mikolaja kojec/poduszke dla kobiet w ciazy - REWELACJA!!
i mustelke. testuje od dzisiaj 🙂

o ile dobrze myślę to właśnie ta poduszka ma zastosowanie poduszki do karmienia maluszka do sadzania dziecka i wykorzystywana też jest przez kobiety po porodzie do siadania 🙂

o a o tym nie wiedzialam 🙂
wiem ze pomaga przy karmieniu malenstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
alwo napisał(a):
fijolek napisał(a):
chcialam sie pochwalic, 🙂 dostalam od Mikolaja kojec/poduszke dla kobiet w ciazy - REWELACJA!!
i mustelke. testuje od dzisiaj 🙂

o ile dobrze myślę to właśnie ta poduszka ma zastosowanie poduszki do karmienia maluszka do sadzania dziecka i wykorzystywana też jest przez kobiety po porodzie do siadania 🙂

o a o tym nie wiedzialam 🙂
wiem ze pomaga przy karmieniu malenstwa.

coś takiego http://allegro.pl/poduszka-gniazdo-do-karmienia-spania-i-zabawyeko-i1375621572.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
joma napisał(a):
fijolek ja też się właśnie przymierzam do kupna takiej poduszki tylko na allegro trochę tego jest, w różnych cenach i sama nie wiem co dobre.
Z jakiej masz firmy?

ja mam ten
http://motherhood.pl/produkt/kojec-motherhood.html

o dokładnie to masz tam nawet tą funkcję po porodzie też pokazaną 🙂 zwijasz rożek i siadasz 🙂taka oponka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
joma napisał(a):
fijolek bajerem jest sam obraz dla rodziców - bo wszystko dobrze widać, można nagrać płytkę itd.
Ale to właśnie na badaniu 3d można dokładniej zobaczyć wszelkie wady m.in serca.
Mój lekarz nawet mnie poparł w tym, że wybieramy się na 3d, bo sam przyznał, że u siebie na usg tego wszystkiego nie zobaczy.
A przecież mógł odradzić, żeby zarobić na wizycie 😉
A wybieram się do lekarza specjalizującego się w diagnostyce prenatalnej.

widac co lekarz to opinia. odnioslam wrazenie ze na 2D widac wszystko, jak krew przeplywa, jak pracuja komory. ale byc moze jestem w bledzie.


Ja miałam na ostatniej wizycie badane serduszko maleństwa to robił w 2d a poźniej nam pokazał maleństwo w 4d i na pamiątkę zrobił zdjęcie. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolek ja mam identyczną poduszkę. I powiem wam dziewczyny nic mi tak nie pomagało jak ona. była świetna podczas spania, karmienia i wogóle świetna sprawa 🙂 Ja już z nią śpię teraz i super jest. Ja też się chwalę , że dostałam superkowe prezenty. Zestawy musteli, turkusową torebkę itd 🙂 Dzidzia też dostała kosmetyki musteli od tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...