Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
jolajcik napisał(a):
fijolek Dziękuję - już mam :* Oklask dla ciebie
Tyle, że ta tabelka nie sugeruje ile czego potrzebujemy bo ja np nie wiem ile potrzebuje np bodziaków, śpiochów itd

Kochana bo to indywidualna sprawa.. mysle ze na poczatek po kilka sztuk musimymiec, a potem dokupywac.. dzidki beda rosly wiec nie ma sensu kupowac od razu po 15 szt body w rozmiarze 58 🙂


Ja mam po 1 szt w roz.56 a tak kupuje 62 bo jakoś mi tak rozum podpowiada patrząc na siebie i na męża że to 56 to jakieś takie za malutkie będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
marinka napisał(a):
Kasidelko a ja mam pytanie do Ciebie. To podany Twoj rocznik w nicku ??


tak 😮 a czemu pytasz ???


He he Po prostu tak naprawdę. Jesteś tylko rok ode mnie starsza 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


To Ty jesteś 89 rocznik ?? i już nie długo druga dzidzie powitasz o qrczę ....
W sumie to ja jestem z poczatku lutego tzn. 6.02 skończyłam 23 lata więc mało brakowało a bym była 87 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
marinka napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
marinka napisał(a):
Kasidelko a ja mam pytanie do Ciebie. To podany Twoj rocznik w nicku ??


tak 😮 a czemu pytasz ???


He he Po prostu tak naprawdę. Jesteś tylko rok ode mnie starsza 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


To Ty jesteś 89 rocznik ?? i już nie długo druga dzidzie powitasz o qrczę ....
W sumie to ja jestem z poczatku lutego tzn. 6.02 skończyłam 23 lata więc mało brakowało a bym była 87 😜


No 89 🙂 No 2. Mam nadzieję, że uda mi się urodzić 3, że zdrowie pozwoli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
A ja dzis mam jakas taka wene na sprzatanie... 😁 😁


Ide Twoim tropem i tez znikam mam troszke zaległości w kurzach i innych obowiązkach a na obiad mam smaka na ogórkową 🤪
Chociaz Teściu juz mnie zaprosił na naleśniki z powidłami i mleczkiem myyyy juz się nie moge doczekać 😜

Miłego dnia życzę !!
Marinka podziwiam Cię !!! ja na razie nie myślę nawet o drugim dziecku dlatego chce jak najszybciej sie da do tab. anty. wrócić bo słyszałam że po ciązy to błyskawicznie może dojść do następnej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki! ale pospalismy 🙂 juz jestem po sniadanku, po spacerku z psem- we wroclawiu sloneczko swieci i dosc cieplo jest, napewno jeszcze wykorzystam ta pogode ale poki co jak Aneczka musze zajac sie troszke domem, na szczescie nie jest zle wiec dlugo mi nie zejdzie.
kasidelko,marinka to ja tylko troszke starsza od was - rocznik 87 🙂
fijolku - super pomysl ze znalezieniem gondoli na allegro przede wszystkim ze wzgledow cenowych.
jolajcik - ja mam wszystkiego po trochu, najmniej rozmiaru 56 a troszke wiecej juz 62-68 no i w gore, a sa i body krotki i body dlugi rekaw, kaftaniki, rampersy, pajace i spiochy i polspiochy - pewnie i tak wszystkiego sie nie przenosi ale co tam nawyzej podobnie jak marinka posprzedaje.
To co milego przedpoludnia - o juz poludnia 🙂 buziaki
Adka,Anonimosia gdzie jestescie??? Manki daj znac jak bylo na wizycie, moja w piatek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi ostatnia paczka z Polski ciuszkow przyjdzie za tydzien w niedziele i srode i nie moge sie docekac bo zaczne od przyszlego tygodnia wszystko wypierac i ukladac 😁
ja to bym codziennie przekladala ciuszki ale nie chce swirowac:P
a czego mam wiecej a czego nie to pojecia nie mam.
Ja juz chce maj! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
A ja dzis mam jakas taka wene na sprzatanie... 😁 😁


Ide Twoim tropem i tez znikam mam troszke zaległości w kurzach i innych obowiązkach a na obiad mam smaka na ogórkową 🤪
Chociaz Teściu juz mnie zaprosił na naleśniki z powidłami i mleczkiem myyyy juz się nie moge doczekać 😜

Miłego dnia życzę !!
Marinka podziwiam Cię !!! ja na razie nie myślę nawet o drugim dziecku dlatego chce jak najszybciej sie da do tab. anty. wrócić bo słyszałam że po ciązy to błyskawicznie może dojść do następnej 😮

A ty chcesz kupic nowy wózek czy uzywany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Ja to pewnie wpadnę w szał zakupowy po następnej wizycie u lekarza, może w końcu będę wiedziała czy patrzeć na kiecki czy na gajerki 😉


coś o tym wiem. ja na ogól nie jestem za tak szybkim kupowaniem ciuszków. ostatnio znajoma straciła 7miesięczną ciążę z blizniakami... i niestety w takiej sytuacji jak jestesmy obkupieni to żal jest jesczze większy jak się na to patrzy. ale od kiedy już wiem że dziewczynka - to dopadła mnie jakaś obsesja. cały czas oglądam ciuszki. coś tam już zamówiłam na allegro. oglądam ciuszk ktore przyniosła mi kolezanka. wczoraj w ramach rozeznania się zrobiłam sobie wycieczkę do sklepów dla dzieci. i to jest silniejsze ode mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
jolajcik napisał(a):
Ja to pewnie wpadnę w szał zakupowy po następnej wizycie u lekarza, może w końcu będę wiedziała czy patrzeć na kiecki czy na gajerki 😉


coś o tym wiem. ja na ogól nie jestem za tak szybkim kupowaniem ciuszków. ostatnio znajoma straciła 7miesięczną ciążę z blizniakami... i niestety w takiej sytuacji jak jestesmy obkupieni to żal jest jesczze większy jak się na to patrzy. ale od kiedy już wiem że dziewczynka - to dopadła mnie jakaś obsesja. cały czas oglądam ciuszki. coś tam już zamówiłam na allegro. oglądam ciuszk ktore przyniosła mi kolezanka. wczoraj w ramach rozeznania się zrobiłam sobie wycieczkę do sklepów dla dzieci. i to jest silniejsze ode mnie.

ja pierwsze rzeczy zaczelam samodzielnie kupowac w styczniu. Czekalam. Stracilam dwie ciaze i nie chcialam sie napalac. Teraz juz serce podpowiada mi ze bedzie wszystko dobrze.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
jolajcik napisał(a):
Ja to pewnie wpadnę w szał zakupowy po następnej wizycie u lekarza, może w końcu będę wiedziała czy patrzeć na kiecki czy na gajerki 😉


coś o tym wiem. ja na ogól nie jestem za tak szybkim kupowaniem ciuszków. ostatnio znajoma straciła 7miesięczną ciążę z blizniakami... i niestety w takiej sytuacji jak jestesmy obkupieni to żal jest jesczze większy jak się na to patrzy. ale od kiedy już wiem że dziewczynka - to dopadła mnie jakaś obsesja. cały czas oglądam ciuszki. coś tam już zamówiłam na allegro. oglądam ciuszk ktore przyniosła mi kolezanka. wczoraj w ramach rozeznania się zrobiłam sobie wycieczkę do sklepów dla dzieci. i to jest silniejsze ode mnie.

ja pierwsze rzeczy zaczelam samodzielnie kupowac w styczniu. Czekalam. Stracilam dwie ciaze i nie chcialam sie napalac. Teraz juz serce podpowiada mi ze bedzie wszystko dobrze.. 🙂

Teraz juz napewno bedzie wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Adka gdzie jestes?i czy u lekarza wszystko oki 😉


Jestem kochana!! 😘
W domku mam taki zapiernicz.Myślałam a tam tylko pomalować i powiesić nowe mebelki a tu okazało sie szpachlowanie ,szlifowanie masakra wszędzie biało ale już kolorek na ścianie jest dzisiaj mebelki mąż powiesi tylko muszę poczekać bo zamówiłam szablon do kuchni i bedzie prima!!! 🙂 Ale od jutra mąż wchodzi do dzieci pokoju i zaczyna malowanie 🤢 na nowo sajgon .

Byłam u lekarza z Juleczką wszystko oki.Zrobił mi zdjęcie córci w 4D ale4 wcisnęła sie pod łożysko i wystaje tylko jej profil ale jest słodki ,nosek ma taki mały ale zadarty ,a usteczka już bym chciała całować jest śliczna 🙂Mam mało wód płodowych i lekarz powiedział że najładniejsze zdjęcie będzie w 30 tyg ciąży no to na następnej wizycie 🙂

A mnie dopadła rwa kulszowa .Dziewczyny czy któraś to miała czym moge sobie ulżyć ,aż kuleje na nogę 😞
Fijołek śliczne ciuszki kupiłaś 🙂
Marinka śmiało wstawiaj ciuszki na allegro na pewno sprzedaż.

Olu a u Ciebie wszystko oki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niby nie jestem przesądna ale też jakoś wewnętrznie nie chcę za szybko wszystkiego szykować. Myślę, że tak na poważnie to zajmę się kompletowaniem wyprawki po połowie marca. Fizycznie czuję się świetnie, nie sprawia mi problemu chodzenie po górach czy zwiedzanie np ruin zamku gdzie jest sporo schodów. W domu też nie ma dla mnie jeszcze rzeczy niemożliwych, więc jeżeli w najbliższym czasie jakoś to się nie zmieni to zostawię przygotowania na marzec/kwiecień. Chyba, że okaże się np za tydzień, że moja forma drastycznie spada to wtedy pomyśle o tym szybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...