Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
no napewno hehe 🙂za mnie na topie byla pszczolka Maja 🙂zyje juz 4 stycznia mam wizyte..a pozniej 10 styczen 3D..bardzo to przezywam...


Domyślam się 🙂. Ja mam wizytę 11stycznia no i przy okazji USG ale tylko to w 2d. USG 3D to na pewno niezła frajda dla przyszłego rodzica, ale mnie troszkę szkoda pieniążków bo musiałabym iść gdzieś tu w W-wie, w stolicy jest troszkę drogo, a u mnie w Rykach nie ma możliwości zrobienia 3D. Postanowiłam że 2d mi wystarczy, a 50zł za USG to nie jest tak dużo 🙂 Mam zamiar wziąć ze sobą mojego mężczyznę, no wtedy to już będzie mąż bo 3dni wcześniej jest nasz ślub 🙂. Może uda się poznać płeć maleństwa 🙂. Fajny prezent ślubny byśmy mieli 🙂. Już się nie mogę doczekać żeby moją rybkę zobaczyć 🙂

Mój małż chodzi ze mną na każde USG tylko na pierwszym wyszedł bo lekarz robił je dopochwowo a nie był kobietą i to przerosło mojego małża 😉. Prezent na pewno będzie superowy, napewno nikt takiego samego Wam nie da, Trzymam kciuki, a o czym marzysz, o chłopcu czy dziewczynce? Na to 3d i 4d odkładam kaskę już od początku ciąży chociaż to 200zł i może nie majątek ale tez nie mało a pamiątka niepowtarzalna jednak ( foty i film w trójwymiarze na płytce mam zamiar skopiować i rozdać dziadkom i wujkom, no i oczywiście jedną zostawimy sobie) 🙂 No i z tego co się dowiedziałam 20-22 tydzień to super moment bo dzidziuś już ciałka nabiera i ładnie zaczyna wyglądać a jeszcze można go złapać w całości na obrazie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
no napewno hehe 🙂za mnie na topie byla pszczolka Maja 🙂zyje juz 4 stycznia mam wizyte..a pozniej 10 styczen 3D..bardzo to przezywam...


Domyślam się 🙂. Ja mam wizytę 11stycznia no i przy okazji USG ale tylko to w 2d. USG 3D to na pewno niezła frajda dla przyszłego rodzica, ale mnie troszkę szkoda pieniążków bo musiałabym iść gdzieś tu w W-wie, w stolicy jest troszkę drogo, a u mnie w Rykach nie ma możliwości zrobienia 3D. Postanowiłam że 2d mi wystarczy, a 50zł za USG to nie jest tak dużo 🙂 Mam zamiar wziąć ze sobą mojego mężczyznę, no wtedy to już będzie mąż bo 3dni wcześniej jest nasz ślub 🙂. Może uda się poznać płeć maleństwa 🙂. Fajny prezent ślubny byśmy mieli 🙂. Już się nie mogę doczekać żeby moją rybkę zobaczyć 🙂

Mój małż chodzi ze mną na każde USG tylko na pierwszym wyszedł bo lekarz robił je dopochwowo a nie był kobietą i to przerosło mojego małża 😉. Prezent na pewno będzie superowy, napewno nikt takiego samego Wam nie da, Trzymam kciuki, a o czym marzysz, o chłopcu czy dziewczynce? Na to 3d i 4d odkładam kaskę już od początku ciąży chociaż to 200zł i może nie majątek ale tez nie mało a pamiątka niepowtarzalna jednak ( foty i film w trójwymiarze na płytce mam zamiar skopiować i rozdać dziadkom i wujkom, no i oczywiście jedną zostawimy sobie) 🙂 No i z tego co się dowiedziałam 20-22 tydzień to super moment bo dzidziuś już ciałka nabiera i ładnie zaczyna wyglądać a jeszcze można go złapać w całości na obrazie 🙂


Marzy mi się córcia 🙂 mojemu z resztą też, ciągle powtarza że będzie córeczka tatusia 🙂
Ja miałam jak na razie dwa razy robione USG, pierwsze gdy poszłam potwierdzić ciążę to był 7tydzień, a drugie w 14-tym tygodniu obydwa dopochwowo i również mój lekarz prowadzący jest mężczyzną, więc nawet nie proponowałam mojemu żeby szedł ze mną. Teraz USG będę miała w 22tygodniu ciąży, więc będzie już robione przez powłoki brzuszne, a więc czemu tatuś nie miał by skorzystać i zobaczyć oraz usłyszeć maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Brakuda 🙂no to terminy nam sie zgrały..a pozniej na jakies ciastko wyskoczymy cio? 🙂fajnie ze taka pelna organizacja u Ciebie 🙂ja tu raczej nie mam znajomych,wiec sama musze sama..no ale mam mamusie w polsce i ona ma dobry gust wiec wierze w jej dobry smak ciuszkow hehehe ona kocha sklepiki 🙂a teraz jak wie ze wnusia to juz szaleje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barakuda napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
no napewno hehe 🙂za mnie na topie byla pszczolka Maja 🙂zyje juz 4 stycznia mam wizyte..a pozniej 10 styczen 3D..bardzo to przezywam...


Domyślam się 🙂. Ja mam wizytę 11stycznia no i przy okazji USG ale tylko to w 2d. USG 3D to na pewno niezła frajda dla przyszłego rodzica, ale mnie troszkę szkoda pieniążków bo musiałabym iść gdzieś tu w W-wie, w stolicy jest troszkę drogo, a u mnie w Rykach nie ma możliwości zrobienia 3D. Postanowiłam że 2d mi wystarczy, a 50zł za USG to nie jest tak dużo 🙂 Mam zamiar wziąć ze sobą mojego mężczyznę, no wtedy to już będzie mąż bo 3dni wcześniej jest nasz ślub 🙂. Może uda się poznać płeć maleństwa 🙂. Fajny prezent ślubny byśmy mieli 🙂. Już się nie mogę doczekać żeby moją rybkę zobaczyć 🙂

Mój małż chodzi ze mną na każde USG tylko na pierwszym wyszedł bo lekarz robił je dopochwowo a nie był kobietą i to przerosło mojego małża 😉. Prezent na pewno będzie superowy, napewno nikt takiego samego Wam nie da, Trzymam kciuki, a o czym marzysz, o chłopcu czy dziewczynce? Na to 3d i 4d odkładam kaskę już od początku ciąży chociaż to 200zł i może nie majątek ale tez nie mało a pamiątka niepowtarzalna jednak ( foty i film w trójwymiarze na płytce mam zamiar skopiować i rozdać dziadkom i wujkom, no i oczywiście jedną zostawimy sobie) 🙂 No i z tego co się dowiedziałam 20-22 tydzień to super moment bo dzidziuś już ciałka nabiera i ładnie zaczyna wyglądać a jeszcze można go złapać w całości na obrazie 🙂 [/quote dziewczynki a jak wam sie podoba..ANNA-MARIA czy ANNA-LENA?ciezko mi wybrac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Barakuda napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
[quote

Ja miałam jak na razie dwa razy robione USG, pierwsze gdy poszłam potwierdzić ciążę to był 7tydzień, a drugie w 14-tym tygodniu obydwa dopochwowo i również mój lekarz prowadzący jest mężczyzną, więc nawet nie proponowałam mojemu żeby szedł ze mną. Teraz USG będę miała w 22tygodniu ciąży, więc będzie już robione przez powłoki brzuszne, a więc czemu tatuś nie miał by skorzystać i zobaczyć oraz usłyszeć maluszka 🙂

Mój uwielbia chodzić z nami na USG, strasznie to przeżywa potem w domu i wzrusza się i cieszy na maksa. Na genetycznym USG w 13 tygodniu jak maluszek się wiercił i kopał to mój mąż aż cały podskakiwał na krześle a na badaniu chociaż tez było robione dopochwowo był tylko dla tego, że robiła mi kobieta 😉 Zobaczysz jak wspaniale jest dzielić te cudowne chwile z partnerem. Ja uwielbiam zerkać ukradkiem na Tatusia i patrzeć jak bardzo on to wszystko przeżywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej Brakuda 🙂no to terminy nam sie zgrały..a pozniej na jakies ciastko wyskoczymy cio? 🙂fajnie ze taka pelna organizacja u Ciebie 🙂ja tu raczej nie mam znajomych,wiec sama musze sama..no ale mam mamusie w polsce i ona ma dobry gust wiec wierze w jej dobry smak ciuszkow hehehe ona kocha sklepiki 🙂a teraz jak wie ze wnusia to juz szaleje 🙂

Pewnie, że na ciacho zawsze warto wyskoczyć 😉 Oj mama Cię obkupi pewnie na maxa, moja też chciałaby wnusię a my z mężem o chłopcu marzymy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):

Mój uwielbia chodzić z nami na USG, strasznie to przeżywa potem w domu i wzrusza się i cieszy na maksa. Na genetycznym USG w 13 tygodniu jak maluszek się wiercił i kopał to mój mąż aż cały podskakiwał na krześle a na badaniu chociaż tez było robione dopochwowo był tylko dla tego, że robiła mi kobieta 😉 Zobaczysz jak wspaniale jest dzielić te cudowne chwile z partnerem. Ja uwielbiam zerkać ukradkiem na Tatusia i patrzeć jak bardzo on to wszystko przeżywa 🙂


Jestem bardzo, ale to bardzo ciekawa jak mój zareaguje 🙂. Może to być ciekawy widok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
dziewuszki wciaz mysle..ANNA-MARIA CZY ANNA-LENA?doradzcie 🙂


Mnie się bardziej podoba Anna-Maria 🙂

Mi też bardziej pasuje Anna-Maria jak z piosenki... 🙂
U mnie jak będzie chłopiec to Jan Jakub a dziewczynka Maja Joanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Barakuda napisał(a):

Mój uwielbia chodzić z nami na USG, strasznie to przeżywa potem w domu i wzrusza się i cieszy na maksa. Na genetycznym USG w 13 tygodniu jak maluszek się wiercił i kopał to mój mąż aż cały podskakiwał na krześle a na badaniu chociaż tez było robione dopochwowo był tylko dla tego, że robiła mi kobieta 😉 Zobaczysz jak wspaniale jest dzielić te cudowne chwile z partnerem. Ja uwielbiam zerkać ukradkiem na Tatusia i patrzeć jak bardzo on to wszystko przeżywa 🙂


Jestem bardzo, ale to bardzo ciekawa jak mój zareaguje 🙂. Może to być ciekawy widok 😁

Mój jak zobaczył pierwsze zdjęcie jak tylko wyszłam z gabinetu ( w 7 tc taką fasolke było widać) to się prawie popłakał, usiadł w poczekalni przy stoliku i się tak przyglądał i pytał czy to dzidziuś jest nasz, bo uwierzyć ze szczęścia nie mógł... Wspaniałe wspomnienia mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
dziewuszki wciaz mysle..ANNA-MARIA CZY ANNA-LENA?doradzcie 🙂


Mnie się bardziej podoba Anna-Maria 🙂

Mi też bardziej pasuje Anna-Maria jak z piosenki... 🙂
U mnie jak będzie chłopiec to Jan Jakub a dziewczynka Maja Joanna


🙂
u nas jak będzie dziewczynka będzie Lidia Malwina 🙂 a odnośnie chłopca to jak na razie zdecydowaliśmy że najbardziej podobają nam się imiona Marcel i Krzyś, a jak będzie ostatecznie to się jeszcze zobaczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
pieknie...Maja znam Maje jest cudowna osobka..Ania to po mojej ukochanej babciuni..lece dziewuszki do jutra..pa

U mnie mama ma na imię Jolanta a teściowa Anna więc na IIgie Maja będzie miała JOANNA... A Jakub bo zawsze chciałam mieć Kubusia ale małż postawił na swoim i Będzie Jaś za to ja miałam ( prawie) dowolność przy wyborze imienia dla córeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Barakuda napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
dziewuszki wciaz mysle..ANNA-MARIA CZY ANNA-LENA?doradzcie 🙂



🙂
u nas jak będzie dziewczynka będzie Lidia Malwina 🙂 a odnośnie chłopca to jak na razie zdecydowaliśmy że najbardziej podobają nam się imiona Marcel i Krzyś, a jak będzie ostatecznie to się jeszcze zobaczy 🙂

Lidia... Moja babunia miała tak na imię... Ech wspomnienia cieplutkie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
ola1978 napisał(a):
pieknie...Maja znam Maje jest cudowna osobka..Ania to po mojej ukochanej babciuni..lece dziewuszki do jutra..pa

U mnie mama ma na imię Jolanta a teściowa Anna więc na IIgie Maja będzie miała JOANNA... A Jakub bo zawsze chciałam mieć Kubusia ale małż postawił na swoim i Będzie Jaś za to ja miałam ( prawie) dowolność przy wyborze imienia dla córeczki


U mnie kompromis jest z imieniem dla dziewczynki. Mnie się podoba Lidia, a mojemu Malwina więc będzie niunia miała dwa imiona 🙂. Zarówno ja jak i mój przyszły mamy po dwa imiona, także dzidziuś może mieć dwa 🙂. Jak będzie chłopaczek to może też dostanie obydwa, chyba że wpadnie nam do głowy jakieś inne imię 🙂. U mnie w rodzinie staramy się wybierać imiona tak żeby się zbytnio nie powtarzały i jak na razie dobrze to idzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wrocilam ale tylko na troszke bo na 20 moj maz oglosil ze jedziemy na kolacje na miasto 🙂
Mimo zlego samopoczucia poszlam polazic po sklepach i kupilam 2 bodziaki i kaftaniki w promocji. sa cudne 🙂 i chyba to poprawilo mi humor (nie liczac paczka 🙂) a podzielam dzis twoj los fijolku miejsca w brzuchu na jedzonko mam dzisiaj niesamowicie duuuzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
No i wrocilam ale tylko na troszke bo na 20 moj maz oglosil ze jedziemy na kolacje na miasto 🙂
Mimo zlego samopoczucia poszlam polazic po sklepach i kupilam 2 bodziaki i kaftaniki w promocji. sa cudne 🙂 i chyba to poprawilo mi humor (nie liczac paczka 🙂) a podzielam dzis twoj los fijolku miejsca w brzuchu na jedzonko mam dzisiaj niesamowicie duuuzo 🙂


Zakupy i odrobina słodyczy zawsze poprawia nastrój 🙂. Ja ledwo co wyszłam z PEPCO, jakbym mogła to pół sklepu bym wykupiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
hussi31 napisał(a):
No i wrocilam ale tylko na troszke bo na 20 moj maz oglosil ze jedziemy na kolacje na miasto 🙂
Mimo zlego samopoczucia poszlam polazic po sklepach i kupilam 2 bodziaki i kaftaniki w promocji. sa cudne 🙂 i chyba to poprawilo mi humor (nie liczac paczka 🙂) a podzielam dzis twoj los fijolku miejsca w brzuchu na jedzonko mam dzisiaj niesamowicie duuuzo 🙂


Zakupy i odrobina słodyczy zawsze poprawia nastrój 🙂. Ja ledwo co wyszłam z PEPCO, jakbym mogła to pół sklepu bym wykupiła 🙂


a propo PEPCO myslalam ze nie ma go we wroclawiu, a sa az 4 🙂 z tego co piszesz zakupy sie oplacaja, napewno sie tam wybiore!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
od tygodnia boli mnie watroba..czy to mozliwe zeby dzidzia sie nan iej usadowila??

Wiesz co na moje to raczej nie dzidzia, chyba jeszcze to troche za wysoko na ten tydzien ciazy. Sprobuj moze nieco "zlagodzic" swoja diete o rzeczy ktore moga byc przyczyna bolu watroby, z tego co pamietam fijolka bolala po coca-coli, mnie boli po czyms mocno wysmazonym, takze taka moja rada 🙂 a najlepiej o skonsultuj sie z lekarzem przy najblizszej wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...