Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
https://picasaweb.google.com/lh/myphotos

No więc to ciuszki tylko jeszcze nie wszystko jak będę miała czas to dalej wam przekaże mam jeszcze body


MArinka mam problem z obejrzeniem.. 🤢 musze zaistalowac ten program//???
ja mam ten program i tez nie moge obejzec zdjec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂
U Nas Sloneczko chwilkę poswieciło i się schowało 😞ZAnosi sie a deszcz,a ja do lekarza...Głowa mnie cos pobolewa,pogoda chyba znow mi nie sprzyja,a do doktorka autobusem jestem zmuszona jechac i troszku sie obawiam sama bo te zawroty glowy..eh...

BEATKO co do piersi to ja tak niemam więc niewiem co Ci napisac czy doradzic 🤨
Mój Oskarek dzis też aktywny,nie to co wczoraj...stracha mi narobił że ojej...
JOASIU ja nowy dowód odebrałam pod koniec stycznia 🙂
MARINKO gdyby u mnie była Laura to zainteresowałabym się pewie ciuszkami po Waszej Anielce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
DZien dobry z ranca 😁 ja dzis ranny ptaszek 7:30 😁 😁 wczoraj od razu zasnełam także noc przespana 🙂
Fijolku super ze udało Wam sie wozeczek znalesc 🙂 a powiedz kupiliscie ze stelażem no i gadaj tu jaki model 🙂 😘 😘

hello, tak jak wspomnialam kupilismy tylko gondole bo spcaerowke ze stelazem kupujemy nowe.
Kupilismy naprawde przez przypadek gondole do x landera kolor malinowo czerwony - nie ma juz go w sprzedazy. Ale w rewelacyjnym stanie 🙂
wogole x lander czesto wycofuje kolory.. a szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 to wybór naszej wircipiety-wstydziocha, która co badania fika takie koziołki, że nie dało się tego jeszcze ustalić, na 3 próby udało się ustalić jedynie proporcje 48% Diewczynka - 52% Chłopiec, bo coś tam się pokazywało ale równie dobrze to mogła być pępowina, która jak na złość też między nogami się plątała. Tak więc ciągle nie wiemy ale cóż następna wizyta 23 lutego więc będzie szansa nr 4 na rozwiązanie zagadki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No różnie masz racje ale przeważnie na tym połówkowym badaniu gdzie jest pomiar tych kostek i innych rzeczy wychodzi czy np. dzidzia ma kość łonową 😉 i juz wiadomo że to dziewczynka .
U mnie w 21 tygodniu lekarz okreslił płeć na PLUS czyli że to chłopak i później w 23 tygodniu inny lekarz właśnie na tych pomiarach potwierdził prawidłową budowę narządów płciowych męskich 🤪
A jolajcik jak Ty czujesz tzn co Ci kobieca intuicja podpowiada 😉???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
DZien dobry z ranca 😁 ja dzis ranny ptaszek 7:30 😁 😁 wczoraj od razu zasnełam także noc przespana 🙂
Fijolku super ze udało Wam sie wozeczek znalesc 🙂 a powiedz kupiliscie ze stelażem no i gadaj tu jaki model 🙂 😘 😘

hello, tak jak wspomnialam kupilismy tylko gondole bo spcaerowke ze stelazem kupujemy nowe.
Kupilismy naprawde przez przypadek gondole do x landera kolor malinowo czerwony - nie ma juz go w sprzedazy. Ale w rewelacyjnym stanie 🙂
wogole x lander czesto wycofuje kolory.. a szkoda.


super!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
https://picasaweb.google.com/lh/myphotos

No więc to ciuszki tylko jeszcze nie wszystko jak będę miała czas to dalej wam przekaże mam jeszcze body


Marinka, jak w to wchodze to pojawiaja sie moje zdjecia.. 🥴 nie wiem jak wejsc w Twoje.. pomozesz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...