Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja bede zmykala,bo mezus wraca z pracy.Dzis nic nie gotowalam,bo czuje sie niedobrze i do tego troche przeziebienie mi dokucza.W pracy niedlugo bylam,ale mialam uczucie,jakbym z 20 godzin na nogach byla...uuufff coraz ciezej.Upieczemy na szybkiego kurczaka w piekarniku.
Dbajcie o siebie!Zycze Wam milego wieczorku i spokojnej (przespanej) nocki.Pa. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No laseczki znow ja na chwile....stawiam KROPE i wypowiem sie co nieco 😜
wiec tak do tej pory nie wiedzialam co to zaparcia ale od wczoraj to cholerstwo mnie meczy...wlasnie zeszlam z tronu i juz sie balam ze predzej maly wyskoczy niz kupka....cholerne dziadoswto no.... 🙃 brak słów....ale wciagne zaraz jabłka bo one mi zawsze pomagały i sen mialam lepszy bo ostatnio z tym tez kiepsko.... 😜
No i powrocila zgaga...porazka kolejne dziadostwo.... 😠

dzis wogole cos sie slabo czuje i pol dnia leze....tez mi sie czasem goraco robi i slabo...dzis zwlaszcza nie wiem czemu..moze ta pogoda....mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej...


No to chyba tyle.... Miłej nocki brzuszki....spijcie dobrze 🙂
Buziaki od cioci w brzuszki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze tu poruszony temat depilacji zostal 🙂 no wiec ja mam jutro wizyte i moj maz sam sie zaoferowal ze mi pomoze bo jak zobaczyl moja gimnastyke w lazience to mu sie mnie szkoda zrobilo. a co do kosmetykow to ja wybieram nivee, nie wszystko jest od pierwszego dnia ale tam gdzie nic na ten temat nie pisze,znaczy ze mozna uzywac, pozatym na poczatek wystarczy oliwka,plyn do kapieli,krem na kazda pogode i przeciw odparzeniom, aha a z ciekawostek bambino to ten sam producent co nivea 🙂 buzka
stawiam (.) i wracam do m jak milosc 🙂 buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Fijołku - ale Cię rozpieszcza Twój Mąż 🙂)))) i bardzo dobrze. może poprawi Ci sie humor

eee do rozpieszczania to daleko 😜 ale zjedlismy smaczna kolacje a potem spacerek. no i po godzinie padlam.. musial mnie wpychac na gore po schodach hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie
My już w łóżeczku,Oskar od jakiegoś czasu wierci sie,kręci i rozpycha 😁
Co do zaparć dzięki Bogu ja niemam 😜Ale przyłańczam sie do rady Fijolka...słyszałm ze pomaga.
Co do kosmetykow jak juz pisalam maz kupil johsona a ja dokupilm Bambino polecony przez polozn,a co do pieluszek polecono mi Hugies czy jak to sie pisze...co myslicie o nich????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie wieczornie!

ja mecze sie ze zgaga! 🤨 okroooopnnaaaaa jest!

Jamargaretka, dzidzia rosnie i zdrowa to najwazniejsze! a ta Dr! to jakbym lunela, to by od razu inna byla! Ty chodzisz Panstwowo czy prywatnie?? bo jesli nawet Panstwowo to dziwne, ze ciagle bada inny lekarz 😮 moim zdaniem powinien byc ten sam do jednej ciazy!

dzis Dywanik MIS juz dotarl do mnie! fajoski!
ale ten becik z Darland - katastrofa! nie polecam, jak wata i strasznie sztywny! szkoda tyko kaski! niby nie majatek, ale zawsze 50 zl na cos innego by bylo! 🤢 ehhhh!

zamawiam drugi z firmy GLUCK, sa drozsze, ale kolezanka miala i mnie przekonala jednak! jak pierzynka w dotyku!

dzis pojadlam polskich pierogow z miesem i cebulka 🙂 obzarlam sie niesamowicie! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj Ewelka 🙂

myslalam, ze to ja porannym ptaszkiem bede, a tu widze juz jedna Majoweczka nie spi 🙂

ja tez nie czuje sie za ciekawie, kregoslup boli 🥴

wstalam z mezem, bo juz nie moglam znalezc sobie pozycji do spania!

posiedze chwilke, wypije herbatke z cytrynka i miodzikiem i powoli zaczne sie szykowac- dzis sniadanko na miescie z kolezanka 🙂

milego dnia zycze! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Ja juz na dzis tez sie z wami zegnam, na 11.30 jestem umowiona z kolezanka a na 16.40 lekarz, ehh sie doczekac nie moge. a poki co padam na twarz, coraz bardziej sie mecze wiec to pewnie dlatego.
Dobrej nocki brzuszki :*


Hussi, nie jestes sama z tym zmeczeniem! ja tez troszke porobie czy pochodze i odczuwam bardzo! kochanie, u nas juz zaczal sie 33 tydzien, wiec to juz tuz tuz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry wszystkimHussi ja tez sie mecze szybko 😞...dziewczynki to chyba normalne ze sie spaie i wygina przy nakladaniu butow 😁 😁 😁....wczoraj ujzalam panike mojego meza....wiec hahah...byla dziurka w butelce plastikowej ktora stala na ziemi z woda kolo mojej nogi...i ciekla woda z niej a moj maz ..o jezuuuu wodu Ci lecą o jezuuuuuuuu hehhe ja mowie jakie wody??a on no z cipki hehehehehe kuzwa ja myslalam ze padne ze smiechu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola , ale mnie rozbawilas z samego rana!!! to musialo byc dla meza przezycie!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

ja przy zakladaniu adidaskow jak maz jest w domku to wolam jego, zeby mi zawiazywal sznurowki 🙂

jak go nie ma, to sama sobie tez radze, ale juz jak pokraka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie,
ja co by sie dzis nie irytowac wychoidze z domu na caly dzien. Wroce sobie po 16 i mam nadzieje ze majstrow nie bedzie.
Moja Fasola szalala w nocy ale wiem to tylko od meza ktory nie mogl spac i ciagle gadal do brzucha i mizial bo ONA odpowiadala 🙂 hihihi
zycze Wam milego dzionka!
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie... 🙂
Ja już po śniadanku i muszę się wybrać na pocztę ale pogoda się popsuła i nawet nie chce mi sie z domciu ruszać... 🤢 Ale mały spacerek się przyda.. 🙂
Fijolku ja genetyczne robie w DIASONIE prof. Szaflik z CZMP mi je robi... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek kochane brzuszki... 🙂
ja znow jakas polamana,kuzwa tak mnie w nocy nogi darly teraz wiem dlaczego....na deszcz..pieprzona pogoda 😠 eh...szaro buro za oknem,jakby cus padalo...a tak bylo pieknie..
Olcia hehehehe dobre....co ci sie tam ulalo z psiochy????hehehehe mowisz ze maz paniki nasial ?? hehehe
ide se jakies sniadanko zrobie.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane ja tez juz wstalam troche sie ogarnelam....i ide zaraz sniadanko zjesc....dzis u mnie tez pogoda tragedia szaro buro i chyba padalo w nocy bo mokro na ulicy....tez musze sie wybrac na poczte ale nie chcwe mi sie chyba autkiem potem skocze albo mezulka wysle bo w domku jest....tylko biedak steka bo zakwasy ma....eh drugie dziecko sie robi hehe .....
To do pozniej brzuszki lece cos wszamac... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...