Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej mam pytanie bo dzisiaj w nocy mialam lekkie klucia w dole brzucha, pozniej w miare przeszlo ale jak kichnelam to brzuch znow zaczal kluc i zrbil sie twardy. wzielam tabletke buscopan na skurcze (nospa na mnie nie dziala) ale nie wiem czy powinnam sie obawiac tego. mialyscie takie cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
hej mam pytanie bo dzisiaj w nocy mialam lekkie klucia w dole brzucha, pozniej w miare przeszlo ale jak kichnelam to brzuch znow zaczal kluc i zrbil sie twardy. wzielam tabletke buscopan na skurcze (nospa na mnie nie dziala) ale nie wiem czy powinnam sie obawiac tego. mialyscie takie cos?

ja tez czasem tak mam. moj lekarz mowi ze wszystko w normie. brzuchol twardnieje bo macica trenuje (skurcze), a kluje troszke w dole bo sie rozciaga. Ja nic na to nie bole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
hej mam pytanie bo dzisiaj w nocy mialam lekkie klucia w dole brzucha, pozniej w miare przeszlo ale jak kichnelam to brzuch znow zaczal kluc i zrbil sie twardy. wzielam tabletke buscopan na skurcze (nospa na mnie nie dziala) ale nie wiem czy powinnam sie obawiac tego. mialyscie takie cos?

ja tez czasem tak mam. moj lekarz mowi ze wszystko w normie. brzuchol twardnieje bo macica trenuje (skurcze), a kluje troszke w dole bo sie rozciaga. Ja nic na to nie bole.


uff kamien z serca spadl bo sie balam ze cos moze byc nie tak bo ostatnio bobas jest strasznie aktywny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
fijolek napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
hej mam pytanie bo dzisiaj w nocy mialam lekkie klucia w dole brzucha, pozniej w miare przeszlo ale jak kichnelam to brzuch znow zaczal kluc i zrbil sie twardy. wzielam tabletke buscopan na skurcze (nospa na mnie nie dziala) ale nie wiem czy powinnam sie obawiac tego. mialyscie takie cos?

ja tez czasem tak mam. moj lekarz mowi ze wszystko w normie. brzuchol twardnieje bo macica trenuje (skurcze), a kluje troszke w dole bo sie rozciaga. Ja nic na to nie bole.


uff kamien z serca spadl bo sie balam ze cos moze byc nie tak bo ostatnio bobas jest strasznie aktywny 🙂

ale oczywiscie zasygnalizuj to lekarzowi przy kolejnej wizycie.
Ja tak zrobilam i sprawdzal mi szyjke macicy, wszystko bylo oki doki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
wiesz co Dorka - różnie mówią o szkołach rodzenia. moja babcia ponad 30 lat pracowała na porodówce a mimo to twierdzi że trzeba iśc na kurs. 8 lat temu rodziła siostra mojej mamy i mimo ze emerytowaną babcie wziela do porodu - to i tak na szkołę rodzenia chodziła.

Oklask dla Ciebie i dla BABCI!!: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj zmeczona jestem ale zakupki byly udane, oczywiscie pare ciuszkow dla maluszka musialam kupic 😆 a teraz do lozeczka i lulac, a to tak na zakonczenie dnia ehh my kobiety uwielbiamy dyskutowac 😉 dobranoc...
http://www.youtube.com/watch?v=3F45ZMdcpV0&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 😉
przyglądam się wątkowi od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam dołączyć do Was, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona ☺️
Oczywiście nie przychodzę sama - ze mną malutki Chłopczyk, który aktualnie wynajmuje miejsce w moim brzuszku 😎
Termin mam na 21 maj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
hej mam pytanie bo dzisiaj w nocy mialam lekkie klucia w dole brzucha, pozniej w miare przeszlo ale jak kichnelam to brzuch znow zaczal kluc i zrbil sie twardy. wzielam tabletke buscopan na skurcze (nospa na mnie nie dziala) ale nie wiem czy powinnam sie obawiac tego. mialyscie takie cos?


Gosiaa21 ja mam identycznie, nie raz nawet jak za szybko wstanę lub coś dzwignę to mnie tak zakłuje .Pytałam się również mojego lekarza to powiedział że to normalne.
A więc musimy to wytrzymać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę się z Wami brzuszki podzielić moim szczęściem 😆
Wczoraj wieczorkiem mój mąż przytulił mój brzuszek tak bardzo mocno i powiedział
"Córeczko tak bardzo już bym chciał Cię przytulić i wycałować"
Wiecie co może to normalne słowa ale mnie tak ścisnęło w gardle i lezka szczęścia się zakręciła w oku 😆
Miłego dzionka Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
Hej Dziewczyny 😉
przyglądam się wątkowi od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam dołączyć do Was, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona ☺️
Oczywiście nie przychodzę sama - ze mną malutki Chłopczyk, który aktualnie wynajmuje miejsce w moim brzuszku 😎
Termin mam na 21 maj.

witamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
ja to połówkowe mialam w poniedziałek. takie zwykłe z NFZ - raczej kiepsko było widac ale pani dr mowila ze za góra miesiąc muszę powtórzyć, bo mam mało wód płodowych i trzeba je obserwować. i własnie tak sie zastanawiam żeby zrobić 3d/4d


Jamargaretka, to dobrze, że dr wyłapała, przynajmniej wiesz, że trzeba na to zwrócić uwagę. Nie wie, czy 3d/4d pokaże coś więcej niż 2d.Tym bardziej, że te 3d robią tylko przez chwilę, lekarz i tak wszystko sprawdza (przepływy, wymiary, itd.) na 2d.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Anonimosia mmmm ale mi zrobiłaś smaka na takie mleczko ☺️

Poduszka jeszcze nie przyszła - powinna być w poniedziałek, wtorek - dam znać 😉
Już nie mogę się jej doczekać - mam nadzieję, że ułatwi mi trochę spanie, bo jest coraz gorzej 🤨


Joma, czekam na relację 🙂 No i mam nadzieję, że będzie Ci się lepiej spało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
Hej Dziewczyny 😉
przyglądam się wątkowi od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam dołączyć do Was, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona ☺️
Oczywiście nie przychodzę sama - ze mną malutki Chłopczyk, który aktualnie wynajmuje miejsce w moim brzuszku 😎
Termin mam na 21 maj.


Witaj justynko! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
Hej Dziewczyny 😉
przyglądam się wątkowi od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam dołączyć do Was, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona ☺️
Oczywiście nie przychodzę sama - ze mną malutki Chłopczyk, który aktualnie wynajmuje miejsce w moim brzuszku 😎
Termin mam na 21 maj.


Witaj justynko! 🙂

Oj, zduplikował mi się.. To jedne "witaj" ode mnie, drugie od Synka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Muszę się z Wami brzuszki podzielić moim szczęściem 😆
Wczoraj wieczorkiem mój mąż przytulił mój brzuszek tak bardzo mocno i powiedział
"Córeczko tak bardzo już bym chciał Cię przytulić i wycałować"
Wiecie co może to normalne słowa ale mnie tak ścisnęło w gardle i lezka szczęścia się zakręciła w oku 😆
Miłego dzionka Wam życzę 😘


Adka, wiem, co czujesz. Faceci jakoś tego tak nie okazują i nie przeżywają jak my. No i jak się trafi taka sytuacja to nas to kompletnie rozbraja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...