Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
lecę dziewczynki obiad szykować 🙂


a co dobrego robisz ?
u nas dzis makaron z mielonym miesem i sosem grzybowym 🙂 🙂



ziemniaczki opiekane( jak mogę wam polecić przyprawę PRYMAT DO ZMIEMNIAKÓW to polecam jest świetna !) Kurczak ze szpinakiem i sałatka z pomidorkami koktajlowymi 🙂


ale pychotka... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
lecę dziewczynki obiad szykować 🙂


a co dobrego robisz ?
u nas dzis makaron z mielonym miesem i sosem grzybowym 🙂 🙂



ziemniaczki opiekane( jak mogę wam polecić przyprawę PRYMAT DO ZMIEMNIAKÓW to polecam jest świetna !) Kurczak ze szpinakiem i sałatka z pomidorkami koktajlowymi 🙂


ale pychotka... 🙃



zapraszam Cie! a jutro będę miała gości i wyjęłam wiejska kaczkę na rosół i lasagne robię. Mniam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
marinka.. ale mi narobiłas ochoty.. takie pyszności robisz.. Ty to gospocha pełną para 🙂 🙂



Po prostu lubię gotować 🙂 a mój mąż też lubi zjadać. ANielka jests niejadkiem teraz przez zęby więc wymyślam rózne rzeczy. A Ona uwielbia szpinak więc może zje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
marinka.. ale mi narobiłas ochoty.. takie pyszności robisz.. Ty to gospocha pełną para 🙂 🙂



Po prostu lubię gotować 🙂 a mój mąż też lubi zjadać. ANielka jests niejadkiem teraz przez zęby więc wymyślam rózne rzeczy. A Ona uwielbia szpinak więc może zje 🙂


😆 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Barakuda napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Barakuda napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
A ja widziałam w jednym sklepie w W-wie bodziaki na krótki rękaw za 5 i 6zł 🙂. Miałam nie kupować na razie ciuszków, ale chyba się skuszę, bo śliczne i za grosze, a kto wie czy jeszcze taka okazja się zdarzy 🙂

Joasiu, gdzie w wawie widziałaś te bodziaki bom i ja z wawy to tez chętnie sie załapię na taką okazję?

Ja akurat mieszkam na bemowie, a PEPCO jest kilka minut drogi od Hali Wola, to się chyba zalicza już do ulicy świetlików chociaż szczerze powiem że nie jestem pewna 🙂

Tak, na Świetlików 8, ja z Wilanowa mam kawałeczek... Ale ta sama strona Wisły... 🙂


No tak 🙂 zawsze to troszkę lepiej. A ty Barakuda wiesz już co nosisz pod serduszkiem?? 🙂. Ja już się USG doczekać nie mogę 🙂, a tu jeszcze prawie dwa tyg.

Niestety jeszcze nie wiem bo zawsze maluszek chowa dupkę tak, że nie ma jak go podejrzeć w styczniu mam 2 USG 10 mam 2d a 13 mam 3d 4d i w styczniu pewnie się dowiemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki
marinka powiem ci ze ja jeszcze nic nie czuje ale jak bylam na usg przed świętami to mój gin jezdził mi głowicą od poziomu jajników do wysoko ponad pepek i gdzies powyzej pepka podobno były nózki ale nie wiem czy faktycznie to jezdzenie głowica odpowiada idealnie położeniu dzidzi w danej chwili
nadal cierpliwie czekam az sie przebije przez mój tłuszczyk 🤔 wyglada na to jednak troche go jest... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
Aneczka a przypomniaj mi na kiedy masz termin?


dzien po Tobie na 8 maja 🙂



AAAAAAAAAAAAAha no to prawie ten sam termin. To miesiączkę miałaś ostatnią 31.07??


ten termin lekarz mi obliczył .. (pierwszy dzien okresu- 02 sierpien) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
Aneczka a przypomniaj mi na kiedy masz termin?


dzien po Tobie na 8 maja 🙂



AAAAAAAAAAAAAha no to prawie ten sam termin. To miesiączkę miałaś ostatnią 31.07??


ten termin lekarz mi obliczył .. (pierwszy dzien okresu- 02 sierpien) 🙂



Ok dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...