Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
O tak,znam ten kremik.Jest super,ale na polskie warunki troche drogi.A powiem Wam,ze wszystkie produkty Vichy,mimo,ze drogi,sa wydajne i rewelacyjne! 🤪


Justina ja zaplacilam za niego w aptece niecale 20 euro. a w Polsce chyba jest tanszy, bo jak widze na stronkach to w graniach 60 zl! takze do zaakceptowania cena! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie np jest tak ze jestem juz 15 do przodu czuje te kilogramy ale fakt to przez to ze przed ciaza bylam na diecie i przed weselem schudlam 15kg....w noc poslubna trafilo sie ze zaszlam w ciaze i przez te pol roku to co schudlam wczesniej juz nadrobilam....boje sie ze do konca ponad 20 bede miec chcoc ostatnio waga tylko 2 kg na 3 tygodnie do gory idzie...okaze sie jak bedzie...ale zauwazylam ze teraz jem mniej niz na poczatku ciazy.....oby pozniej zrzucic nadmiar sie udalo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Kasiu Gwiazdko...Kobietki szczuplej postury tyja 2 razy(czasami i 3... 😉) wiecej niz kobietki przed ciaza dobrze zbudowane 😉 Nie wiem czemu,ale slyszalam,ze tak wlasnie jest 🤔


o mamo! lepiej nie 😜
moze nie naleze do baaaardzo chudych, ale nie bylam tez nigdy kurpulentna!
wiec jesli przytyje 2 razy tyle, heheheheh 😜 lepiej nie!
Ja mysle Justina, ze to chyba zalezy od organizmu Kobiety! ...od genow!
a to czy bedziemy duzo jesc, czy ograniczac sie, to ma wplyw, ale nie az tak duzy!
najwazniejsze, zeby sie po nocach nie objadac, a jak sie chce pic to najlepiej wode! duzo wody! 🙂


Ja też mysle ze to nie ma znaczenia od figury. sąsiadka jadla tylko nabial i owoce - a przytyła 30 kilogramów. równo rok pózniej bez zadnej diety wszytsko straciła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Tak Kasiu Gwiazdku.20 Euro to nieduzo,ale na polskie troszke duzo,i niestety nie kazdego na to stac.Ale tak jak juz wspominalam,jest bardzo wydajny i mimo to sie oplaca.


no na polskie nie kazdego stac, zeby na kremik wydawac 60 zl!

wydajny jest bardzo! 🙂
ale ja jestem zdania takiego, ze jesli juz cos mam kupic to do porzadku!
ja kupilam najpierw sobie z Nivea AQua Sensation! myslalam ze mi skora odpadnie, a jak szczypalo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
a ja nie moge uzywam wogole kosmetykow Vichy. Sa zecydowanie dla mnie za mocne i potowrnie wysuszaja mi skore.. 😞
teraz zmykam do lekarza. Ciekawe ile mam na wadze..? 🤪


pewnie, kazda skora jest inna i potrzebuje czegos innego! 🙂

to czekamy na nowe wiesci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia widzę, że u Ciebie szpinakowo 🙂
Uwielbiam szpinak!
Ja wczoraj robiłam zupkę szpinakową 🙂

U nas dzisiaj podobnie jak u Aneczki obiado-kolacja, bo mąż wyjątkowo wcześnie będzie w domku, bo ok 18 - tylko jeszcze nie wiem co...może cannelloni ze szpinakiem w sosie pomidorowym hmmm?


A tak w ogóle to właśnie kurier przywiózł mi przesyłkę - gondolę! 🙂
Jest śliczna i naprawdę w idealnym stanie! 🙂
Także zadowolona jestem baaaardzo z tej oszczędności 🙂
Polecam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
U nas dopiero na kolacyjke bedzie obiadek (maz pracuje dlugo)Dzisiaj mielone,tez szpinak 🙂 i ziemniaczki z koperkiem.Jutro chyba zrobie wasze pyszne rogale 😆


moj maz tez wraca okolo 19 ej, ale ja juz zrobie wczesniej, bo ja umarlabym z glodu 😜

a mezowi odgrzeje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...