Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurcze, wkurzyłam się.. Mój komputer co jakiś czas mi się wyłącza bez powodu i właśnie gdy kończyłam dłuuugiego posta do Was mi się wyłączył i muszę wszystko pisać od nowa 😠 😠 😠

Ola , już jestem, co tam? 🙂 Chyba nie taka zła ta dieta skoro rybkę jadłaś - ja bardzo lubię rybki 🙂 Tylko my nie mamy niczego do gotowania na parze 🤨

Odnośnie Oilatum - moje koleżanki używały lub nadal używają i ich dzieci nie mają żadnych problemów skórnych, więc to raczej zależy od dziecka. Położna polecała mi 3 w 1 - właśnie Oilatum, lub z tańszych Oilum (chyba nie pokręciłam nazwy) lub Balneum.

A, i też polecała szare mydło Biały Jeleń - do przemywania ran krocza i rany po cesarce - podobno przyspiesza proces gojenia.

Jeśli chodzi o monitor oddechu - ja planuję kupić. Będę się czuła bezpieczniej z takim urządzeniem i mam nadzieję, że przekonam męża do takiego wydatku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Joma , dziś dostałam koszulki do karmienia - te same co Ty wybrałaś i jestem bardzo zadowolona 🙂
Kolor amarantowy i niebieski - dla tych, co nie kojarzą tematu:
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i1460954734.html
Przez moment bałam się, że chyba źle wybrałam - koleżanka powiedziała, że ona miała właśnie taką "dyskretną" i cały czas ten materiał jej spadał na pierś i nie dawała rady trzymać koszulki i karmić jednocześnie, ale ona miała inną, jakby z lamówką, która uniemożliwiała do końca odsłonięcie piersi, a u nas to się będzie trzymać. Przetestowałam i poświeciłam trochę biustem w domu - aż mąż pstryknął mi fotę ekshibicjonistki 😜
I żal mi obu do porodu, nie chcę ich wyrzucać, więc$ muszę jeszcze kupić coś brzydkiego 😜 lub satynowego (z satyny bardzo łatwo schodzi krew).

I kupiłam sobie jeszcze dwa ciuszki przy okazji - też są super:
http://allegro.pl/cudna-bluzeczka-odcieta-pod-biustem-i1467673619.html wybrałam fioletową - rzeczywiście cudna 🙂
http://allegro.pl/bawelniana-tunika-podkreslajaca-brzuszek-i1462675021.html tutaj uniwersalny czarny - też bardzo fajna

Ogólnie polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Joma , dziś dostałam koszulki do karmienia - te same co Ty wybrałaś i jestem bardzo zadowolona 🙂
Kolor amarantowy i niebieski - dla tych, co nie kojarzą tematu:
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i1460954734.html
Przez moment bałam się, że chyba źle wybrałam - koleżanka powiedziała, że ona miała właśnie taką "dyskretną" i cały czas ten materiał jej spadał na pierś i nie dawała rady trzymać koszulki i karmić jednocześnie, ale ona miała inną, jakby z lamówką, która uniemożliwiała do końca odsłonięcie piersi, a u nas to się będzie trzymać. Przetestowałam i poświeciłam trochę biustem w domu - aż mąż pstryknął mi fotę ekshibicjonistki 😜
I żal mi obu do porodu, nie chcę ich wyrzucać, więc$ muszę jeszcze kupić coś brzydkiego 😜 lub satynowego (z satyny bardzo łatwo schodzi krew).

I kupiłam sobie jeszcze dwa ciuszki przy okazji - też są super:
http://allegro.pl/cudna-bluzeczka-odcieta-pod-biustem-i1467673619.html wybrałam fioletową - rzeczywiście cudna 🙂
http://allegro.pl/bawelniana-tunika-podkreslajaca-brzuszek-i1462675021.html tutaj uniwersalny czarny - też bardzo fajna

Ogólnie polecam 🙂


Śliczne te piżamki i bluzeczki też! 🙂 Chyba sobie na taką pozwolę 😉 W końcu trzeba będzie coś na wiosnę przywdziać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia super zakupki, ja koszuli do karmienia jeszcze nie mam ale powoli musze zaczac sie rozgladac, tak samo z biustonoszami do karmienia tylko pojecia nie mam jaki rozmiar wybrac. normalnie nosze 80C ale cos mnie cisnac zaczyna, musze sie pomierzyc tu i owdzie 🙂
A tymczasem klade sie juz do lozeczka. szpilki na giewoncie leca 🙂 zycze milej nocy. buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 😘

nadrobilam 30 stronek!
dajecie czadu!

Aneczka, jednak zdecydowaliscie sie na te mebelki, ktore wczesniej juz ogladaliscie 🙂 bardzo ladne!!! Malenka bedzie miec cudny pokoik! 🙂

Co do Monitora Oddechu- to kazdego indywidualne podejscie i decyzja, my mamy- Angel Care, znajomi nasi maja i polecili nam! mowia, ze jest rewelacyjny i sami dla siebie nie musza sie stresowac, jak mala w lozeczku spi!

a co do Oilatum ,to wlasnie Ci znajomi uzywali od samego poczatku dla corci i teraz ich mala tez ma na calym ciele przesuszone miejsca, ale dermatolodzy mowia, ze to spowodowane jest od jedzenia! ale mi sie wydaje Marinka, ze to wlasnie moze byc tego Oilatum przyczyna!

Gosia mi tez jest coraz ciezej i brzuch coraz czesciej twardszy i napinajacy sie! 😮
ale pamietaj! My jestesmy piekne!!!! 🙃 pomimo tych nad kg wygladamy wspaniale! nie wszystkie Kobiety moga cieszyc sie tym ciezkim, ale za to, jak wspanialym Brzuszkiem!

A pecherz nieraz tak boli przez to, ze maly naciska, ze do ubikacji nieraz ledwo co dojde 🤢 ehhhh..... juz blizej niz dalej! 😜

zycze Wam milej nocki!
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie! Ja tylko na chwilke 🙂 Wczoraj bylismy na wizytce u ginekologa.Wszystko okidoki 🙂 Nasz synek ma 1.900 gr wagi! Tylko od lezenia u ginekologa na plecach bylo mi niedobrze i malo co tam nie zemdlalam.W ogole od lezenia na plecach nie moge powietrza zlapac.Pozniej caly czas bylo mi niedobrze i wymioty 😞 i synalek cala noc byl w ruchu,takze mialam do tego okropne bole.Ale dzieki Bogu przed poludniem bylo mi lepiej,bo juz myslalam,ze bedzie niedobrze 😞 W ogole ostatnio noce nieprzespane,problemy z oddychaniem.I podobno to dopiero poczatek 🤢 Ale ja naleze do tych twardych..i wytrwam do konca 😉
Zycze Wam spokojnej i dobrzej przespanej 🙂 nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe widzę , że ja pierwsza. No od 5:30 nie śpię bo mąż tak wcześnie dziś do pracy poszedł, badać jajka żebyście jadły zdrowe 🙂 🙂 🙂 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Justina gratuluję dużego chłopca, duże te dzieciaczki mamy...
Kasiagwiazdka no mi się zdaje , że to od OILATUM. Ale wiadomo każda wybierze taki kosmetyk dla dziecka jaki będzie chciała.Ja po prostu nie będę używać bo za duużo osób ma później problemy. A nie rozumiem tego.
Fijolek mam nadzieję, że Twoja Fasola zrobiła się aktywniejsza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki
🙂Marinka to Ty wczesnie dzisiaj 🙂Justynka ale duzy ten Twoj skarb 🙂bardzo sie ciesze ze wszystko oki 😉Anonimosia jakos nie moge na Ciebie trafic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja tez już nie śpię od 5:30 i zdążyłam już dzisiaj mieć niezłą przygodę. Mój mąż pojechał na weekend do rodziców - jedyny autobus jedzie od nas o 5:50. Miałam zawieźć go na dworzec i wrócić i się jeszcze przespać przed pracą no ale mąż nastawił budzik zamiast na 4:30 to na 5:30 i przez 25 km goniliśmy pks. Na koniec okazało się, że w tym miasteczku, w którym autobus ma następny przystanek przenieśli dworzec pks i jeszcze błądziliśmy. Mąż zdążył w ostatnim momencie - inaczej gonilibyśmy autobus kolejne 20 km 😉

Ola wszystkiego najlepszego dla syna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajcik napisał(a):
Hej, ja tez już nie śpię od 5:30 i zdążyłam już dzisiaj mieć niezłą przygodę. Mój mąż pojechał na weekend do rodziców - jedyny autobus jedzie od nas o 5:50. Miałam zawieźć go na dworzec i wrócić i się jeszcze przespać przed pracą no ale mąż nastawił budzik zamiast na 4:30 to na 50:30 i przez 25 km goniliśmy pks. Na koniec okazało się, że w tym miasteczku, w którym autobus ma następny przystanek przenieśli dworzec pks i jeszcze błądziliśmy. Mąż zdążył w ostatnim momencie - inaczej gonilibyśmy autobus kolejne 20 km 😉 no to faktycznie niezle 🙂 urodzinki za tydzien ale dziekuje Ci serdecznie 🙂 🙂

Ola wszystkiego najlepszego dla syna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajcik napisał(a):
ola1978 widzisz z tego niedospania nie czytam ze zrozumieniem 😉 przeczytałam tylko, że 15 lat temu o tej porze...
JOLAICIKnie wazne..wazne ze szczere kochana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZien dobry dziewczynki 😁
JA juz od 8 na nózkach, bo zakwasy w łydkach nie dały mi spac, i to dretwienie od biodra na nała noge 🤨 🤨 🤨 masakra jakas 😞
Wczoraj kupilismy wózeczek i fotelik 😁 pozniej wrzuce zdjecia 😁
A no i pampki w realu w promocji były 2 pak po 94 sztuki za 84,95 zł.. -rozmiar 2 😁 i w zwyz rozmiary wiesze tez były, ja kupiłam jedne 1 i podwojne 2 .. na poczatek wystarczy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hehe widzę , że ja pierwsza. No od 5:30 nie śpię bo mąż tak wcześnie dziś do pracy poszedł, badać jajka żebyście jadły zdrowe 🙂 🙂 🙂 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Justina gratuluję dużego chłopca, duże te dzieciaczki mamy...
Kasiagwiazdka no mi się zdaje , że to od OILATUM. Ale wiadomo każda wybierze taki kosmetyk dla dziecka jaki będzie chciała.Ja po prostu nie będę używać bo za duużo osób ma później problemy. A nie rozumiem tego.
Fijolek mam nadzieję, że Twoja Fasola zrobiła się aktywniejsza!

hej, Marinka, jak maz wrocil do domku to pewnie i ja sie uspokoilam bo troszke ja poczulam. Zdecydowanie jest bardzo nisko i nie wykluczone ze lozysko ja zaslania bo naprawde czuje ja wyjatkowo rzadko i delikatnie. no ale wazne ze czuje 🙂
Noc mam za soba fatalna. Tak bola mnie plecy, ze nie wiem wogole o co chodzi. Pierwszy raz tak mi sie zdarzylo.

Co do kosmetykow, slyszalam tez ze dobrze jest wogole niczym nie smarowac niemowlakow. Moja tesciowa wspomniala cos o balneum - musze poczytac co to takiego. Ja zamierzam kupic HIPPa do kapieli i ewentulanie mleczko pielegnacyjne zamiast oliwki. Zadnego oilatum nie zamierzam kupowac, ani Johnsona bo slyszalam tylko zle opinie. Jesli okaze sie ze Fasola bedzie miala problemy ze skora wtedy zdarze zawsze dokupic. A, i sudocrem choc na poczatek mam chyba z dwa te male sloiczki probek. Poza tym, podobno w szpitalu cos daja tez..
no i dzien dobry wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja planuje wykorzystać fakt, że męża nie ma w domku i nie będzie grymasił "ile można latać po sklepach i ile rzeczy można dla dziecka kupować" i chyba skoczę tez do reala po te pampersy no i poszukam powoli rzeczy do szpitala dla siebie -bielizna i podpaski poporodowe i inne potrzebne rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimosia napisał(a):
ola1978 napisał(a):
dalej nie wiadomo co z Barakuda???


Nic 😞
hej Anonimosiamilo ze wpadlas 🙂Adkitez nie widac 😞na gadu jej nie ma ...dziwne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolek o balneum słyszałam , że tylko jest taki kosmetyk ale nic więcej nie wiem, jak będziesz wiedziała coś na ten temat to daj jakoś znać. No widzisz z Fasolką wszystko ok. Spokojnie ja ostatnio też coraz rzadziej czuję dzidzi a mój lekarz mówi, że coraz mniej miejsca ma i to dlatego. Z kolei często jest takie przeciąganie bardziej, jakiś łokieć czy kolanko jeździ po brzuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...