Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie wiem Olu dokladnie.Polozna mowila,ze jak pecherz plodowy peka,to trzeba sie polozyc wtedy w sklepie,bo inaczej maly ze strachu "w spodnie" 🙂 robi,takie zielonkawa mazc wychodzi.Ale mam nadzieje,ze mnie cos takiego nie spotka w takim momencie 🙂
No nic,musze juz konczyc,bo sie do pracy spoznie.
Zycze Wam slonecznego i bezbolesnego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka, fajowy pokoik. Bardzo duzy przede wszystkim sie wydaje! Nasza Fasola bedzie z nami. Szykujemy sie na generalny remont w ciagu 2 lat i pewnie dorobimy jeden pokoik,ktorybedzie nasza sypialnia, a Fasolce oddamy nasz pokoj. Na razie bedzie z nami. 🙂


dzieki 🙂 wiesz on ma 13 metrów , przy takim ustawieniu mebelek mozna impreze jeszcze w nim zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wizyte w poniedzialek, z jednej strony sie bardzo ciesze, a z drugiej boje bo lekarz bedzie sprawdzal czy w brzuszku u malej jest nadal to swinstwo co ostatnio bylo i nikt nie wiedzial co to jest. A jak nadal bedzie? 😞 boje sie troche tego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki. Moi goście już pojechali więc mogłam do was zajrzeć. W Rykach szaro, buro i wietrznie, ale humor dopisuje. Maluszek aktywny, przeciąga się i rozpycha cały czas. Ja na wizytę idę we wtorek, nareszcie zobaczę mojego szkraba 🙂. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazdroszczę Wam USG moja Pani dr która prowadzi ciąże nie robi usg.
Musze wykonywac je u innych lekarzy w lux medzie o ile dostane skierowanie od jeszcze innego lekarza 😞 w ten poniedzialek bylam wlasnie po takie skierowanie i co uslyszalam ze po co mi usg??
Ze 3 na cala ciaze wystarcza ....i ze w 38 tyg. ten lekarz by mi dopiero zalecił a na ostatnim usg czyli 02.03 nic nie widzialam bo monitor byl tylko jeden i lekarz jakos nie kwapil sie podzielic obrazem wiec nic nie zobaczylam a na zdjeciach nie dostalam nic poza praca serduszka malego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie popoludniowo! wczoraj maz mi pomogl w sprzataniu ale ja dzis musialam dokonczyc, bo nie ma to jak po swojemu 🙂 ladnie w domku teraz pachnie i wogole, a zaraz zrrobie jakis obiadek tylko chwile odpoczne bo nie ukrywam ze to wszystko coraz bardziej meczace. krok nadal boli ale nie az tak bardzo wiec da sie zniesc, ja mam wizyte dopiero 12 kwietnia to jeszcze tak dlugo, a malzonek sie smieje ze nie dotrwam 😮 chyba nie bylabym jeszcze na to az tak szybko gotowa!
to co stawiam (.) i zajrze pozniej, i znow weekend ale ten czas leci.... buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA NIC NIE MAM NA 2 🤢 🤢 I NIE MAM ZADNEGO POMYSŁU... juz wynajelismy mieszkanie w tej malej miescinie. 🙂 dzis podpisujemy umowe... mam nadzieje, ze dłuzej niz rok nie pomieszkamy tu bo ja uciekne... 😮 😮 dobrze, ze i tak bede spedzac wiekszosc czasu w wawie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
A JA NIC NIE MAM NA 2 🤢 🤢 I NIE MAM ZADNEGO POMYSŁU... juz wynajelismy mieszkanie w tej malej miescinie. 🙂 dzis podpisujemy umowe... mam nadzieje, ze dłuzej niz rok nie pomieszkamy tu bo ja uciekne... 😮 😮 dobrze, ze i tak bede spedzac wiekszosc czasu w wawie!!!


a czemu sie przenosicie ??? to bedzie przeprowadzka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz kończe robić obiadek 😉 gulasz z warzywkami i kaszą gryczaną...
Marinka a do kąd się przeprowadzacie 😆 ??
Ja następną wizyte mam dopiero 19 kwietnia bo pani dr na urlop poszła widziałam sie z nia w ten wtorek ale do 19.04 jest tyyyle czasu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Zazdroszczę Wam USG moja Pani dr która prowadzi ciąże nie robi usg.
Musze wykonywac je u innych lekarzy w lux medzie o ile dostane skierowanie od jeszcze innego lekarza 😞 w ten poniedzialek bylam wlasnie po takie skierowanie i co uslyszalam ze po co mi usg??
Ze 3 na cala ciaze wystarcza ....i ze w 38 tyg. ten lekarz by mi dopiero zalecił a na ostatnim usg czyli 02.03 nic nie widzialam bo monitor byl tylko jeden i lekarz jakos nie kwapil sie podzielic obrazem wiec nic nie zobaczylam a na zdjeciach nie dostalam nic poza praca serduszka malego 🙂


chwilka, o ile mnie pamiec nie myli takie miejsce jak Lux Med to klinika prywatna wiec skoro placisz to nawet jak bedziesz chciala to i codziennie mozesz przychodzic na usg.. chyba ze skierowanie masz z innej placowki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...