Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A jestem lakomczuch jestem, ale tylko w ciazy, bo przed mocno nad soba pracowalam dosc restrykcyjna dieta i cwiczenia ale efekt - 14kg w 5 miesiecy, dlatego wiem ze potrafie teraz na wiele sobie pozwalam ale i to bedzie musialo sie skonczyc po urodzeniu maluszka.
A co do niepokoju Manki jesli masz mozliwosc to pojedz do lekarza (szpitala) wczesniej i ty i maluszek bedziecie pod okiem specjalisty - u mnie jak maluszek sie ostatnio rozleniwil same mnie pocieszalyscie i radzilyscie pojechac na izbe przyjec - tak wiec wiem ze to skuteczne a i dobre dla nas samych,choc mam nadzieje ze bedzie wszystko ok :* glowa do gory sprobuj zasnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moze przedzwon do lekarza.Ja tak zawsze robie,jak nie jestem pewna.Moj lekarz jest uchwytny 24 godziny na dobe.Ale powiem Ci,ze kiedys okropne bole mialam i wilam sie 6 godzin na kanapie.Moj ginekolog kazal mi troszke zwolnic,zrelaksowac sie,duzo lezec itp...i nie ignorowac takich sytuacji.Zycze Ci Manki wszystkiego dobrego! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje dziewczynki za szybkkie odpowiedzi,maluszka czuje wiec to mnie troszke uspokaja,ja chodze do gina prywatnie ale jutro przyjmuje w przychodni na NFZ to zadzwonie i powiem co i jak i napewno mnie prZyjmie dzien wczesniej.A poki co lece spacku...jak poleze,wypoczne i sie wyspie to tez inaczej bo dzis przesadzilam chyba z robota 😞
Dobrej nocy dziewczyny...caluski w brzuszki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki nie czekaj tylko jutro skontaktuj sie najszybciej z lekarzem!
jakby w nocy bylo cos nie w porzadku to jedz do szpitala!
a tymczasem wypoczywaj! 😘

Hussi dzionek badan zawsze wymeczy, dochodza do tego emocje i pewnie dlatego 🙂

ja tez zmykam jeszcze troszke na Tv popatrzec, nozki wyprostowac i brzuszka juz tak nie gniesc 😜

Moj Maluszek tez zaczal wojowac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki, moja Fasola jak czasami kopnie to az lzy mi w oczach staja. Wczoraj w markecie wybieralam jablka a Mala sie tak wiercila ze caly brzuch skakal no i przykula uwage jakiejs kobity obok. Nie ukrywam, ze to wiercenie wczorajsze spowodowalo lekki bol w dole brzucha wiec przysiadalam w sklepie gdzie sie dalo. Po kilku minutach przeszlo i teraz czuje ze Fasola "wlazla" mi pod lewe zebro i wygodnie nie moge siedziec 🤔 no ale wiem, ze jest coraz wieksza i moze jej brakowac miejsca.
Mysle zatem, ze bolesne kopniaki sa mozliwe. Jesli bedziesz jednak czula niepokoj skontaktuj sie z lekarzem wczesniej.
Kasidelko, ja wiem ze czasami snia mi sie jakies dziwne sny, glownie to jednak pierdoly i w zasadzie po otworzeniu oczu nie pamietam ich..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobietki i Malenstwa! 😘

jak sie dzis czujecie?? u mnie taaaak sloneczko swieci, ze az milo 🙃

Torcik byl pyszny! jedlismy juz po 24ej 😜
ale ja naprawde tylko troszke 😜

przed jutrzejsza wizyta musze sfolgowac ze slodyczami 🤢

Fijolku, moj Maluch tez czasem jak sie rozciaga, to czuje straszny bol! najczesciej po lewej strone po piersia i pod zeberkiem! no ale coz, Maluszki sa coraz wieksze, a miejsca coraz mniej maja 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki,
mówicie że słoneczny dzień macie u mnie pochmurno i brzydko buuu,
mi też mały daje znać coraz wiecej o siebie i coraz boleśniej wczoraj zanim zasnęliśmy tak mi przyłojił w pęcherz ze myslslam ze mi peknie az maz sie wystraszyl bo tak sie wilam ....eh ale co tam niech maly szaleje 🙂 raz niech ma hehe
ide sie troszke ogarnac bo niedlugo wyprawa mnie czeka do szpitala w odwiedziny 40 km eh...
buziaki dla maluszków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dopiero doszłam do siebie po dzisiejszym śnie....wrrrr straszny był.
Mam do Was pytanie dotyczące rozmiaru staniczka jaki nosiłyście przed a jaki obecnie?
Szczerze Wam się przyznam że na razie (odpukać) na brzuszku nie mam rozstępów ale na piersiach niestety już się ich kilka pojawiło ale się nie dziwie przed ciążą nosiłam rozmiar 65 DD a obecnie 65 H.
A jak to jest u Was z rozmiarem przed i po??
I czy juz zauważyłyście jakąś wydzielinę bo u mnie suchutko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂Wczoraj jak już sie z Wami pozegnałam czułam się swietnie,mały kopał tylko troszke mniej i leniwiej niz zawsze...zasnelam szybko i dobrze spalam 🙂Dzis od rana czuję sie swietnie,nic nie boli,cisnienie pawidłowe tylko maluszka nie czułam dzis tylko tak troszeczke jakby zapukał i to mnie matwi,moj doktorek chory i dzis w ogole go niema w gabinecie ale jutro juz bedzie wiec jade,a w razie gdybym maluszka nie czula tak do 16 to pojade do przychodni gminnej do poloznej zeby zbadala puls malenstwa itp...ale caly czas mi w glowie siedzi to ze dzis nie czulam go tak pozadnie 😞 😞 😞

Kasidelko u mnie też sucho...nic nie leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...