Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
manki napisał(a):

Ja lekarzem ani specjalistą od ciąz nie jestem,ale jak dla mnie to jak najbardziej normalne przybieranie na wadze.Może jak jutro bedziesz robic glukoze zapytaj pielęgniarki,one tez sie chyba na tym znaja albo poprostu zadzwoń do lekarza lub z położna porozmawiaj,napewno sie troszku uspokoisz 🙂


Manki, podpytam jutro, masz rację 🙂


😆
Wiesz ja beda na przełomie 4-5 misiąca przytyłam 8 kg 😲 😲 😲 i lekarz nic nie powiedział,ja sama byłam przerażona i w ogóle a on nic,potem schudłam w ciągu 12 dni prawie 3 kg a potem w ciąggu miesiąca znow 2 doszło...zobaczymy jak teraz.MI od 20 tc nie wolno przytyc do konca wiecej niz 7 kg bo ja juz jestem otyla co sie w duzej mierze przyczynia do mojego nadcisnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hey
ja przed ciążą ważyłam 58kg obecnie 70kg 😜
Brzuszek i piersi faktycznie przodują ale zaczynam zauważać że i na twarzy się zaokrągliłam i pupcia mi urosła ...
Czuję się gruba nie ukrywam ale muszę dać radę przecież teraz nie zacznę się odchudzać 😮
A zajęć przy dzidzi będzie tyle że juz czasu na podjadanie nie będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się żegnam, idę przygotować się na wizytę u lekarza. Może zajrzę wieczorkiem a jak nie tu jutro, bo będę miała gości i nie wiem czy uda mi się jeszcze dziś zajrzeć. Trzymajcie kciuki, żeby w końcu się udało rozszyfrować zagadkę on czy ona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Ja się żegnam, idę przygotować się na wizytę u lekarza. Może zajrzę wieczorkiem a jak nie tu jutro, bo będę miała gości i nie wiem czy uda mi się jeszcze dziś zajrzeć. Trzymajcie kciuki, żeby w końcu się udało rozszyfrować zagadkę on czy ona 🙂


Jolus trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja wszystkie dzieci rodzilam naturalnie wiec i teraz sie nastawiam na naturalny porod 🙂
pochwale sie wam ze udalo mi sie kupic wozio 3w1 niedrogo troche kasy zaoszczedzilam wsumie bylam zdecydowana na nowy titi triton ale co tam byla okazja to kupilam 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam dziewczynki po obiadku...ciezko mi po spaghetti chyba sie przejadłam 😜 ale pyszne było i jak sobie odmowic hehe
chyba tez troche poleze i pojd sie szykowac do lekarza jeszcze czas mam bo na 18 wizyta wiec znajdzie sie moze godzinka na drzemke...tez postaram sie zajrzec jak wroce i zdac wam relacje a jesli nie to do jutra 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
witam ja wszystkie dzieci rodzilam naturalnie wiec i teraz sie nastawiam na naturalny porod 🙂
pochwale sie wam ze udalo mi sie kupic wozio 3w1 niedrogo troche kasy zaoszczedzilam wsumie bylam zdecydowana na nowy titi triton ale co tam byla okazja to kupilam 🙂 🤪



Justiks! Ja dzisiaj w sklepie oglądałam titi triton , chociaż już jestem zdecydowana na tako jumper x... Ale jak dzisiaj zobaczyłam ten titi, to już nie wiem. I nie mogę znaleźć żadnych opini w necie o titi. Wiesz coś może więcej o tym wózeczku? Może ktoś z Twoich znajomych ma i możesz mi coś szepnąć...? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
witam ja wszystkie dzieci rodzilam naturalnie wiec i teraz sie nastawiam na naturalny porod 🙂
pochwale sie wam ze udalo mi sie kupic wozio 3w1 niedrogo troche kasy zaoszczedzilam wsumie bylam zdecydowana na nowy titi triton ale co tam byla okazja to kupilam 🙂 🤪




Fajniutki ten twoj wozek....ale ja juz jestem zdecydowana na x-landera xa 😉hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
manki napisał(a):
JUSTIKS jak jest okazja to trzeba korzystać 🙂My jeszcze nie mamy wózka,ale wiemy który kupic...jestesmy zdecydowani 🙂

BEATKO ja też sie przejadłam,zrobiłam te tosty francuskie bo na zupke nie miałam ochoty...


Manki, a jaki Wy wózek wybraliście?


My taki zwykły,tani KUNERT kiedys wstawiałam link i fotkę.Na początek taki a potem jakąs porzadna spacerówka bo ta na dłuzej posłuzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
justiks23 napisał(a):
witam ja wszystkie dzieci rodzilam naturalnie wiec i teraz sie nastawiam na naturalny porod 🙂
pochwale sie wam ze udalo mi sie kupic wozio 3w1 niedrogo troche kasy zaoszczedzilam wsumie bylam zdecydowana na nowy titi triton ale co tam byla okazja to kupilam 🙂 🤪



Justiks! Ja dzisiaj w sklepie oglądałam titi triton , chociaż już jestem zdecydowana na tako jumper x... Ale jak dzisiaj zobaczyłam ten titi, to już nie wiem. I nie mogę znaleźć żadnych opini w necie o titi. Wiesz coś może więcej o tym wózeczku? Może ktoś z Twoich znajomych ma i możesz mi coś szepnąć...? 🙂


szczerze jedyna zla opinia jaka slyszalam to spacerowka kubelkowa ale mi to nie przeszkadzalo i bylam bardzo zdecydowana na niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
manki napisał(a):
http://www.forum.alewozki.pl/p1040-20-04-2010-13%3A54%3A05.html

Martynka tu chyba cos o tym wózku pisza.


Dziękuję ; 😉 nigdzie nie mogłam znaleźć 😜


Niema za co 🙂
Proszę...to ten wózeczek

[URL=http://img267.imageshack.us/i/143km.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/473/143km.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Manki ja na 100 % będę mieć cc... 😞 😞 😞


To nie jestem sama...ja tez Marinko cc.A Ty dlaczego?A Anielkę sama rodziłaś czy też cc?

Justiks swietny zakup,niemasz wiecej takich okazji heh...Ale Fabianek bedzie miał super wóz 🙂
Martynko mi osobiscie chyba bardzień ten JUMPER X sie podoba,ale kwestia gustu,kazdy lubi co innego.Co do Kunerta który my wybralismy duża gondolę ma,ale nie wyglada najgorzej a jest w przystepnej cenie i polecony przez znajomych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
marinka napisał(a):
Manki ja na 100 % będę mieć cc... 😞 😞 😞


To nie jestem sama...ja tez Marinko cc.A Ty dlaczego?A Anielkę sama rodziłaś czy też cc?

Justiks swietny zakup,niemasz wiecej takich okazji heh...Ale Fabianek bedzie miał super wóz 🙂
Martynko mi osobiscie chyba bardzień ten JUMPER X sie podoba,ale kwestia gustu,kazdy lubi co innego.Co do Kunerta który my wybralismy duża gondolę ma,ale nie wyglada najgorzej a jest w przystepnej cenie i polecony przez znajomych.


Manki tak Anielke też rodziłam przez CC... A dlaczego? Bo wadę ortopedyczną. Mam zwalony kręgosłup...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...