Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
glamur napisał(a):
Witam wszystkie majówki.Dopiero dzisiaj się tutaj zalogowałam i postanowiłam od razu coś naskrobać.Jestem ciekawa ile ważą Wasze maluszki bo mój w poniedziałek ważył 1250 gram.Doktor mówi,że w normie ale ja się obawiam czy nie za mało.


witam nową majóweczkę...ja też byłam w pon u lekarza i mój maluch też waży 1200 gram i też mówił że w normie więc nie masz się co martwić..


Hejka Dziewczynki. Dawno do Was nie pisałam. Ja wczoraj byłam u lekarza i Tosiulka ważyła 1465 gram 🙂 Wyszedł z pomiarów dokładnie wczorajszy dzień 29 tydz i 4 dzień więc 13 maj się potwierdził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj to się cieszę.Moja ciąża jest zagrożona,każdy tydzień do przodu to wielka radość więc bałam się,że ta waga to troszkę za mało.Termin według miesiączki mam na 15 maja a według usg 19 maja i za każdym razem przesuwa się do tyłu.Już głupieję od tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia333 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
glamur napisał(a):
Witam wszystkie majówki.Dopiero dzisiaj się tutaj zalogowałam i postanowiłam od razu coś naskrobać.Jestem ciekawa ile ważą Wasze maluszki bo mój w poniedziałek ważył 1250 gram.Doktor mówi,że w normie ale ja się obawiam czy nie za mało.


witam nową majóweczkę...ja też byłam w pon u lekarza i mój maluch też waży 1200 gram i też mówił że w normie więc nie masz się co martwić..


Hejka Dziewczynki. Dawno do Was nie pisałam. Ja wczoraj byłam u lekarza i Tosiulka ważyła 1465 gram 🙂 Wyszedł z pomiarów dokładnie wczorajszy dzień 29 tydz i 4 dzień więc 13 maj się potwierdził 🙂


no to super... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glamur napisał(a):
Oj to się cieszę.Moja ciąża jest zagrożona,każdy tydzień do przodu to wielka radość więc bałam się,że ta waga to troszkę za mało.Termin według miesiączki mam na 15 maja a według usg 19 maja i za każdym razem przesuwa się do tyłu.Już głupieję od tego.


ja też według OM mam na 15 maja a według USG na22 maja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glamur napisał(a):
No to ciekawa jestem kiedy urodzimy...dOKTOR POWIEDZIAŁ,ŻE ZA MIESIĄC MOGĘ BEZPIECZNIE RODZIĆ ja jednak wolałabym poczekać do maja...


ja zdecydowanie chcialabym urodzić w terminie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz w kwietniu bym mogla rodzic:P tzn. od kwietnia bo marzec to 8msc i w nim lepiej nie rodzic, nie wiem czemu ten msc ciazy jest taki grozny. Ja mam jutro badania i mam nadzieje ze tez mi zwaza mojego brzdaca 🙂 o do ruchow to moj tez juz tak nie kopie tylko wyciaga wsystkie swoje narzady co jest bolace, ale i ja jestem spokojniejsza jak go czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂

Ja taka padnięta,że aż mi nogi i plecy odmawiają posłuszeństwa 😞Mąż pojechał już do pracy,przyjedzie aż za 2 tygodnie 😞
Majster kładzie panele w pokoju Małego,płytki na łazienkę kupiliśmy...ogolnie zakupy sie udały.Wozeczek mamy już w domu,jest sliczny,super i w ogóle taka zadowolon jestem z tego zakupu 😁Jutro nadrobię zaległości w czytaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 masz racje ponoc lepiej nie rodzic w 8 miesiacu, lepiej w 7 i na poczatku 9, tez tak czytalam.
manki czekamy na fotki wozka 🙂 przede mna tez jeszcze lekki remoncik sypialni, ale damy rade.
dzisiaj you can dance lubie ten program, zrobie sobie herbatke poloze sie do lozka i czekam na niego.
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki..Ania te sandalki takie slodkie 🙂 ja dzisiaj na 18 jade do lekarza i sie dowiem czy musze do szpitala czy nie..Monikamy tez wynajmujemy,staralismy sie o kredyt i nie wyszlo 😞brak histori kredytowe...ja w ten weekend pojade i zaczne cos kupowac dla Ani..narazie stoje w miejscu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...